Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Vyhledání čísla modeluZadní levá strana žacího ústrojí výrobku' … Spodní strana sedací části. … Povrch krytu radlice. … Zadní část krytu rámu mezi koly. … Pravá strana rámu. … Levá nebo pravá strana skříně startéru. … Zadní část rámu. … V blízkosti pouzdra startovacího lana.Další položky…

Jak zjistím, jaký mám model traktoru?

Kde najdete svůj model. Když sedíte na traktoru, identifikační štítek výrobku najdete na pravé spodní straně kapoty . Nyní, když jste našli číslo svého modelu…
Cached

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Jaký je rok výroby mého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistím model a výrobní číslo u traktoru s pojezdem?

A stačí ho jen zatlačit nahoru. A právě tam u skříně s akumulátorem je model a výrobní číslo. Takže pak si můžete objednat téměř jakýkoli díl, který potřebujete, online. Opět je to přímo tam číslo značky.

Jak zjistím traktor Ford podle výrobního čísla?

Traktor nejlépe poznáte podle sériového čísla. Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem . Umístění sériového čísla traktorů řady sto a "01" je na ploché ploše nad a za startérem.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Co znamenají čísla na traktoru?

Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Dokážete podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků představuje kód výrobce'vozidla.

Kde najdu model a výrobní číslo?

Název modelu a sériové číslo najdete na několika místech v závislosti na výrobku: Štítek na zadní nebo spodní straně zařízení . Na originálním obalu a v něm vytištěném návodu k použití.

Jak mohu identifikovat svůj motor Ford?

Štítek je řada čísel a písmen vyleptaných a slouží k rozluštění roku výroby. A modelu a zobrazení motoru. Najdete ho pod šrouby na levé nebo pravé straně motoru v blízkosti.

Jaké je výrobní číslo motoru Ford?

Číslo VIN můžete najít na dveřích na straně řidiče, uvnitř přihrádky na rukavice, na pravém panelu palubní desky nebo na levé horní straně rámu mezi převodovkou řízení a požární stěnou. Písmena I, O a Q nejsou součástí VIN, aby nedošlo k záměně s čísly 1 (jednička) a 0 (nula).

Je model a číslo modelu totéž?

Číslo modelu, někdy zkráceně označované jako model nebo číslo modelu, je jedinečné číslo přidělené každému výrobku vyrobenému výrobci počítačového hardwaru . Čísla modelů umožňují výrobcům sledovat každé hardwarové zařízení a v případě potřeby identifikovat nebo vyměnit správný díl.

Co je to číslo modelu výrobce?

Je to jedinečné číslo, které vydávají výrobci k identifikaci jednotlivých výrobků . Obvykle je MPN výrobku tvořeno řadou čísel a písmen.

Do jaké kategorie patří můj traktor?

Jaké jsou kategorie tříbodového závěsu?

Kategorie Výkon traktoru Průměr čepu zvedacího ramene
1 20-45 HP 7⁄8 palce (22 mm)
2 40-100 HP 1 1⁄8 palce (29 mm)
3 80-225 HP 1 7⁄16 palce (37 mm)
4 Více než 180 HP 2 palce (51 mm)

Jaké jsou modely traktorů John Deere?

Výběr produktů pro velké traktory

  • Traktory pro pěstování řádkových plodin řady 6. 6R 175. Traktor. Šestiválcové motory John Deere FT PowerTech™. …
  • Traktory pro pěstování řádkových plodin řady 7. 7R 210. Traktor. Motor HP1: 231 Max | 210 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 8 pro řádkové plodiny. 8R 230. Traktor. Výkon motoru1: 253 Max | 230 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 9 s pohonem 4WD. 9R 390. Traktor.

Jak zjistit datum výroby podle sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Může mi číslo VIN prozradit model?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
Udává výrobce, rok výroby, značku a model , a úroveň výbavy včetně jedinečných vlastností a specifikací.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Co znamená osmá číslice ve VIN?

A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepšího servisu na internetu.

Jak zjistím číslo modelu nebo číslo výrobku?

Na zadní straně výrobku se často nachází jedna nebo více samolepek, které ukazují, o jaký výrobek se jedná. Může být obtížné rozpoznat, co jednotlivá čísla znamenají. Číslo modelu je název vašeho výrobku. Obvykle jej najdete pod položkou 'Model' nebo 'Product'.

Jak zjistím typ motoru podle čísla VIN?

Dekódování vašeho VIN
Prozradí vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ vozidla nebo divizi . Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Kde se na motoru nachází číslo modelu?

Číslo modelu bude mít 11 až 12 znaků a najdete ho na jednom z mnoha míst, například: u startéru, na štítu válců, na kovovém štítu, na víku ventilů, nad zapalovací svíčkou, v přední části motoru, nad tlumičem výfuku nebo na palivové nádrži .

Co znamená osmá číslice v čísle VIN vozidla Ford?

A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepšího servisu na internetu.

Co vám říká číslo VIN vozu Ford?

Vyhledávání VIN čísla vozu Ford
Toto číslo představuje zásadní údaje o vozidle, jako je výrobce, rok výroby, umístění závodu, ve kterém bylo vyrobeno, typ použitého motoru, číslo rámu, model a další.

Jaké je číslo značky a modelu?

Rozdíl mezi značkou a modelem vozidla spočívá v tom, že značka označuje značku vozidla, zatímco model označuje konkrétní model vozidla . Na příkladu vozu Nissan Altima je značka Nissan, zatímco Altima je model.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: