Jak zjistíte, jaký je rok výroby vozidla John Deere Gator?

Zatímco samotné číslo je obvykle sedmnáctimístné, k určení roku a modelu vašeho vozu John Deere Gator obvykle stačí posledních šest čísel. Gatory John Deere mají obvykle také číslo motoru, které najdete přímo na motoru.

Jak přečíst sériové číslo motoru John Deere Gator?

Zjištění čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).
Stránka v mezipaměti

Jak zjistíte, jaký je rok výroby vozidla John Deere Gator?

V jakém roce byl vyroben model John Deere Gator?

1992
V roce 1992 , kdy společnost John Deere and Company uvedla na trh vůbec první model Gator: Gator TH, který vycházel z modelu John Deere All Materials Transport (AMT) z roku 1987. Uvedení této nové řady malých terénních užitkových vozidel znamenalo pro společnost významný zlom a připravilo půdu pro modely Gator, které používáme dodnes.

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Kde se na traktoru Gator nachází číslo VIN?

A side by side se u jednotlivých výrobců liší. A někdy dokonce typicky od modelu k modelu. Zásobník je umístěn buď v přední, nebo zadní podběrákové šachtě na levé, nebo pravé straně.

Jak přečíst model John Deere?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jaká je hodnota traktoru John Deere Gator?

Hodnoty

Doporučená katalogová cena Průměrná maloobchodní cena
Základní cena $12,099 $10,085
Možnosti (přidat)
Celková cena $12,099 $10,085

Jaká je očekávaná životnost traktoru John Deere Gator?

Na základě informací o záruce na Gatory John Deere byste měli u zakoupeného Gatoru očekávat minimálně 1 000 hodin životnosti. Pokud však nebudete o svůj Gator pečovat, nemusí vydržet ani 1 000 hodin.

V jakém roce byl vyroben model A John Deere?

John Deere Model A
Typ Řadový zemědělský traktor
Výrobce John Deere
Výroba 1934-1952
Délka 124 palců (310 cm)

Jak identifikujete číslo VIN?

Co znamenají písmena a číslice v čísle VIN?

  1. První skupina tří čísel a písmen v čísle VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI).
  2. Dalších šest číslic, které je třeba zkontrolovat (pozice 4-9), tvoří část popisu vozidla.
  3. Následující skupina osmi prvků (pozice 10-17) je část identifikátoru vozidla.

Kde se nachází čárový kód VIN?

Většina značek automobilů má čárový kód VIN na vnitřní straně dveří řidiče'. Automobily General Motor'mají VIN kód také na palubní desce na straně řidiče. Čárové kódy na palubní desce GM jsou pro většinu čteček čárových kódů obzvláště obtížně čitelné, protože čárový kód musí být čten přes čelní sklo automobilu.

Jaký je formát VIN kódu John Deere?

Každý výrobce John Deere přiděluje každému vozidlu jedinečné identifikační číslo zvané Vehicle Identification number (VIN). Toto VIN má délku 17 číslic a skládá se z písmen a číslic, které obsahují základní specifikaci vozidla . Všechny databáze v automobilovém průmyslu vyhledávají prostřednictvím VIN: databáze výrobce John Deere.

Lze podle výrobního čísla poznat rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků představuje kód výrobce'vozidla.

Kolik stojí traktor John Deere Gator z roku 2017?

Hodnoty

Doporučená katalogová cena Průměrná maloobchodní cena
Základní cena $14,759 $10,145
Možnosti (změna)
Celková cena $14,759 $10,145

Jaká je životnost traktoru John Deere Gator?

Gatory John Deere jsou konstruovány tak, aby vydržely, a u každého modelu, který se rozhodnete zakoupit, můžete očekávat minimálně 1 000 hodin provozu. Je však'také důležité si uvědomit, že bez správné údržby váš Gator pravděpodobně nevydrží tak dlouho, jak má potenciál.

Co je to hodně hodin pro Gator?

Společnost John Deere vyrábí Gatory, které jsou poháněny třemi různými způsoby: Nafta, benzín a elektřina. Bez ohledu na to, které palivo pohání Gator, mají všechny podobné záruky, takže'by měly vydržet 1 000 hodin nebo více .

Co znamenají stará čísla modelů John Deere?

Obtisky: V případě vozů John Deer se jedná o tzv. Modelová čísla traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem . První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Kde se nachází výrobní číslo traktoru John Deere model A?

Model A byl prvním traktorem Deere, který vyjel z továrny s gumovými pneumatikami. Otevřené stanoviště obsluhy s ocelovou pánví sedadla. Štítek se sériovým číslem na levé straně traktoru, nad setrvačníkem . ČASTO KLADENÉ OTÁZKY: Jak přečíst tabulku se sériovým číslem.

Jak zjistíte, jaký je rok vydání VIN?

Desátý znak v sedmnáctimístném kódu VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma se vztahuje na vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak se čte číslo VIN rok?

Třetí číslo nebo písmeno používá výrobce vozidla k určení, o jaký druh vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd. Desátý znak čísla VIN označuje modelový rok .

Mohu si číslo VIN vyhledat online?

Jedná se o dvoufázový proces: Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celé číslo VIN do dekodéru NHTSA'VIN, poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Lze zkontrolovat čísla VIN online zdarma?

Bezplatnou kontrolu VIN můžete získat na stránkách National Insurance Crime Bureau (NICB), VehicleHistory.com nebo iSeeCars.com/VIN . Stačí zadat číslice vozidla a tyto stránky provedou vyhledání VIN a poskytnou vám informace o vozidle. Pro získání úplného obrazu byste však měli použít více než jednu z těchto stránek.

Která číslice ve VIN je model?

Dekódování vašeho VIN
Uvádí zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak udává typ nebo divizi vozidla. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Jaké je datum na sériovém čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová sériová čísla, aby je bylo možné použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: