Jak zjistím, v jakém roce byl můj traktor vyroben?

Data se obvykle nacházejí na bloku válců, skříni převodky řízení, bloku hydraulických válců, skříni zadní nápravy, skříni hřídele diferenciálu, skříni spojky a skříni převodovky, abychom jmenovali alespoň některé. Umístění kódů na těchto dílech se liší. Pro označení roku odlití se používalo písmeno.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.
Kešované stránky

Jak zjistím, v jakém roce byl vyroben můj traktor?

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Trávníkové traktory mají identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem. V opačném případě lze ID štítek nalézt u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jak zjistíte rok výroby výrobního čísla traktoru Ford?

To zjistíte tak, že se podíváte na výrobní kód traktoru, známý také jako kód data výroby jednotky. První číslice výrobního kódu traktoru udává rok výroby . U traktorů vyrobených v letech 1965 až 1974 odpovídá tato číslice poslednímu číslu v letopočtu.

Jak přečíst číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků představuje kód výrobce'vozidla.

Jak zjistíte výrobní číslo traktoru?

Když chcete zjistit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení . K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.

Jaké je datum na sériovém čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová čísla, takže je lze použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Která číslice udává rok v čísle VIN?

Desátá číslice čísla VIN slouží k identifikaci roku výroby vozidla pomocí řady číslic a písmen, jak je uvedeno v tabulce roku čísla VIN.

Jak zkontrolovat číslo VIN u traktoru?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod jeho kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka setkává s krytem diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Jak zjistím, jaký je můj model?

U uživatelů Huawei můžete postupovat podobně, jako jsme to udělali u Samsungu. Otevřete nastavení. A dole přejděte na položku Systém a vyberte možnost O telefonu. Jakmile se'ocitnete v této nabídce.

Jak zjistím datum výroby svého Fordu podle čísla VIN?

Dekódování roku/měsíce výroby pro čísla VIN vozidel Ford
Sedmnáctimístný kód VIN společnosti Ford používá následující dvě pozice: 11. znak: rok výroby . 12. znak: měsíc výroby .

Jak dekódovat číslo VIN vozu Ford?

U vozů Ford bude vypadat následovně:

 1. VIN: 4. znak: Typ zádržného systému, Zahrnuje celkovou bezpečnou hmotnost vašeho vozidla. …
 2. 5.-7. znak: V případě, že je vozidlo vybaveno systémem PIN, je třeba zadat kód PIN: Kód modelu, řady a karoserie. …
 3. 8. znak: Typ motoru. …
 4. 9. znak: Kontrolní číslice VIN. …
 5. 10. znak: Vozidlo, rok výroby. …
 6. 11. znak: Montážní závod.

Jak dekódujete VIN štítek?

Jak přečíst a dekódovat VIN kód vašeho vozu'Jak přečíst a dekódovat VIN kód vašeho vozu?

 1. 1. – Písmeno nebo číslo udávající, kde na světě byl vůz vyroben. …
 2. 2. – Výrobce, který vůz vyrobil ….
 3. 3. – Konkrétní divize výrobce, která vůz vyrobila. …
 4. 4. – Bezpečnostní prvky a informace specifické pro daný model. …
 5. 5. – Série vozu'a. …
 6. 6. a 7. – Styl karoserie.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Jak mohu zjistit své sériové číslo?

Dokud se nedozvíte o odposlechu telefonu. Jakmile jste v zařízeních se systémem Android, zapněte aplikaci about phone. O nastavení telefonu přejděte. Dolů, dokud neuvidíte místo, kde je napsáno model Zde si budete moci prohlédnout svá zařízení Android.

Jak dekóduji datový kód?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jak převést sériové číslo na datum?

Pro převod takového sériového čísla na datum stačí změnit formát čísla buňky . Za tímto účelem jednoduše vyberte možnost Datum v poli Formát čísla na kartě Domů. Chcete-li použít jiný než výchozí formát, pak vyberte buňky se sériovými čísly a stisknutím klávesové zkratky Ctrl+1 otevřete dialogové okno Formátovat buňky.

Vypovídá číslo VIN o datu výroby?

Obsahuje informace o výrobci a datu výroby . Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici VIN. Všimněte si, že v různých obdobích existovaly různé způsoby označování data výroby vozidla.

Jak dekódovat číslo VIN?

Dekódování čísla VIN

 1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
 2. Druhý znak označuje výrobce.
 3. Třetí znak udává typ nebo divizi vozidla.
 4. Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii.

Jaké je datum výroby čísla VIN?

Většina vozidel má VIN, jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici čísla VIN .

Lze číslo VIN vyhledat online?

Na stránkách NHTSA.gov , můžete zadat dotaz na konkrétní vozidlo'VIN a zjistit konkrétní informace zakódované v čísle.

Jak zjistím svou značku a model pomocí čísla VIN?

Dekódování čísla VIN

 1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
 2. Druhý znak označuje výrobce.
 3. Třetí znak udává typ nebo divizi vozidla.
 4. Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii.

Jak zjistím svou značku a model pomocí VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Jak zjistím rok a model svého čísla VIN?

Následující informace o identifikačních číslech vozidel (VIN) umístěných na podvozku pomohou určit rok výroby vozidla. Jak již bylo uvedeno, rok výroby vozidla'se označuje písmenem nebo číslem na desáté pozici zleva v čísle VIN. Jak je uvedeno výše, desátý znak VIN označuje jeho modelový rok .

Jak přečíst datový kód vozu Ford?

Většina panelů Ford má vyražený datový kód. Obvykle se jedná o část číselnou a část alfanumerickou. První sada číslic je měsíc, druhá část je den a třetí část je kód lisovny kombinovaný se směnou, která panel skutečně vyrazila .

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: