Jak zjistím rok a model svého čísla VIN?

Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak zjistíte rok a model vozidla podle čísla VIN?

Následující informace o identifikačních číslech vozidel (VIN) umístěných na podvozku pomohou určit rok výroby vozidla. Jak již bylo uvedeno, rok výroby vozidla'se označuje písmenem nebo číslem na desáté pozici zleva v čísle VIN. Jak je uvedeno výše, desátý znak kódu VIN označuje jeho modelový rok .
Kešované stránky

Jak zjistím rok a model svého vozidla podle čísla VIN?

Lze z čísla VIN zjistit model vozidla?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
Udává výrobce, rok výroby, značku a model , a úroveň výbavy včetně jedinečných vlastností a specifikací.
Kešované stránky

Lze podle čísla VIN určit rok výroby?

Každé vozidlo vyrobené od roku 1981 má jedinečné identifikační číslo vozidla, zkráceně VIN. Číslo VIN obsahuje údaje specifické pro vozidlo, ke kterému je přiřazeno, včetně roku výroby vozidla. Desátá číslice každého čísla VIN představuje rok výroby vozidla .

Jaký je rok výroby mého vozu s VIN?

Většina vozidel má VIN, jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici kódu VIN .

Co znamená 8. číslice v čísle VIN?

A váš název. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepší servis na internetu.

Jaký je model a rok mého vozu?

Modelový rok najdete také v identifikačním čísle vozidla (VIN) . VIN slouží jako otisk prstu vozidla, protože žádná dvě vozidla v provozu nemají stejný VIN. VIN se skládá ze 17 znaků (číslic a velkých písmen), které slouží jako jedinečný identifikátor vozidla.

Jak zjistím přesný model svého vozidla?

Pomocí identifikačního čísla vozidla (VIN) můžete zjistit informace o svém vozidle, jako jsou specifikace výbavy, modelový rok a dokonce i továrna, kde bylo vyrobeno. Číslo VIN najdete na palubní desce na straně řidiče.

Jak zjistím přesný model svého vozu?

Jak zjistit značku a model mého auta. Na zadní straně vašeho vozu by měl být na jedné straně uveden název výrobce'a na druhé straně model . Navíc bývá na přední i zadní straně vašeho vozu logo výrobce'vozu. Značka a model vozidla se obvykle nachází na obálce návodu k obsluze'vozu.

Co znamená osmá číslice kódu VIN?

A váš název. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepší servis na internetu.

Jak se pozná rok na 13místném VIN?

Na desáté pozici uvidíte písmeno označující modelový rok . Písmena od B do Y odpovídají modelovým rokům 1981 až 2000. VIN nepoužívá I, O, Q, U ani Z. V letech 2001 až 2009 se místo písmen používaly číslice 1 až 9. V roce 2009 se místo písmen používaly číslice 1 až 9.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby vozidla?

Vy. Rok výroby vašeho vozidla můžete zjistit také podle desáté číslice kódu PIN. V tomto případě je to C, což by znamenalo, že se jedná o model 2012 v závislosti na. Na roce výroby vašeho vozidla.

Co znamená sedmé písmeno v čísle VIN?

Pokud je na 7. pozici VIN písmeno, pak je vaše vozidlo vyrobeno v letech 2010 až 2039 . Pokud je 7. pozice VIN číslem, pak je vaše vozidlo vyrobeno před rokem 2010.

Jaké jsou tři nejdůležitější číslice kódu VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Jaký je model mého vozu?

Na zadní straně vašeho vozidla by měl být obvykle uveden název výrobce'na jedné straně a název modelu na straně druhé. Většina vozů má na zadní a přední straně vozidla uvedeno také logo výrobce automobilu'a. Značku a model vozu obvykle najdete na obálce návodu k obsluze' .

Jak zjistím model svého vozu?

Na zadní straně vašeho vozu by měl být na jedné straně uveden název výrobce'a na druhé straně model. Kromě toho je na přední i zadní straně vašeho vozu obvykle logo výrobce'vozu. Značka a model vozidla se obvykle nachází na obálce návodu k obsluze' .

Co je to model vozidla?

Rozdíl mezi značkou a modelem vozidla spočívá v tom, že značka označuje značku vozidla, zatímco model označuje konkrétní model vozidla. Na příkladu vozu Nissan Altima je značka Nissan, zatímco Altima je model.

Jaký je modelový rok vozidla?

Modelový rok vozu
Modelový rok je rok, který výrobce uvádí na automobilu, a nejčastěji se vztahuje k roku, ve kterém má být automobil uveden na trh, což znamená, že automobil vyrobený během podzimu jednoho roku může mít modelový rok následující.

Jak se čte číslo VIN?

Jak přečíst a dekódovat číslo VIN vašeho automobilu

 1. 1. – Písmeno nebo číslo udávající, kde na světě byl vůz vyroben. …
 2. 2. – Výrobce, který vůz vyrobil ….
 3. 3. – Konkrétní divize výrobce, která vůz vyrobila. …
 4. 4. – Bezpečnostní prvky a informace specifické pro daný model. …
 5. 5. – Série vozu'a. …
 6. 6. a 7. – Styl karoserie.

Co znamená 7. číslice v čísle VIN?

Vzhledem k tomu, že norma VIN se používá již více než 30 let, je třeba vzít v úvahu 7. číslici pro určení modelového roku vozidla . Pokud je 7. číslice číselná, jedná se o modelový rok v rozmezí let 1981 až 2009.

Co vám řekne 8. číslice v čísle VIN?

A váš název. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepší servis na internetu.

Jak dekódovat sedmimístný VIN?

Jak dekódovat VIN?

 1. Číslice 1 až 3 dohromady představují WMI (World Manufacturer Identifier).
 2. Číslice 4 až 8 představují část popisu vozidla.
 3. Číslice 9 je kontrolní číslice.
 4. Číslice 10 až 17 představují sekci identifikátoru vozidla.
 5. Jedenáctá číslice je kód závodu výrobce.

Co vám říká 8. číslice kódu VIN?

Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepšího servisu na internetu. Neváhejte nám zavolat na bezplatnou telefonní linku 888.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Která část vozidla je model?

Chcete-li zjistit značku a model vozu, hledejte loga, odznaky, obtisky a emblémy, které se nacházejí na vnější straně vozidla, obvykle na kufru nebo přední mřížce .

Jak zjistím, jaký je model mého vozu?

Použijte identifikační číslo vozu (VIN).
Zjistíte tak značku, model a další údaje o svém voze. VIN je 17místný kód složený z písmen a číslic.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: