Jak zjistíte, v jakém roce byla sekačka John Deere vyrobena?

Rok výroby většiny modelů John Deere lze snadno zjistit pomocí internetových stránek společnosti'John Deere. Pokud má traktor 17 znaků VIN, desátý znak vám prozradí rok výroby. Výrobní číslo sekačky'musí obsahovat název výrobce'a, model a rok výroby.

Jaký je rok výroby traktoru John Deere podle výrobního čísla?

V jakém roce byla vaše sekačka John Deere vyrobena?

MODEL ROK VÝCHOZÍ SÉRIOVÉ ČÍSLO
John Deere model 70 1953 1954 1955 1956 7000001 7006692 7017501 7034950
John Deere Model 80 1955 1956 Konečný 8000001 8000775 7034950
John Deere model 100 1975 1976 1977 1978 30001 55001 70001 80001
John Deere model 102 2006 010001

V mezipaměti

Jak zjistíte, v jakém roce byla vyrobena sekačka John Deere?

Jak se čte výrobní číslo JD?

Vyhledejte identifikační číslo výrobku John Deere
Jak je vidět na příkladu, číslo modelu se zobrazí pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).
V mezipaměti

Lze podle výrobního čísla zjistit, jak je sekačka stará?

Takže je to jednoduché. Tohle. Zde najdete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka na trávu?

Druhá dvojčíslí. Jedná se tedy o dvanáctý ročník. A poslední dvě jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto se dá zjistit stáří vaší staré. Travního traktoru.

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Jak zjistíte, jak staré je výrobní číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

V jakém roce byla sekačka vyrobena?

1830
1830 : První sekačka na trávu byla vynalezena a patentována v roce 1830 Edwinem Buddingem u města Gloucestershire v Anglii. Tato první sekačka byla určena především k sekání trávy na sportovištích, hřbitovech a rozsáhlých zahradách. Buddigův první stroj byl široký 19 palců a byl poháněn zezadu a vyroben z tepaného železa.

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

V jakém roce byla vyrobena sekačka na trávu s pojezdem?

Po druhé světové válce si sekačky na trávu získaly oblibu, když se rodiny přestěhovaly na předměstí a zjistily, že mají větší dvory, o které se musí starat. V roce 1956 , Cecil Pond vytvořil první sekačku na trávu s pojezdem a dnes jsou současným trendem robotické sekačky.

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pět, nebo tři pět znamená naftu tři znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jak zjistím, kdy bylo něco vyrobeno?

Mnoho výrobců uvádí na výrobcích samostatný kód data nebo jednoduše uvede datum výroby na . U některých sériových výrobků je kód data uveden, ale u většiny zboží nemá smysl tajit, kdy bylo něco vyrobeno a/nebo prodáno, s výjimkou případů, kdy chce společnost mít možnost odmítnout záruku.

Jak zjistím, v jakém roce byl výrobek vyroben?

Tento kód data otevření se může na štítcích výrobků objevit jako MFG . Ukazuje datum, kdy byl výrobek vyroben nebo vyroben. Tento kód se vztahuje k datu, kdy je výrobek poprvé zabalen předtím, než je distribuován na trh nebo prodán spotřebitelům.

Jak zjistit datum výroby?

Většina vozidel má VIN, jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici kódu VIN .

Jak staré jsou sekačky John Deere?

Položení základů. Společnost John Deere pronikla na trh s travními traktory v roce 1963 uvedením modelu 110 v Horiconu ve Wisconsinu. Čtyřtaktní benzínový palubní motor o výkonu 7 k využíval nárůstu sekání trávy, které se v té době stávalo oblíbenou volnočasovou aktivitou.

Ve kterém roce začala společnost John Deere vyrábět sekačky na trávu?

1963
Vybavení pro obytné prostory – milník společnosti John Deere. Společnost John Deere slaví 60 let výroby zařízení pro obytné trávníky (RLE). Cesta v oblasti RLE začala v roce 1963 modelem 110 vyráběným v továrně John Deere Horicon Works v Horiconu ve státě WI.

Jak dekódovat datový kód?

Kódy dat jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě týden, kdy byly vyrobeny. Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Lze vyhledat datum výroby podle VIN?

Podívejte se na identifikační číslo vozidla (VIN), které můžete rozkódovat a zjistit tak datum výroby vašeho vozu' . Čísla VIN jsou obvykle umístěna ve spodní části čelního skla vozidla, ale pokud tam své číslo nevidíte, můžete se podívat také do technického průkazu nebo na stránku s prohlášením o pojištění.

Jak zjistím stáří své sekačky?

Druhá dvojčíslí. Jedná se tedy o dvanáctý ročník. A poslední dvě jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto se dá zjistit stáří vaší staré. Travního traktoru.

Jak dekódovat číslo modelu John Deere?

Metoda
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Lze podle čísla série určit datum výroby?

Bohužel neexistuje shoda nebo standardní metoda výrobců, která by určovala nebo označovala data exspirace podle čísla šarže . V této sekvenci představují první tři znaky (ABC) kód výrobce. Následující čtyři znaky (0822) představují datum výroby (srpen 2022).

Jak přečíst datum na výrobku?

Často se objevuje jako kódy, které se skládají z řady písmen a/nebo číslic aplikovaných výrobci k identifikaci data a času výroby , které vypadají jako MMDDRR. Například "112922" by se četlo jako 29. listopadu 2022.

Jak zjistit datum výroby z čísla VIN?

Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici čísla VIN . Všimněte si, že v různých obdobích existovaly různé způsoby označování data výroby vozidla. Například v letech 1980 až 2000 se používala písmena od A do Y, kromě I, O, Q, U a Z. V roce 2000 se používaly pouze písmena od A do Y, kromě I, O, Q, U a Z.

Jaký je rok výroby vozidla John Deere?

John Deere byl kovář, který v roce 1837 vyvinul první komerčně úspěšný samonasávací ocelový pluh a založil společnost, která dodnes nese jeho jméno.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: