Jak zjistíte, jak je Gator John Deere starý?

Zatímco samotné číslo je obvykle sedmnáctimístné, k určení roku výroby a modelu vašeho vozu John Deere Gator obvykle stačí posledních šest čísel. Aktory John Deere mají obvykle také číslo motoru, které najdete přímo na motoru.

Jak přečtu výrobní číslo svého traktoru John Deere?

Zjištění čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na vašem stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).
Stránka v mezipaměti

Jak zjistíte, jak je Gator John Deere starý?

V jakém roce byl vyroben model John Deere Gator?

1992
V roce 1992 , kdy společnost John Deere and Company uvedla na trh vůbec první model Gator: Gator TH, který vycházel z modelu John Deere All Materials Transport (AMT) z roku 1987. Uvedení této nové řady malých terénních užitkových vozidel znamenalo pro společnost významný zlom a připravilo půdu pro modely Gator, které používáme dodnes.

Jak dekódovat číslo modelu John Deere?

Metoda
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Kde se na traktoru Gator nachází číslo VIN?

A side by side se u jednotlivých výrobců liší. A někdy dokonce typicky od modelu k modelu. Zásobník je umístěn buď v přední, nebo zadní podběrákové šachtě na levé, nebo pravé straně.

Co znamenají čísla John Deere?

Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Kde se nachází 17místná sada sériových čísel John Deere?

Sériové číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem obsluhy'nebo na zadní straně spodního rámu mezi zadními koly . Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Jaká je hodnota sekačky John Deere Gator?

Hodnoty

Doporučená katalogová cena Průměrná maloobchodní cena
Základní cena $12,099 $10,085
Možnosti (přidat)
Celková cena $12,099 $10,085

Jaká je očekávaná životnost traktoru John Deere Gator?

Na základě informací o záruce na Gatory John Deere byste měli u zakoupeného Gatoru očekávat minimálně 1 000 hodin životnosti. Pokud však nebudete o svůj Gator pečovat, nemusí vydržet ani 1 000 hodin.

Jak podle výrobního čísla zjistit, z jakého roku je traktor John Deere Gator?

Zatímco samotné číslo je obvykle sedmnáctimístné, k určení roku a modelu vašeho traktoru John Deere Gator obvykle stačí posledních šest čísel . Gatory John Deere mají obvykle také číslo motoru, které najdete přímo na motoru.

Jak dekódovat kód VIN?

Dekódování čísla VIN

  1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
  2. Druhý znak označuje výrobce.
  3. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla.
  4. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, typu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Jak identifikujete číslo VIN?

Co znamenají písmena a číslice v čísle VIN?

  1. První skupina tří čísel a písmen v čísle VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI).
  2. Dalších šest číslic, které je třeba zkontrolovat (pozice 4-9), tvoří část popisu vozidla.
  3. Následující skupina osmi prvků (10-17) je sekce identifikátoru vozidla.

Kde se nachází čárový kód VIN?

Většina značek automobilů má čárový kód VIN na vnitřní straně dveří řidiče. Automobily General Motor'mají VIN kód také na palubní desce na straně řidiče. Čárové kódy na palubní desce GM jsou pro většinu čteček čárových kódů obzvláště obtížně čitelné, protože čárový kód musí být čten přes čelní sklo automobilu.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby traktoru John Deere?

Znáte-li výrobní číslo traktoru John Deere, můžete určit rok výroby, továrnu, kde byl traktor vyroben, jaká převodovka a motor jsou na traktoru namontovány, úroveň emisí a další specifikace traktoru John Deere.

Lze podle výrobního čísla určit, z jakého roku je traktor?

Když chcete určit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení. K vyhledání roku výroby traktoru použijte tabulku výrobních čísel .

Co znamenají čísla modelů John Deere?

Obtisk. Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Kolik stojí traktor John Deere Gator z roku 2017?

Hodnoty

Doporučená katalogová cena Průměrná maloobchodní cena
Základní cena $14,759 $10,145
Možnosti (změna)
Celková cena $14,759 $10,145

Kolik hodin je pro John Deere vysoký počet hodin?

Obecné pravidlo říká, že 2 000 až 2 500 hodin je dobře zajetých, zatímco cokoli nad 35 000 hodin je považováno za vysoký počet hodin. To však není jediný faktor, na který byste se měli zaměřit.

Co znamenají stará čísla modelů John Deere?

Obtisk. Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Jak z čísla VIN zjistíte rok výroby?

Desátý znak v sedmnáctimístném kódu VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma se vztahuje na vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Vypovídá číslo VIN o datu výroby?

Obsahuje informace o výrobci a datu výroby . Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici čísla VIN. Všimněte si, že v různých obdobích existovaly různé způsoby označování data výroby vozidla.

Jaký je rok výroby modelu podle čísla VIN?

Desátý znak v sedmnáctimístném kódu VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma se vztahuje na vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak se čte rok výroby podle čísla VIN?

Třetí číslo nebo písmeno používá výrobce vozidla k určení, o jaký druh vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd. Desátý znak čísla VIN označuje modelový rok .

Lze zkontrolovat čísla VIN online zdarma?

Bezplatnou kontrolu VIN můžete provést na stránkách National Insurance Crime Bureau (NICB), VehicleHistory.com nebo iSeeCars.com/VIN . Stačí zadat čísla vašeho vozu a tyto stránky provedou vyhledání VIN a poskytnou vám informace o vozidle. Pro získání úplného obrazu byste však měli použít více než jednu z těchto stránek.

Mohu si vyhledat číslo VIN online?

Jedná se o dvoufázový proces: Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celý VIN do dekodéru NHTSA'VIN a poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby výrobního čísla?

Určení data výroby na základě výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: