Jak zjistíte rok výroby traktoru?

Když chcete určit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení. K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.

Jak zjistím rok výroby svého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.
Kešované stránky

Jak zjistíte rok výroby traktoru?

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje číslice i písmena . Prvních 9 znaků je kód výrobce.

Jak zjistíte rok výroby výrobního čísla traktoru Ford?

To zjistíte tak, že se podíváte na výrobní kód traktoru, známý také jako kód data výroby jednotky. První číslice výrobního kódu traktoru udává rok výroby . U traktorů vyrobených v letech 1965 až 1974 odpovídá tato číslice poslednímu číslu v letopočtu.

Jak identifikovat traktor?

Převodovka 4c je také v Julianově naa. Takže to'druhé číslo označuje, jaká převodovka. A hydraulické nastavení vývodového hřídele nastavené na polovinu.

Jak zjistím značku a model traktoru?

Travní traktor má obvykle identifikační štítek pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jaké je datum na výrobním čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová sériová čísla, aby je bylo možné použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Jaký je formát data sériového čísla?

Část s datem je počet dní, které uplynuly od 1. ledna 1900 . Proto je pořadové datum '1' odpovídá datu 02. ledna 1900. Sériové datum '0' (nula) se nezapočítává. Pořadové datum '42004' odpovídá 01. lednu 2015.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Jak dekódovat štítek VIN?

Jak přečíst a dekódovat VIN vašeho vozu'

  1. 1. – Písmeno nebo číslo udávající, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
  2. 2. – Výrobce, který vůz vyrobil ….
  3. 3. – Konkrétní divize výrobce, která vůz vyrobila. …
  4. 4. – Bezpečnostní prvky a informace specifické pro daný model. …
  5. 5. – Série vozu'a. …
  6. 6. a 7. – Styl karoserie.

Jak poznat rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno něco takového: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jak zjistím datum výroby svého vozu Ford podle čísla VIN?

Dekódování roku/měsíce výroby pro čísla VIN vozů Ford
Sedmnáctimístný kód VIN společnosti Ford používá následující dvě pozice: 11. znak: rok výroby . 12. znak: měsíc výroby .

Jaká jsou čísla na traktoru?

Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Jak zjistím, jaký je můj model?

U uživatelů Huawei můžete postupovat podobně, jako jsme postupovali u společnosti Samsung. Otevřete nastavení. A dole přejděte k položce Systém a vyberte možnost O telefonu. Jakmile se'ocitnete v této nabídce.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Jak dekóduji datový kód?

Kódy dat jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě týden, kdy byly vyrobeny. Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jaký je pětimístný formát data?

Juliánský formát data je pětimístné číslo rozdělené na dvě části: dvoumístné vyjádření roku a následné třímístné vyjádření dne v roce . Například 1. leden 1999 je 99001 v juliánském formátu.

Jak se čte formát data?

Spojené státy jsou jednou z mála zemí, které jako formát data používají “ mm-dd-yyyy “ – což je velmi velmi unikátní! Ve většině zemí se den píše jako první a rok jako poslední (dd-mm-yyyy) a některé země, jako například Írán, Korea a Čína, píší rok jako první a den jako poslední (yyyy-mm-dd).

Jaký je rok výroby modelu podle čísla VIN?

Desátý znak v 17místném čísle VIN představuje modelový rok vozidla . Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak se čte rok výroby podle čísla VIN?

Třetí číslo nebo písmeno používá výrobce vozidla k určení, o jaký typ vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd. Desátý znak VIN označuje modelový rok .

Která číslice v kódu VIN znamená rok výroby?

Desátý znak
Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později.

Jaký je datový kód na motoru?

První znak – A – Tento znak představuje měsíc, ve kterém byl motor vyroben . Písmeno „I“ se v abecedě vynechává. A = leden B = únor C = březen D = duben …. L = listopad M = prosinec Druhý/třetí znak – 13 – Tyto znaky představují rok výroby motoru.

Která číslice udává rok v čísle VIN?

Desátá číslice
Desátá číslice každého čísla VIN představuje rok výroby vozidla. Zde je jednoduchá tabulka roku VIN, která vám pomůže dekódovat rok výroby vašeho vozidla.

Která číslice v čísle VIN udává rok výroby?

Desátý znak
Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje rok výroby vozidla. Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak zjistím rok a model svého čísla VIN?

Následující informace o identifikačních číslech vozidla (VIN) umístěných na podvozku pomohou určit rok výroby vozidla. Jak již bylo uvedeno, rok výroby vozidla'se označuje písmenem nebo číslem na desáté pozici zleva ve VIN. Jak je uvedeno výše, desáté písmeno v čísle VIN označuje modelový rok vozidla

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: