Jak zjistím velikost motoru podle výrobního čísla?

Dekódování čísla VIN Zjistíte z něj zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vás informuje o typu nebo divizi vozidla. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Jaká číslice VIN označuje velikost motoru?

Osmá
Číslo VIN je identifikační číslo vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě číslic a písmen desátá zleva označuje rok výroby modelu a osmá je kód motoru.
Kešované stránky

Jak zjistím velikost motoru podle výrobního čísla?

Jak zjistím, jakou mám velikost motoru?

Zjištění velikosti motoru pro vozidlo, které právě vlastníte
Velikost motoru svého vozidla'můžete zjistit na nálepce na okně . Bude uvedena v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

Jak dekódujete číslo motoru vozidla?

Číslo motoru je šestimístné číslo, které následuje po třímístném kódu motoru. Můžete si všimnout, že číslo motoru obsahuje tři číslice, za kterými následuje dalších šest číslic. První tři číslice jsou kód motoru vašeho vozidla'a posledních šest číslic je číslo motoru vašeho vozidla'.

Mohu získat specifikace vozu z čísla VIN?

Ať už vaše firma hledá základní specifikace vozidla nebo komplexní soubor dat s technickými specifikacemi, většina komerčních řešení pro dekódování VIN by měla být schopna identifikovat mnoho z těchto požadovaných specifikací pouze z VIN.

Jak přečíst sériová čísla motorů?

Složení sériového čísla motoru

  1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 čísly.
  2. Písmeno identifikující zemi.
  3. Řada čísel udávající výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
  4. Písmeno označující rok výroby.

Co znamená sedmá číslice v čísle VIN?

Vzhledem k tomu, že norma VIN se používá již více než 30 let, je třeba brát v úvahu 7. číslici pro určení modelového roku vozidla . Pokud je 7. číslice číselná, jedná se o modelový rok v rozmezí let 1981 až 2009.

Jak se čte číslo modelu motoru?

Číslo modelu motoru je obvykle číslo vyražené do kovu přímo na motoru . Některé motory tlačných sekaček se dodávají s krytem nebo "krytem". Je třeba poznamenat, že tyto kryty se dodávají v různých barvách, velikostech a tvarech. Bez ohledu na váš kryt bude číslo modelu motoru na jednom ze 3 míst .

Jak porovnáte čísla motoru s číslem VIN?

Obvykle se nachází na přední straně vozidla u spolujezdce. Pokud se jedná o vozidlo se shodnými čísly, pak by se informace, které vám poskytne razítko motoru, měly shodovat s motorem, který byl podle VIN původně ve vozidle .

Jaký motor má můj vůz?

Jednou z nejjednodušších metod, jak mohou majitelé vozů zjistit velikost motoru, je kontrola VIN. Zkratka VIN znamená Vehicle Identification Number (identifikační číslo vozidla) a každý automobil má toto identifikační číslo. Toto číslo se v počítačích mechaniků a prodejců spojuje s údaji o vozidle.

Jaký je výrobní list pro číslo VIN?

Co je to sestavovací list pro číslo VIN? Výrobní list vám prozradí, jaké možnosti výrobce automobilu nainstaloval do vašeho vozu . Při nákupu nového vozu si můžete dopřát luxus federálně předepsané okenní nálepky s podrobnými údaji o volitelné výbavě instalované v továrně a přístavu.

Co znamenají sériová čísla motoru?

Sériové číslo motoru je kompletní číslo uvedené . Skládá se z. čísla seznamu nebo seznamu výroby, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 čísly. písmene označujícího zemi. řady čísel označující výrobní řadu, nazývané také sériové číslo.

Můžete vyhledat číslo motoru?

Číslo motoru je uvedeno na karoserii motoru vozidla. Výrobci automobilů dbají na to, aby bylo číslo dobře viditelné. Je vytištěno na kovové nálepce a umístěno tak, aby bylo po otevření kapoty dobře viditelné.

Prozradí mi číslo VIN velikost motoru?

Dekódování čísla VIN
Prozradí vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla. Čtvrtý až osmý znak vám řekne značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii .

Jak dekódujete sedmimístný kód VIN?

Jak dekódovat VIN?

  1. Číslice 1 až 3 dohromady představují WMI, (World Manufacturer Identifier).
  2. Číslice 4 až 8 představují část popisu vozidla.
  3. Číslice 9 je kontrolní číslice.
  4. Číslice 10 až 17 představují sekci identifikátoru vozidla.
  5. Jedenáctá číslice je kód závodu výrobce.

Co představuje číslo modelu motoru?

Písmena a číslice, které tvoří číslo modelu motoru'jsou řadou kódů, které udávají rodinu motoru, počet válců, emisní normu, typ zapalování, objem, typ sání a jmenovitý výkon generátorové soustavy .

Ukazuje číslo VIN typ motoru?

Dekódování čísla VIN
Prozradí vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla. Čtvrtý až osmý znak vám řekne značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii .

Dokážete najít motor podle čísla VIN?

Ano, kód VIN můžete dekódovat pomocí našeho dekodéru VIN . Na stránkách AutoZone.com se tak při nakupování produktů na našich stránkách doplní rok, značka, model a motor vašeho vozidla.

Jaký motor má můj kód VIN?

Vše'je v kódu motoru (někdy označovaném jako číslo motoru) a identifikačním čísle vozidla (VIN). Číslo VIN najdete ve spodním rohu čelního skla na straně řidiče'. V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje modelový rok a osmé je kód motoru .

Kde zjistím model motoru?

Číslo modelu motoru je prvních 12 znaků vyražených do kovu přímo na vašem motoru na jednom ze dvou míst – na víku ventilů nebo na hliníkovém štítku . Podívejte se na toto video a zjistěte, jak toto číslo na vašem zařízení najít.

Jak mohu získat výrobní list svého vozidla?

V případě modelů z roku 1991 a novějších má automobilka zavolat na číslo zákaznického servisu . Automobilka zašle e-mailem „technický list“ obsahující některé funkce. Obsáhlejší technický list pro modely z let 1967 až 2017 můžete získat za 20 až 55 dolarů od společnosti Marti Auto Works, která je držitelem licence Ford.

Jaké je číslo podvozku motoru s VIN?

Identifikační číslo vozidla, číslo podvozku a číslo motoru jsou jedinečná identifikační čísla vašeho vozidla. VIN je alfanumerický kód o 17 znacích. Dekódování tohoto čísla vám pomůže identifikovat rok a měsíc výroby modelu vozidla'. Podobně číslo podvozku je poslední šestimístné číslo VIN .

Jak podle výrobního čísla zjistím, jaký je rok výroby mého motoru?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno toto: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Co vám prozradí výrobní číslo vozidla?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
17 znaků včetně číslic a velkých písmen, které slouží jako jedinečný identifikátor vašeho vozu. Číslo VIN vám řekne, kdy a kde byl vůz vyroben . Říká vám výrobce, rok výroby, značku a model a úroveň výbavy včetně jedinečných funkcí a specifikací.

Co znamená šestá číslice v čísle VIN?

Posledních šest číslic je pořadové číslo výroby , které obdrží každý vůz na montážní lince.

Co znamená 8. číslice v čísle VIN?

A váš název. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepšího servisu na internetu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: