Jak zjistím značku a model své sekačky na trávu?

3 Místa, kde najdete čísla modelu motoru tlačné sekačkyNa přední straně motoru přímo nad zapalovací svíčkou. na přední straně motoru mezi symbolem OHV a čističem vzduchu. vyraženo na plechu nad tlumičem výfuku, buď na pravé, nebo na levé straně.

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky?

Na. Na přední straně motoru mezi krytem OHV a čističem vzduchu. Pomocí čísla modelu a typu můžete vyhledat návod k obsluze motoru a další informace na stránkách Briggs & Stratton comm.

Jak zjistím značku a model své sekačky?

Kde najdu model sekačky Briggs and Stratton?

Znalost čísla modelu vašeho motoru Briggs & Stratton® ride vám usnadní objednávání dílů pro údržbu nebo opravy online nebo u místního prodejce. Číslo modelu motoru je prvních 12 znaků vyražených do kovu přímo na vašem motoru na jednom ze dvou míst – na víku ventilů nebo na hliníkovém štítku .

Jak mohu identifikovat svou sekačku MTD?

Identifikační štítky jsou umístěny na místech, která pravděpodobně nebudou vyžadovat výměnu – a to ani po letech používání. U většiny našich energetických zařízení mají tyto štítky velikost přibližně 2" x 3". Na jejich spodní straně je uveden název výrobku MTD, adresa a telefonní číslo zákaznického servisu.

Jak najít číslo modelu na motoru sekačky Briggs and Stratton?

Strana. Je'to přímo tady to jsou tlačítka HV jeho horní ventily. A vaše zapalovací svíčka je přímo tady tady je kořist. Dobře, na víku ventilů nahoře je vlastně kód pro zadání modelu noc.

Jak zjistím, jaký model má moje sekačka Craftsman?

Čísla modelů sekaček s pojezdem se zjistí překlopením sedadla dopředu. Číslo modelu je vytištěno na levé straně identifikačního štítku výrobku, který je připevněn na spodní straně sedadla, a začíná písmeny "CM".

Jaký je model mé tlačné sekačky Craftsman?

Vyhledání modelového a výrobního čísla na tlačné sekačce Craftsman. Model a výrobní číslo sekačky Craftsman najdete většinou na horní straně sekačky . Pokud byste stáli za ní a používali ji, identifikační štítek by se nacházel na horní zadní části sekačky, mezi koly.

Jak zjistíte, z jakého roku je motor Briggs and Stratton?

Je mu přes 40 let. Je to starý motor. Ale teď už alespoň vím, jak je ten motor starý, a můžu to říct zákazníkovi. To je jedno.

Jak identifikujete motor podle sériového čísla?

Vaše výrobní číslo je uvedeno na štítku motoru, který se často nachází na levé straně motoru. Obvykle první písmena a čísla identifikují motor , například DJ51279, abyste našli všechny díly, které máme pro váš motor online.

Kde se nachází číslo modelu na mém motoru MTD?

Na boční straně krytu motoru .číslo modelu bude začínat číslem 21.

Jaké sekačky na trávu vyrábí společnost MTD?

Společnost MTD nabízí nejširší dostupný sortiment výrobků od nejpracovitějších a cenově dostupných modelů až po modely s profesionálními funkcemi za výhodnou cenu. Do rodiny značek MTD patří vedle Cub Cadet, Troy-Bilt, Columbia a Remington také MTD®, MTD Gold®, MTD Pro®, Yard-Man®, Yard Machines® a Bolens® .

Jak přečíst výrobní číslo sekačky na trávu?

Je to tak jednoduché, jako. Toto: V případě sekaček na trávu se můžete spolehnout na to, že se jedná o. Zde naleznete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Jaké číslo modelu má sekačka s pojezdem Craftsman 42?

T110
Plynová sekačka s pojezdem 42″ s výkonem 17,5 HP* a převodovým pohonem ( T110 ) | CRAFTSMAN.

Jak najdu svůj model sekačky Craftsman?

Číslo modelu je vytištěno na levé straně identifikačního štítku výrobku, který je připevněn na spodní straně sedadla, a začíná písmeny "CM".

Jaký model sedačky Craftsman mám?

Model a sériové číslo sekačky Craftsman najdete většinou na horní straně sekačky. Pokud byste za ní stáli a používali ji, identifikační štítek by byl na horní zadní části sekačky, mezi koly.

Jaká jsou čísla na starých motorech Briggs and Stratton?

Kódové číslo motoru'udává přesné datum jeho výroby. Tento systém poskytuje snadný způsob, jak určit stáří vašeho malého motoru. Následuje příklad výkladu data Kód 99011556: První dvě číslice (99) označují rok výroby .

Kde najdu číslo modelu motoru?

První číslo na štítku označuje . Model. Druhé číslo označuje typ. A třetí číslo je kód Tato tlačná sekačka je poháněna motorem model 1-2-3 k0 k.

Jak zjistím model motoru podle čísla VIN?

Číslo VIN najdete ve spodním rohu čelního skla na straně řidiče'-. V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje rok výroby modelu a osmé je kód motoru . Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Kde se na malém motoru nachází číslo modelu?

V závislosti na motoru. Typ nejčastěji najdete číslo modelu u zapalovací svíčky na plechu vedle tlumiče výfuku na navíjecím startéru nebo pod krytem motoru.

Co znamená zkratka MTD pro sekačku na trávu?

Vznikl jako výrobce nástrojů a lisovacích forem (Modern Tool and Die Company).

Je MTD a zahradní stroj totéž?

Yard Machines®
Od roku 1958, kdy z linky sjela první sekačka na trávu, navrhuje společnost MTD snadno použitelná venkovní elektrická zařízení a buduje si pověst značky, která se svou kvalitou a spolehlivostí nemůže rovnat žádné jiné. Yard Machines® nabízí vybavení, které potřebujete k práci na zahradě.

Kde se nachází číslo modelu a sériové číslo?

Obvykle se nacházejí na štítku na přední, zadní nebo spodní straně zařízení nebo v uživatelské příručce zařízení . Pokud je televizor namontován a není vidět na zadní stranu, můžete číslo modelu najít v nabídce televizoru'.

Jaké je číslo modelu sériového čísla?

Číslo modelu označuje všechny části jednoho výrobku. Například všechny 32GB karty SD SanDisk Extreme stejné generace mají stejné číslo modelu. Sériové číslo odkazuje na jeden konkrétní produkt . Mohou tedy být vyrobeny stovky nebo dokonce tisíce kusů se stejným modelovým číslem.

Jak přečíst číslo modelu MTD?

Číslo modelu má jedenáct znaků a je vytištěno na levé straně identifikačního štítku výrobku. Znaky mohou obsahovat číslice, písmena nebo pomlčky.

Jak zjistím, jaký model recyklátoru Toro mám?

Vyhledání čísla modelu recyklátoru Toro MODEL NUMBER LOOKUP

  1. Číslo modelu na vaší sekačce Toro s pojezdem je obvykle umístěno na zadní straně krytu, pod klapkou pro uchycení vaku. …
  2. Sekačka s nulovým obracením, Out Front Z. …
  3. Věž řízení, levá strana. …
  4. Rukojeť, vpravo dole. …
  5. Rám, zadní část. …
  6. Model a výrobní číslo jsou umístěny na krytu.

Jak identifikovat starý motor Briggs and Stratton?

Přímo tady je skříň vašeho dmychadla. Buď je na něm někde vyraženo. Nebo pokud máte motor s horním ventilem. Kde máte ventily.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: