Jak zjistím rok výroby sekačky John Deere?

Výrobní číslo sekačky'by mělo mít šest číslic. První dvě čísla odpovídají měsíci výroby sekačky, druhá dvě odpovídají dni výroby a třetí dvě odpovídají roku výroby.

Jak přečíst výrobní číslo sekačky John Deere?

Vyhledání čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).
Stránka v mezipaměti

Jak zjistím rok výroby sekačky John Deere?

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka na trávu?

Druhé dvě za den. Toto je 12. den. A poslední dva jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994.. Takhle se dá zjistit stáří vašeho starého traktoru. Travního traktoru.

Lze podle výrobního čísla určit, z jakého roku je traktor?

Když chcete určit rok výroby svého traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení. K vyhledání roku výroby traktoru použijte tabulku výrobních čísel .

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pětka, nebo trojka pětka znamená naftu trojka znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jak přečíst model John Deere?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru John Deere 318?

Sériová čísla traktorů John Deere 318 začínají „M00318X“. Za ním následuje skupina šesti číslic, například 285073. Celé sériové číslo vyražené na štítku bude tedy vypadat asi takto: M00318X285073. Těchto posledních šest číslic označuje rok výroby .

Jak zjistit datum výroby na motoru Briggs and Stratton?

Následuje příklad výkladu data Kód 99011556:

  1. První dvě číslice (99) označují rok výroby. …
  2. Další dvě číslice (01) označují měsíc roku, kterým je leden.
  3. Následující dvě číslice (15) představují den v měsíci. …
  4. Poslední dvě číslice označují závod a montážní linku.

Jak zjistím, v jakém roce byl vyroben můj traktor John Deere?

Nejprve se můžete podívat na výrobní číslo . To se obvykle nachází na rámu traktoru a může vám pomoci určit rok jeho výroby. Můžete také nahlédnout do návodu k obsluze nebo se obrátit na zákaznický servis John Deere, který vám s touto informací pomůže.

Jak zjistím rok výroby výrobního čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak staré jsou sekačky John Deere?

Položení základů. Společnost John Deere pronikla na trh s travními traktory v roce 1963 uvedením modelu 110 v Horiconu ve Wisconsinu. Čtyřtaktní benzínový palubní motor o výkonu 7 k využíval nárůstu sekání trávy, které se v té době stávalo oblíbenou volnočasovou aktivitou.

Co je John Deere číselná řada?

První číslo v čísle modelu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří . Společnost John Deere vyrábí devět řad traktorů, které se pohybují od 1 do 9. Řada 1 (nazývaná také rodina 1) je nejmenší v rodině traktorů John Deere a je vyrobena pro sečení a práci na dvoře na malých pozemcích.

Co znamenají čísla na traktorech John Deere?

Obtisk. Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Jaký je rok výroby traktoru John Deere?

John Deere byl kovář, který v roce 1837 vyvinul první komerčně úspěšný samočistící ocelový pluh a založil společnost, která dodnes nese jeho jméno.

Z jakého roku je traktor John Deere model A?

John Deere model A
Výroba 1934-1952
Délka 124 palců (310 cm)
Šířka 83 palců (210 cm)
Výška 60 palců (150 cm)

Jak zjistit datum výroby sekačky John Deere s pojezdem?

Rok výroby většiny modelů John Deere lze snadno zjistit pomocí webových stránek společnosti'. Pokud má traktor 17 znaků VIN, desátý znak udává rok výroby . Výrobní číslo sekačky'musí obsahovat název výrobce'a, model a rok výroby.

Jak dekódovat sériové číslo sekačky Briggs and Stratton?

První číslo na štítku označuje . Model. Druhé číslo označuje typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna motorem model 1-2-3 k0 to.

Co znamenají čísla na traktorech John Deere?

Obtisk. Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Kde se nachází číslo VIN traktoru John Deere?

Nejlepším místem, kde najdete číslo VIN na jakémkoli traktoru, je rám vozidla . Číslo VIN lze nalézt také na bloku motoru a na přístrojové desce, stejně jako na dveřní zárubni.

Jak zjistit datum výroby?

Většina vozidel má VIN, jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici kódu VIN .

Jaké je datum výroby?

Datum, kdy byl předmět poprvé vyroben nebo vytvořen .

Kdy byl vyroben model A John Deere?

1934
Společnost John Deere zareagovala svým prvním traktorem „General Purpose“, modelem „GP“, v roce 1928. O několik let později, v roce 1934, uvedla společnost Deere na trh svůj první skutečně řádkový model „A“ a v roce 1935 jeho menší protějšek „B“.

Kde se nachází sedmnáctimístná sada sériových čísel John Deere?

Sériové číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem obsluhy'nebo na zadní straně spodního rámu mezi zadními koly . Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Kde se nachází výrobní číslo traktoru John Deere model A?

Model A byl prvním traktorem Deere, který byl z výroby vybaven gumovými pneumatikami. Otevřené stanoviště obsluhy s ocelovým sedadlem. Štítek se sériovým číslem na levé straně traktoru nad setrvačníkem.

V jakém roce byl vyroben můj traktor Briggs and Stratton?

Kódové číslo motoru'udává přesné datum jeho výroby . Tento systém poskytuje snadný způsob, jak určit stáří vašeho malého motoru. Následuje příklad výkladu data Kód 99011556: První dvě číslice (99) označují rok výroby.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: