Jak zjistím, z jakého roku je moje sněhová fréza MTD?

O MTDMTDMTD Products je americký výrobce venkovních elektrických zařízení pro masový trh. Společnost se sídlem ve Valley City v Ohiu začala svou činnost v roce 1932 a je stoprocentní dceřinou společností Stanley Black & Decker.https://en.wikipedia.org ‚ wiki ‚ MTD_HoldingsMTD Holdings – Wikipedia vyráběné stroje, prvních pět znaků sériového čísla určuje datum výroby. To je poněkud obtížnější interpretovat. Pokud je například sériové číslo 1I251B10267, první znak, 1, identifikuje dekádu.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sněhová fréza MTD?

V jakém roce bylo mé zařízení vyrobeno? Pátý znak našich jedenáctimístných výrobních čísel výrobků označuje poslední číslo roku, ve kterém byl vyroben . Protože 5. znak v příkladu je čtyřka, rok výroby by byl rok končící čtyřkou.
Kešované stránky

Jak zjistím, z jakého roku je moje sněhová fréza MTD?

Jak přečíst číslo modelu MTD?

Číslo modelu má jedenáct znaků a je vytištěno na levé straně identifikačního štítku výrobku . Znaky mohou obsahovat číslice, písmena nebo pomlčky.
Kešované stránky

Jak zjistím, z jakého roku je moje výrobní číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jaké číslo modelu má moje sněhová fréza MTD?

Číslo modelu MTD najdete na identifikačním štítku vašeho zařízení'umístěném na jednom z několika míst na stroji . Tento štítek je přibližně 2'' x3'' a obsahuje také název výrobku, adresu zákaznického servisu a telefonní číslo.
Kešované stránky

Jak zjistíte, jak je sněhová fréza stará?

Pokud je například sériové číslo 1I251B10267, první znak, 1, označuje dekádu. Druhý znak, I, identifikuje měsíc, kde A až L představují leden až prosinec. Další dvě číslice určují den v rámci měsíce. Pátý znak, číslice, označuje rok v rámci dekády.

V jakém roce byla vyrobena sněhová fréza?

1925
Arthur Sicard ze Saint-Léonard-de-Port-Maurice v Quebecu vynalezl první sněhovou frézu v roce 1925 .

Jaké jsou modely sněhových fréz MTD?

Trávníkové traktory MTD podle modelu
Společnost MTD vlastní a vyrábí zahradní traktory značek Cub Cadet, Troy-Bilt, Yard-Man, White a Bolens. V roce 2021 společnost MTD koupila společnost Stanley Black & amp; Decker.

Jak najdu svůj model sněhové frézy?

Jak najdu číslo modelu motoru na své sněhové fréze? Číslo modelu motoru je obvykle číslo vyražené do kovu přímo na vašem motoru . Může být vyraženo na levé straně horního krytu ventilů, na kovovém štítu pod tlumičem výfuku nebo na štítu válce na boku motoru.

Lze podle čísla VIN určit rok výroby?

Každé vozidlo vyrobené od roku 1981 má jedinečné identifikační číslo vozidla, zkráceně VIN. Číslo VIN obsahuje údaje specifické pro vozidlo, ke kterému je připojeno, včetně roku výroby vozidla. Desátá číslice každého čísla VIN představuje rok výroby vozidla .

Jak starý je můj spotřebič podle výrobního čísla?

Dvě písmena na začátku sériového čísla udávají měsíc a rok, kdy byl vyroben . Kde se nachází můj model a výrobní číslo? První písmeno označuje měsíc . Druhé písmeno označuje rok .

Kde se nachází výrobní číslo sněhové frézy MTD?

Štítek s modelem a výrobním číslem dvoustupňové sněhové frézy se nachází na krytu rámu, mezi koly .

Jak zjistím, jak stará je moje sněhová fréza?

Je těžké rozlišit věk. Datum sestavení (nebo DOM) u různých strojů však najdete na štítku výrobku. Zde'je několik zasvěcených informací, které vám mohou pomoci. U všech strojů vyrobených společností Husqvarna určuje prvních 6 číslic sériového čísla datum sestavení v pořadí MMDDRR.

Jak zjistím, jaký model sněhové frézy mám?

Jak najdu číslo modelu motoru na své sněhové fréze? Číslo modelu motoru je obvykle číslo vyražené do kovu přímo na vašem motoru . Může být vyraženo na levé straně horního krytu ventilů, na kovovém štítu pod tlumičem výfuku nebo na štítu válce na boku motoru.

Jaká jsou čísla MTD?

Co je to MTD? MTD je zkratka pro “ month to date“ (od měsíce k datu) . Je to období od začátku aktuálního měsíce do současnosti … ale bez dnešního data, protože to ještě nemusí být kompletní.

Kdo vyrábí sněhové frézy MTD?

MTD Products je americký výrobce venkovních elektrických zařízení pro masový trh. Společnost sídlí ve Valley City ve státě Ohio, její činnost byla zahájena v roce 1932 a je stoprocentní dceřinou společností Stanley Black & amp; Decker .

Jak staré jsou sněhové frézy?

V roce 1925 představil Arthur Sicard svůj první prototyp, který vycházel z konceptu, který vymyslel o 31 let dříve. O dva roky později prodal Sicard první sněhovou frézu „Sicard Snow Remover“ firmě Outremont v Montrealu a zbytek je historie.

Jak zjistím rok a model podle čísla VIN?

Následující informace o identifikačních číslech vozidel (VIN) umístěných na podvozku pomohou určit rok výroby vozidla. Jak již bylo uvedeno, rok výroby vozidla'se označuje písmenem nebo číslem na desáté pozici zleva v čísle VIN. Jak je uvedeno výše, desátý znak VIN označuje jeho modelový rok .

Jak zjistíte rok na 13místném VIN?

Na 10. pozici se nachází písmeno označující rok výroby modelu . Písmena od B do Y odpovídají modelovým rokům 1981 až 2000. VIN nepoužívá I, O, Q, U ani Z. V letech 2001 až 2009 se místo písmen používaly číslice 1 až 9 .

Jak mohu zkontrolovat výrobní číslo výrobku?

Všechny výrobky
Sériová čísla se často nacházejí na zadní nebo spodní straně jednotky výrobku . V některých případech může být sériové číslo také čárovým kódem jednotky'.

Co lze ze sériového čísla poznat?

Sériové číslo je zásadní, protože udává, kdy byl výrobek prodán. To je užitečné, protože v případě problémů s výrobkem můžete zjistit, zda je ještě v záruce. To usnadňuje údržbu zařízení, protože před opravou můžete vždy zkontrolovat historii výrobku.

Jaké je datum MTD?

Měsíc do data nebo Měsíc k datu (MTD) je období od začátku aktuálního měsíce do současného data, přičemž se nepočítá aktuální datum .

Co znamená zkratka MTD u výrobků?

Před akvizicí společnosti Stanley Black &; Decker'v prosinci 2021 byla společnost MTD Products většinově rodinnou soukromou společností. Vznikla jako výrobce nástrojů a lisovacích nástrojů (Modern Tool and Die Company). Hlavními konkurenty MTD'jsou společnosti Stihl, Ariens, Briggs &; Stratton, John Deere a Husqvarna.

Jsou sněhové frézy MTD dobré?

Sněhové frézy MTD jsou nabízeny v jednostupňovém i dvoustupňovém provedení a v různých výkonných variantách pro domácí i komerční použití. Mnozí spotřebitelé je také považují za mimořádně odolné a spolehlivé , a pracují bez problémů i v těch nejnáročnějších podmínkách zimního počasí.

Ve kterém roce koupila společnost MTD firmu Troy-Bilt?

2001 . Společnost MTD koupila firmu Troy-Bilt® od společnosti GardenWay® .

Jsou staré sněhové frézy lepší?

Nekupujte hned první, kterou uvidíte (pokud to není minér!) Použitá sněhová fréza s několika lety provozu bude lepší koupí než novější. Starší sněhové frézy jsou lépe konstruované, mají více kovu, méně plastu a lepší technické zpracování . Nenechte se odradit stářím, pokud bylo o sněhovou frézu pečováno.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: