Jak zjistíte rok výroby sekačky John Deere s pojezdem?

Výrobní číslo sekačky'by mělo být šestimístné. První dvě čísla odpovídají měsíci výroby sekačky, druhá dvě odpovídají dni výroby a třetí dvě odpovídají roku výroby.

Jaký je rok výroby sekačky John Deere podle výrobního čísla?

V jakém roce byla vaše sekačka John Deere vyrobena?

MODEL ROK POČÁTEČNÍ SÉRIOVÉ ČÍSLO
John Deere model 70 1953 1954 1955 1956 7000001 7006692 7017501 7034950
John Deere Model 80 1955 1956 Konečný 8000001 8000775 7034950
John Deere model 100 1975 1976 1977 1978 30001 55001 70001 80001
John Deere model 102 2006 010001

V mezipaměti

Jak zjistíte rok výroby sekačky John Deere s pojezdem?

Jak přečíst výrobní číslo modelu John Deere?

Zjistit číslo modelu a sériové číslo je stejně snadné jako najít identifikační štítek na vašem stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu se zobrazí pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a výrobní číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).
V mezipaměti

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky s pojezdem?

Druhé dvě za den. Toto je dvanáctý den. A poslední dva jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994.. Takhle se dá zjistit stáří vašeho starého traktoru. Travní traktor

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo : 36-3 = 1933.

Jak dekódovat čísla modelů Joh n Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Kdy byl vyroben model A John Deere?

1934
Společnost John Deere zareagovala svým prvním traktorem „General Purpose“, modelem „GP“, v roce 1928. O několik let později, v roce 1934, uvedla společnost Deere na trh svůj první skutečně řádkový model „A“ a v roce 1935 jeho menší protějšek „B“.

Kde se nachází sedmnáctimístná sada sériových čísel John Deere?

Výrobní číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem obsluhy nebo na zadní straně spodního rámu mezi zadními koly. Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Kde se nachází číslo modelu na mé sekačce John Deere s pojezdem?

Sekačky s pojezdem s nulovým obracením
Číslo modelu na sekačce s nulovým obracením John Deere najdete žlutými písmeny na přední straně stroje nebo na identifikačním štítku výrobku, který se nachází pod sedadlem (pro zobrazení sedadlo zvedněte).

Jak zjistím, z jakého roku je můj sekací stroj John Deere 318?

Sériová čísla traktorů John Deere 318 začínají v zásadě písmenem „M00318X“. Za ním následuje skupina šesti číslic, například 285073. Celé výrobní číslo vyražené na štítku bude tedy vypadat asi takto: M00318X285073. Těchto posledních šest číslic označuje rok výroby .

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže ji přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pětka, nebo trojka pětka znamená nafta trojka znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jaký je rok John Deere Model A?

John Deere Model A
Typ Řadový zemědělský traktor
Výrobce John Deere
Výroba 1934-1952
Délka 124 palců (310 cm)

Jak staré jsou sekačky John Deere?

Položení základů. Společnost John Deere pronikla na trh s travními traktory v roce 1963 uvedením modelu 110 v Horiconu ve Wisconsinu. Čtyřtaktní benzinový palubní motor měl výkon 7 k a využíval nárůstu sekání trávy, které se v té době stávalo oblíbenou volnočasovou aktivitou.

Ve kterém roce začala společnost John Deere vyrábět sekačky s pojezdem?

1963
Cesta v RLE začala v roce 1963 modelem 110 vyráběným v závodě John Deere Horicon Works v Horiconu ve státě WI. Dnes má společnost John Deere nové a zajímavé modely jak v oblasti rezidenčních nulových obracečů, tak i jezdících travních traktorů, čímž pokračuje v závazku poskytovat kvalitní a inovativní nabídky pro rezidenční zákazníky.

Kde se nachází číslo VIN na sekačce John Deere?

Číslo. Zatím není pod sedadlem, není ani pod kapotou. Ani vedle. Baterie je to vždy poslední místo, které byste hledali, což by bylo pod velrybou kola pokrytou prachem.

Jak stará je moje sekačka podle výrobního čísla?

Takže je to tak jednoduché, jak. To je velmi jednoduché. Zde naleznete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Jaký je rok výroby sekačky John Deere?

John Deere byl kovář, který v roce 1837 vyvinul první komerčně úspěšný samonasávací ocelový pluh a založil společnost, která dodnes nese jeho jméno.

Jak poznat rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno toto: 1013426. Číslo „13" označuje motor z roku 2013.

Jaké je datum výroby?

Datum, kdy byl předmět poprvé vyroben nebo vytvořen .

Jak dekódujete číslo modelu John Deere?

Metoda
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Jaká je životnost sekačky John Deere s pojezdem?

Sekačky John Deere patří mezi nejkvalitnější sekačky na trhu. Při správné údržbě a opravách vydrží sekačka John Deere s pojezdem přibližně 2 000 hodin nebo přibližně patnáct let provozu . Samojízdná sekačka John Deere nabídne přibližně 1000 hodin nebo přibližně deset let provozu.

Jaký byl rok výroby sekačky?

1830
1830 : První sekačka na trávu byla vynalezena a patentována v roce 1830 Edwinem Buddingem u města Gloucestershire v Anglii. Tato první sekačka byla určena především k sekání trávy na sportovištích, hřbitovech a rozsáhlých zahradách. Buddigův první stroj byl široký 19 palců a byl poháněn zezadu a vyroben z tepaného železa.

Jak dlouhá jsou výrobní čísla sekaček John Deere?

17místné
Informace o sériových číslech. Společnost John Deere Waterloo Works nedávno změnila 13místné sériové číslo velkých traktorů na 17místné sériové číslo.

Co znamenají čísla na traktorech John Deere?

Nálepka: Na vozidle John Deere je umístěn nápis „Deere Deere“. Modelová čísla traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Která číslice udává rok výroby v čísle VIN?

10. digi
Desátá číslice každého kódu VIN představuje rok výroby vozidla. Zde je jednoduchá tabulka roku výroby VIN, která vám pomůže dekódovat rok výroby vašeho vozidla.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: