Jak zjistíte stáří spotřebiče?

Sériové číslo. Posledním (a nejpřesnějším) způsobem, jak určit stáří velkého spotřebiče, je jeho výrobní číslo. (Všimněte si, že výrobní číslo je pro určení stáří důležitější než číslo modelu). Použití sériových čísel funguje pouze u spotřebičů vyrobených od 70./80. let 20. století (omlouváme se za historické spotřebiče!).

Existuje způsob, jak zjistit stáří spotřebiče?

Podívejte se na výrobní číslo
Vyhledání štítku se sériovým číslem na spotřebiči vám pomůže určit datum výroby.

Jak zjistíte, jak je spotřebič starý?

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistíte, jak je spotřebič Whirlpool starý?

Číslo obvykle začíná abecedou, která se nazývá alfa znaky. První znak alfa označuje výrobu. Divize: Dělí se na dvě divize, a to na dvě divize: Dělí se na dvě divize a na dvě divize. Kód, zatímco druhý alfanumerický znak označuje rok výroby.

Jak zjistím datum výroby své chladničky?

Číslo. Tady je razítko s datem. A pak vám může říct, jakou elektrickou kapacitu potřebuje k provozu. A pokud chcete zjistit kubické stopy.

Jaký je kód data výroby?

Tento otevřený datový kód se může na štítcích výrobků objevit jako MFG. Ukazuje datum, kdy byl výrobek vyroben nebo vyroben . Tento kód se vztahuje k datu, kdy je výrobek poprvé zabalen předtím, než je distribuován na trh nebo prodán spotřebitelům.

Kolik let by měly spotřebiče vydržet?

Jaká'je průměrná životnost běžných domácích spotřebičů? Většina hlavních spotřebičů obvykle vydrží osm až 15 let .

Jak zjistím, v jakém roce byl výrobek vyroben?

Tento kód otevřeného data se může objevit jako MFG na štítcích výrobků . Ukazuje datum, kdy byl výrobek vyroben nebo vyroben. Tento kód se vztahuje k datu, kdy je výrobek poprvé zabalen předtím, než je distribuován na trh nebo prodán spotřebitelům.

Lze podle sériového čísla zjistit, jak je chladnička stará?

Chcete-li určit stáří spotřebiče, použijte výrobní číslo (nikoli číslo modelu) k určení data výroby . Naše sériová čísla začínají dvěma písmeny, za nimiž následuje šest číslic s písmenem na konci. Dvě písmena na začátku sériového čísla udávají měsíc a rok výroby.

Jak dekódovat sériové číslo spotřebiče Whirlpool?

Běžná místa, kde najdete svůj štítek. Nejdříve prozkoumejme sériové číslo. Očíslujte první znak sériového čísla.

Jak stará je moje trouba Whirlpool podle sériového čísla?

Kódy sériových čísel trouby Whirlpool
Druhý znak alfa = rok výroby (viz tabulky). První a druhá číslice = týden roku výroby. Třetí až sedmá číslice = pořadí výroby v daném týdnu. U výrobků "nevyrobených společností Whirlpool" se za první alfanumerickou číslicí používá další alfanumerická číslice, která označuje zdroj.

Jaký je datový kód výrobku?

Kód data výrobku: alfanumerický kód, který najdete na výrobku a který označuje rok a týden, ve kterém byl výrobek vyroben . Kromě datového kódu je u mnoha výrobků uveden kód verze a/nebo sériové číslo.

Jak zjistím, jak stará je moje sušička?

Sériové číslo . Posledním (a nejpřesnějším) způsobem, jak určit stáří hlavního spotřebiče, je jeho výrobní číslo. (Všimněte si, že výrobní číslo je pro určení stáří důležitější než číslo modelu). Použití sériových čísel funguje pouze u spotřebičů vyrobených od 70./80. let 20. století (omlouváme se za historické spotřebiče!).

Jak přečíst kód data šarže?

Jak zjistit datum spotřeby podle čísla šarže

 1. První dvě číslice (19) označují rok výroby (2019).
 2. Další dvě číslice (03) označují měsíc, kdy byl výrobek vyroben (březen), nebo datum výroby.
 3. Následující dvě číslice (22) označují den v roce.

Jak přečíst pětimístný kód data?

Podívejte se na spodní část nebo na boční strany jídla a najděte řetězec pěti číslic v řadě. První dvě čísla označují rok, zatímco poslední tři čísla představují den v roce . Například pokud by kód zněl 11322, věděli byste, že potravina byla vyrobena 322. dne roku 2011, tedy 22. listopadu 2011.

Která značka spotřebičů vydrží nejdéle?

 1. Bosch. Spotřebiče Bosch jsou v oblasti domácích spotřebičů známou značkou, a to z dobrého důvodu. …
 2. Hotpoint. Hotpoint je značka domácích spotřebičů, která je po celém světě známá také svým důrazem na odolnost a dlouhou životnost svých domácích spotřebičů. …
 3. Whirlpool. …
 4. Miele. …
 5. Samsung.

Může lednička vydržet 30 let?

Většina chladniček je konstruována na 10 až 20 let . Pokud se potýkáte s některým z dalších problémů uvedených v tomto seznamu a chladnička je starší než deset let, pravděpodobně z dlouhodobého hlediska ušetříte více peněz, když ji jednoduše vyměníte. V opačném případě byste mohli utopit peníze v opravách chladničky, která'už je na odchodu.

Jak přečíst datum na výrobku?

Často se objevuje ve formě kódů, které se skládají z řady písmen a/nebo číslic aplikovaných výrobci k identifikaci data a času výroby , které vypadají jako MMDDRR. Například "112922" by se četlo jako 29. listopadu 2022.

Jak zjistím datum výroby čísla šarže?

Jak zjistit datum spotřeby podle čísla šarže

 1. První dvě číslice (19) označují rok výroby (2019).
 2. Další dvě číslice (03) označují měsíc, kdy byl výrobek vyroben (březen), nebo datum výroby.
 3. Následující dvě číslice (22) označují den v roce.

Jak je chladnička stará?

V roce 1913 vynalezl Američan Fred W. Wolf první domácí elektrickou chladničku, která obsahovala chladicí jednotku umístěnou na horní straně lednice. Sériová výroba domácích chladniček začala v roce 1918, kdy William C.

Jak zjistíte, jak je chladnička Frigidaire stará?

Použijme například sériové číslo NF11910958. NF znamená, kde byl vyroben. První číslice je rok výroby, v tomto případě 2001. Čtvrtý a pátý znak je týden výroby.

Jak stará je moje pračka podle výrobního čísla?

Dvě písmena na začátku sériového čísla udávají měsíc a rok, kdy byla vyrobena . Kde se nachází můj model a výrobní číslo? První písmeno určuje měsíc. Druhé písmeno označuje rok výroby.

Co můžete poznat podle sériového čísla?

Sériové číslo je zásadní, protože vám řekne, kdy byl výrobek prodán . Je to užitečné, protože v případě problémů s výrobkem můžete zjistit, zda je ještě v záruce. To usnadňuje údržbu zařízení, protože před opravou výrobku můžete vždy zkontrolovat jeho historii.

Kde se nacházejí sériová čísla výrobků Whirlpool?

Bude to v pořádku ohřívací zásobník a bude'to přímo zde celé číslo sériové číslo, které můžete použít, pokud budete potřebovat zavolat Whirlpool.

Jak přečtete sedmimístný datový kód?

V sedmimístném juliánském formátu data se „2018“ zobrazí jako „2018“, ale v pětimístném juliánském formátu data se zobrazí jako „18“. Poslední tři čísla označují den v roce. V tomto formátu dostane každý den v roce číslo od jedné do 365 nebo 366, pokud byl daný rok přestupný.

Jaké je datum výroby výrobku?

Datum výroby (MFG) označuje datum, kdy byl výrobek vyroben . Mohou být k dispozici obecné informace o stabilitě složek, avšak nejsou k dispozici údaje specifické pro vzorec, poté co byly složky zkombinovány.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: