Poznáte, jak je kamna stará?

Sériové číslo. Posledním (a nejpřesnějším) způsobem, jak určit stáří velkého spotřebiče, je jeho výrobní číslo. (Všimněte si, že výrobní číslo je pro určení stáří důležitější než číslo modelu). Použití sériových čísel funguje pouze u spotřebičů vyrobených od 70./80. let 20. století (omlouváme se za historické spotřebiče!).

Jak starý je můj sporák podle výrobního čísla?

Dvě písmena na začátku sériového čísla udávají měsíc a rok výroby . Kde se nachází můj model a výrobní číslo? První písmeno označuje měsíc. Druhé písmeno označuje rok.
Kešované stránky

Dá se poznat, jak je sporák starý?

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistíte rok výroby spotřebiče?

Podívejte se na výrobní číslo
Sériové číslo v podstatě představuje kód data. Sériové číslo se obvykle skládá z číslic a písmen. U spotřebičů GE by první dvě písmena kódu měla představovat měsíc a rok výroby spotřebiče.

Jak starý je můj spotřebič Whirlpool podle sériového čísla?

Kódy sériových čísel spotřebičů Whirlpool
Druhý znak alfa = rok výroby (viz tabulky). 1. a 2. číslice = týden roku výroby. Třetí až sedmá číslice = pořadí výroby v daném týdnu. U výrobků "nevyrobených společností Whirlpool" se za první alfanumerickou číslicí používá další alfanumerická číslice, která označuje zdroj.

V jakém roce byl sporák vyroben?

Kamna, zařízení používané k vytápění nebo vaření. První historicky doložená kamna byla postavena v roce 1490 v Alsasku, celá z cihel a kachlů, včetně kouřovodu.

Jak zjistím, jak stará jsou moje kamna GE?

Spotřebiče Ge
Datový kód je uveden v písmenech na výrobním čísle vašeho . Datové kódy – první písmeno je měsíc a druhé písmeno je rok. A = leden D = únor F = březen G = duben H = květen L = červen M = červenec R = srpen S = září.

Jak zjistit datum výroby?

Většina vozidel má VIN, jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici kódu VIN .

Jaké je datum výroby?

Datum, kdy byla položka poprvé vyrobena nebo vytvořena .

Jak zjistím datum výroby?

A často se stává, že když nakupujete. U dílů některých vozidel budou mít jako brzdy bude uvedeno, že tyto brzdy se hodí pro vaše vozidlo, pokud je'vyrobeno. Před určitým datem nebo po určitém datu.

Kolik let by měly spotřebiče vydržet?

Jaká'je průměrná životnost běžných domácích spotřebičů? Většina hlavních spotřebičů obvykle vydrží osm až 15 let .

Kde se nacházejí sériová čísla spotřebičů Whirlpool?

Bude to v pořádku ohřívací tác a bude'to přímo tady celé číslo sériové číslo, které můžete použít, pokud budete potřebovat zavolat Whirlpool.

Jak starý je můj spotřebič podle sériového čísla Maytag?

Chladnička. Musíte najít sériové číslo napsané na části chladničky. Bohužel. Číslo je obvykle skryté. Takže ho budete muset pečlivě zkontrolovat.

Jak staré jsou plynové sporáky?

První plynový sporák vyvinul v roce 1802 Zachäus Winzler (de), ale ten spolu s dalšími pokusy zůstal ojedinělým experimentem. V roce 1826 si James Sharp nechal v anglickém Northamptonu patentovat plynová kamna a v roce 1836 otevřel továrnu na plynová kamna. Jeho vynález prodávala od roku 1828 firma Smith & Philips.

Jak starý je elektrický sporák?

V roce 1896 získal William Hadaway první patent na elektrický sporák a koncem 20. let 20. století začaly tyto sporáky konkurovat svým plynovým protějškům.

Jak přečíst výrobní číslo spotřebiče GE?

Nyní porovnejte rok z návodu k obsluze'2022 s nejbližším rokem v tabulce, což je v tomto případě rok 2020. Naše chladnička byla vyrobena v únoru 2020.

Jaká je průměrná životnost sporáku GE?

Varné desky. Plynová varná deska má nejdelší životnost z většiny hlavních kuchyňských spotřebičů, která se pohybuje kolem 15 let . Elektrické sporáky nejsou o mnoho pozadu, podle Národní asociace stavitelů domů (NAHB) je jejich očekávaná životnost 13 let.

Jak se čte šestimístné datum výroby?

Pokud se kód, který'čtete, skládá ze 6 číslic, jedná se s největší pravděpodobností o kód měsíc-rok . Tyto kódy čtěte jako MMDDRR, kde „MM“ označuje měsíc, „DD“ označuje datum a „YY“ označuje rok. Jedná se o jeden z nejběžnějších kódů, které můžete vidět na potravinách.

Jak zjistím datum výroby u čísla šarže?

Jak zjistit datum spotřeby podle čísla šarže

  1. První dvě číslice (19) označují rok výroby (2019).
  2. Další dvě číslice (03) označují měsíc, kdy byl výrobek vyroben (březen), nebo datum výroby.
  3. Následující dvě číslice (22) označují den v roce.

Jak přečíst kód data výroby?

Tyto kódy čtěte jako MMDDRR, kde „MM“ označuje měsíc, „DD“ označuje datum a „YY“ označuje rok . Jedná se o jeden z nejběžnějších kódů, které můžete vidět na potravinách. Například „121518“ se čte jako 15. prosince 2018.

Jak zjistím kód data?

Hledejte třímístné číslo, pokud není'uveden čtyřmístný kód . Některé čipy od výrobců mají pouze třímístný kód. První číslice představuje rok, zatímco druhá a třetí číslice představují týden, kdy byl vyroben.

Jaký je rok výroby?

Rok výroby označuje kalendářní rok, ve kterém byla jednotka vyrobena . Tento údaj se může lišit od roku výroby jednotky.

Jaká je průměrná životnost kamen?

Životnost: 10-15 let
Průměrná životnost sporáku a trouby'je až 15 let – příležitostně i déle, pokud jste se rozhodli pro plynový sporák. „Nejdůležitější je, že správný sporák by se neměl'dlouho správně zahřívat,“ tvrdí Paul.

Který sporák vydrží nejdéle?

Plynový sporák
Slide 1: Jak dlouho vydrží sporák
Plynová varná deska má nejdelší životnost ze všech hlavních kuchyňských spotřebičů, a to přibližně 15 let.

Jaké číslo modelu má můj sporák Whirlpool?

Číslo vašeho modelu a sériové číslo jsou zřetelně označeny na levé straně nálepky – obvykle hned pod logem značky Whirlpool. Nálepka se sériovým číslem může být v prostoru chladničky nebo mrazničky, ale postup pro jeho nalezení je jednoduchý a stejný.

Jak najdu číslo modelu sporáku?

Nebo v ohřívací zásuvce pod troubou, pokud ji váš model má. Jak vidíte na tomto zařízení, štítek s údaji je umístěn na zadní straně. Zde. Varné desky můžete hledat na spodní straně.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: