Jak zjistím model svého traktoru Ford?

Najdete ho na pravé straně traktoru, vytištěný na krytu setrvačníku. Podívejte se těsně za startér a nad matici v krytu setrvačníku. Měli byste najít sérii tří kódů. První je číslo modelu traktoru.

Jaký model traktoru Ford mám?

Nejlepší způsob, jak identifikovat traktor, je podle výrobního čísla . Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem. Umístění sériového čísla traktorů řady sto a "01" je na ploché ploše nad a za startérem.
V mezipaměti

Jak zjistím model svého traktoru Ford?

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Trávníkové traktory mají identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jak zjistím, jaký mám traktor Ford 600?

A vy si toto číslo přečtěte. Vidíte, že úplně první číslo na traktoru tam'je třímístné číslo, tady amita je sériové. Číslo, na které se díváte, je třímístné. Číslo nahoře.

Jaký je rok výroby mého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jaký je rok výroby mého traktoru Ford 8 N?

V jakém roce byl vyroben váš traktor Ford Tracor?

MODEL ROK
Ford 8N 1947 1948 1949 1950 1951 1952 Final
Ford 9N 1939 1940 1941 1942
Ford 541 1957 1958 1959 1960 1961 1962
Ford 640 1954 1955 1956 1957

Jak mohu identifikovat svůj Ford Motor?

Na štítku je vyleptaná řada čísel a písmen, která slouží k rozluštění roku výroby. A modelu a zobrazení motoru. Najdete ho pod šrouby na levé nebo pravé straně motoru v blízkosti.

Jaký byl poslední rok výroby traktorů Ford?

Společnost Ford přestala vyrábět traktory v několika případech. Posledním rokem, kdy Ford vyráběl traktory, byl rok 1991, kdy společnost prodala svou divizi traktorů společnosti Fiat. Tehdy fakticky přestala vyrábět traktory.

Jaké je číslo modelu výrobce?

Je to jedinečné číslo, které vydávají výrobci k identifikaci jednotlivých výrobků . Obvykle je MPN výrobku tvořeno řadou čísel a písmen.

Jaký je rok výroby modelu Ford 600?

Servisní příručka k traktoru Ford 600 ( 1954-1957 )

Kde se nachází výrobní číslo traktoru Ford 6000?

Informace o sériovém čísle traktoru Ford 6000
PRAVÝ HORNÍ ROH PŘEVODOVKY NEBO VNITŘNÍ STRANA PRAVÉHO PANELU KAPOTY . PRAVÝ HORNÍ ROH PŘEVODOVKY NEBO VNITŘNÍ STRANA PRAVÉHO PANELU KAPOTY .

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Jaký je rozdíl mezi modely Ford 2N a 8N?

Nejvýraznějším rozdílem mezi modelem 8N a jeho předchůdci bylo zařazení čtyřstupňové převodovky místo třístupňové u modelů 9N a 2N , a zvýšení výkonu vývodového hřídele i tažného zařízení. Další velkou změnou u modelu 8N bylo přidání 'Position-control' nastavení hydrauliky.

Jaký je rok výroby traktoru Ford 8N B?

Model 8N 1947 – 1952 . Traktor model 8N byl výsledkem první zásadní změny designu od roku 1939. Byl celý navržen společností Ford, protože Harry Ferguson se vydal vlastní cestou a již se na něm nepodílel. Výroba modelu 1948 (8N) byla zahájena v červenci 1947.

Kde se na motoru nachází číslo modelu?

Číslo modelu bude mít 11-12 znaků a může se nacházet na jednom z mnoha míst, například: u startéru, na štítu válce, na kovovém štítu, na víku ventilů, nad zapalovací svíčkou, v přední části motoru, nad tlumičem výfuku nebo na palivové nádrži .

Jak zjistím typ motoru podle VIN?

Dekódování vašeho VIN kódu
Udává zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ vozidla nebo divizi . Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Jaký je nejoblíbenější traktor Ford?

Druhé období nadvlády značky Ford nastalo v roce 1939, kdy byl představen model Ford-Ferguson 9N a jeho nástupci – 8N, 2N a NAA. Během patnáctileté výrobní série Fordů řady N se vyrobí a prodá více než 840 000 těchto traktorů, což je označuje za jednu z nejoblíbenějších řad traktorů všech dob.

Jsou staré traktory Ford k něčemu dobré?

Mnoho traktorů Ford 9N, 2N a 8N, které Ford vyráběl v letech 1939-1953, je stále v provozu a denně se používají na farmách v USA i v Evropě. I když jsou tyto klasické stroje skvělé, většina farmářů je nekupuje jako sběratelské předměty .

Jaké je číslo mého modelu?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit název a číslo modelu telefonu'je použít samotný telefon. Přejděte do nabídky Nastavení nebo Možnosti, sjeďte na konec seznamu a zaškrtněte 'O telefonu', 'O zařízení' nebo podobné . V seznamu by měl být uveden název zařízení a číslo modelu.

Jak najdu číslo modelu nebo číslo výrobku?

Na zadní straně výrobku často najdete jednu nebo více nálepek, které ukazují, o jaký výrobek se jedná. Může být obtížné rozpoznat, co jednotlivá čísla znamenají. Číslo modelu je název vašeho výrobku. Obvykle jej najdete pod položkou 'Model' nebo 'Product'.

Jak starý je můj traktor Ford?

Chcete-li to zjistit, podívejte se na výrobní kód traktoru, známý také jako kód data výroby jednotky . První číslice výrobního kódu traktoru udává rok výroby. U traktorů vyrobených v letech 1965 až 1974 odpovídá tato číslice poslednímu číslu v letopočtu.

Jak zjistíte stáří traktoru?

Mnozí z vás již pravděpodobně vědí, jak zjistit rok výroby traktoru podle výrobního čísla. Moje aplikace, Průvodce traktorem, a spousta písemných průvodců, například v katalogu Steiner nebo v jiných knihách, dokáže přiřadit rok k výrobnímu číslu.

Jak přečíst sériové číslo traktoru Ford?

Sekce popisu vozidla

  1. Čtvrtý znak: Typ zádržného systému, Zahrnuje celkovou bezpečnou hmotnost vozidla. …
  2. 5.-7. znak: Kód modelu, řady a karoserie. …
  3. 8. znak: Typ motoru. …
  4. 9. znak: Kontrolní číslice VIN. …
  5. 10. znak: Vozidlo, rok výroby. …
  6. 11. znak: Montážní závod.

V jakém roce byl vyroben traktor Ford 6000?

Model 6000 měl mnoho mechanických problémů a vyráběl se pouze v letech 1965-1967 .

Jak zjistit datum výroby podle výrobního čísla?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vám vždy poskytnou datum výroby . První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: