Jak zjistíte stáří traktoru Ferguson?

Pro určení modelu traktoru a roku výroby zkontrolujte štítky s výrobním číslem motoru (SN). Štítek SN se v závislosti na modelu nachází na různých místech na přístrojové desce.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak starý je traktor Ferguson?

Pro další technický vývoj a pro předvádění potenciálním výrobcům byl postaven pouze jeden prototyp traktoru Ferguson System, známý jako Ferguson Black. V roce 1936 byly v Huddersfieldu v hrabství Yorkshire vyrobeny první sériové traktory Ferguson, a to ve firmě David Brown Company.

Kde se nachází výrobní číslo traktoru Ferguson GREY?

ČÍSLA MODELŮ TRAKTORŮ FERGUSON
Hliníkový štítek SN motoru, připevněný k bloku čtyřmi malými nýty s průběžným závitem, bude umístěn v blízkosti horní části levé strany bloku motoru mezi cívkou a rozdělovačem .

Kde se nachází výrobní číslo motoru Massey Ferguson?

Sériové číslo zjistíte na přístrojové desce pod sloupkem řízení. U modelů ho najdete také na pravé straně motoru pod přihrádkou na baterii.

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků představuje kód výrobce'vozidla.

V jakém roce byl vyroben traktor Ford Ferguson?

1939
Model 9N byl prvním sériově vyráběným americkým traktorem, který využíval tříbodový závěsný systém Harryho Fergusona, který se dodnes používá u většiny moderních traktorů. Byl uveden na trh v říjnu 1939 .

Z jakého roku pochází traktor Ferguson 30?

Technické údaje

Značka: Ferguson Model: Ferguson TO-30 VÝROBCE: FERGUSON Roky výroby: 1951-1954
Motor-Cyl(y)-CID: 4/129 Převodovka-STD: GEAR Volitelná výbava:
Standardní: 4/1 Fwd/Rev Volitelná: 4/1 Mfwd-Std/Opt:
Pneumatiky-Std vpředu: 6.00-16 Pneumatiky – standardní zadní: 11-28 Rozchod kol v palcích:
Pto Type: Pto Type: CAT I-3pt Závěs: Plocha: 1,5 m: Falešný Jak zkontrolovat číslo VIN na traktoru?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod jeho kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka setkává se skříní diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Kdy byl vyroben první traktor Grey Ferguson?

6. července 1946

Dne 6. července 1946 sjel z montážní linky v bývalém výrobním závodě Banner Lane v Coventry ve Velké Británii první traktor Ferguson TE20, důvěrně známý jako 'malý šedý Fergie'.
Jaký je rok výroby traktoru Massey Ferguson?

TRAKTORY MASSEY FERGUSON – HISTORIE. Společnost Massey Ferguson vznikla spojením společností Massey-Harris a Ferguson v roce 1952 . Samostatné značky zůstaly zachovány až do roku 1958, kdy byly linky sloučeny a přejmenovány na Massey-Ferguson.

Kde se nachází číslo modelu a výrobní číslo?

Obvykle jsou uvedeny na štítku na přední, zadní nebo spodní straně zařízení nebo v uživatelské příručce zařízení. Pokud je televizor namontován a není vidět na zadní stranu, můžete číslo modelu najít v nabídce televizoru.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & amp; 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak dekódovat kód data výroby?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla se týkají roku a druhá dvě týdne, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak dekódovat kód data výroby?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vozidla nebo výrobní divizi.

Kdy došlo k rozdělení společností Ford a Ferguson?

30. června 1947

Jednou z těchto věcí byla „dohoda o podání ruky“ mezi společnostmi Ferguson a Ford. Společnosti Ford II se nelíbilo, že Ford'nedostatečně prodává traktory, a chtěla se zbavit prostředníka. Koncem roku 1946 oznámil společnosti Ferguson, že dohoda končí 30. června 1947 .
Kdy traktory Ferguson zčervenaly?

Prosinec 1957

Přestože nebyl určen pro průmyslové použití, stal se mezi uživateli v průmyslu oblíbeným. V květnu 1956 bylo barevné schéma změněno z celošedého na béžový plášť a kola a šedou karoserii. V prosinci 1957 se schéma změnilo znovu, když byl model TO35 přelakován do standardní červené a šedé barvy Massey Ferguson.
Jak se pozná stáří traktoru?

Mnozí z vás již pravděpodobně vědí, jak zjistit rok výroby traktoru podle výrobního čísla. Moje aplikace, Průvodce traktorem, a spousta písemných průvodců, například v katalogu Steiner nebo v jiných knihách, dokáže přiřadit rok k výrobnímu číslu.

Jaký je rok výroby mého traktoru Ferguson 35?

Traktor Massey Ferguson 35 se vyráběl v letech 1960-1965 . Chcete-li zjistit své výrobní číslo, podívejte se na přístrojovou desku traktoru Massey 35.

Jaké je datum výroby čísla VIN?

Většina vozidel má VIN, jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici čísla VIN .

Lze číslo VIN vyhledat online?

Na stránkách NHTSA.gov , můžete zadat dotaz na konkrétní vozidlo'VIN a zjistit konkrétní informace zakódované v čísle.

Jaká velikost motoru je ve vozidle GREY Ferguson?

Motor o objemu 2088 cm3 použitý v traktoru TE20 měl sice výkon pouze 20 k (jeho varianta se později objevila i ve voze Standard Vanguard), ale v kombinaci se systémem Ferguson poskytoval zemědělcům traktor se sníženou cenou, který měl vyšší účinnost a výkon než stávající modely.

Jaký motor používá Massey Ferguson?

Traktory Massey Ferguson jsou vybaveny motory Iseki . Motory Iseki jsou k dispozici buď pouze jako traktor, traktor-nakladač-nakladač nebo traktor s nakladačem.

Je Massey Ferguson nejlepší traktor?

Traktory Massey Ferguson s jsou obecně považovány za vynikající traktory . Jsou robustní a spolehlivé a v minulosti dokonce sloužily americké armádě.

Jak se pozná stáří traktoru Ferguson?

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: