Jak dekódovat číslo motoru Kawasaki?

Číslo modelu – první sada čísel/písmen před první pomlčkou určuje rodinu, do které motor patří (tj. FX, FS, FR atd.), po níž následuje model v rámci této rodiny. Číslo specifikace – druhá sada čísel/písmen za první pomlčkou určuje specifikaci dané modelové řady a konkrétního modelu.

Jak přečíst kód motoru Kawasaki?

Motor Kawasaki. Číslo KÓDU nad čárovým kódem se skládá z čísla modelu a čísla specifikace. První číslo označuje číslo modelu a druhé číslo označuje číslo specifikace .
Cached

Jak dekódovat číslo motoru Kawasaki?

Jak zjistím, jaký je model motoru Kawasaki?

Číslo modelu a výrobní číslo motoru Kawasaki se nachází na štítku připevněném na zadní straně motoru na krytu motoru. Pro orientaci viz obrázek níže. Číslo CODE nad čárovým kódem je tvořeno číslem modelu a číslem specifikace. První číslo se vztahuje k číslu modelu a druhé číslo se vztahuje k číslu specifikace.
Cached

Jak zjistíte, jaký je rok výroby motoru Kawasaki?

Co obsahuje kód VIN Kawasaki? Každý ze 17 znaků kódu VIN představuje určitou informaci. Například desátý znak udává modelový rok ("1" znamená 2001, "B" znamená 1981 nebo 2011 atd.). Jedná se o jeden z nejjednodušších bitů k odhalení.

Jak se čte číslo modelu motoru?

Čísla jsou vždy ve tvaru H vyražená na kovovém dílu. Nelze je tedy smazat ani opotřebovat většina sekaček má například čísla vyražená na rozšiřujícím kovovém štítku. Nad horní částí tlumiče výfuku.

Co znamenají písmena a čísla na motoru?

Písmena a čísla, která tvoří číslo modelu motoru'jsou řadou kódů, které vám řeknou rodinu motoru, počet válců, emisní normu, typ zapalování, objem, typ sání a jmenovitou hodnotu generátorové soustavy .

Jaký kód motoru mám?

Kód motoru na výrobním štítku
V závislosti na značce a modelu vozu může být výrobní štítek umístěn na různých místech, nejčastěji: v motorovém prostoru, když stojíte před otevřenou kapotou vozu'hledejte na levé straně, hned za nádrží chladicí kapaliny . na krytu vačky . u převodovky .

Co znamená písmeno Z ve slově Kawasaki?

Z jako poslední písmeno abecedy představuje nejvyšší stupeň – důvod, proč legendární Kawasaki super4 900 dostala v roce 1972 přezdívku Z1. Od té doby přezdívku Z zdědilo několik modelů v nabídce Kawasaki, které byly vyvinuty tak, aby vynikly jako ultimativní stroje ve svých kategoriích.

Jaký je rozdíl mezi motorem Kawasaki FS a FX?

Motory FS mají výkon 13,2 – 22 HP. 2 hp . Motory FX mají výkon 13,2 – 31,4 k . Obě řady mají technologii V-ventilu OHV. Velký blok motorů pro vysoký výkon.

Která číslice čísla VIN označuje modelový rok?

Desátý znak
Desátý znak v 17místném čísle VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později.

Jak se dekóduje 12místné číslo VIN?

Co znamenají písmena a číslice v čísle VIN?

  1. První skupina tří čísel a písmen v čísle VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI).
  2. Dalších šest číslic, které je třeba zkontrolovat (pozice 4-9), tvoří část popisu vozidla.
  3. Následující skupina osmi prvků (pozice 10-17) je část identifikátoru vozidla.

Co vám řekne číslo motoru?

To umožňuje každému výrobci identifikovat každý jednotlivý motor a dobu jeho výroby. Ačkoli VIN je primárním identifikačním číslem vozidla, ve výjimečných případech lze čísla motoru použít také ke kontrole, zda vozidlo nedluží finance, zda nebylo poškozeno vodou nebo povodní nebo zda nebylo odepsáno či odcizeno.

Jak dekódovat číslo bloku motoru?

Pokud se jedná o novější blok. Jako např. Ten v mém Camaru. Tady je to blok Vortech roller style. Je to. Může být na straně spolujezdce vzadu.

Co znamenají písmena na motoru?

Písmena a čísla, která tvoří číslo modelu motoru'jsou řadou kódů, které vám řeknou rodinu motoru, počet válců, emisní normu, typ zapalování, objem, typ sání a jmenovitou hodnotu generátorové soustavy .

Co znamenají čísla motorů?

Písmena a čísla, která tvoří číslo modelu motoru'jsou řadou kódů, které vám řeknou rodinu motoru, počet válců, emisní normu, typ zapalování, objem, typ sání a jmenovitou hodnotu generátorové soustavy .

Jakou velikost má můj motor?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit velikost vašeho motoru, je nahlédnout do návodu k obsluze – měla by být uvedena na několika místech, včetně 'Specifications' nebo 'Mechanické informace'. Případně lze příslušné informace zjistit z VIN vašeho vozu (umístěného na straně řidiče'na palubní desce).

Co je to Kawasaki Widowmaker?

Byl nahrazen modelem Z750 a tím to skončilo, i když si H2 během své výroby vysloužil titul 'The Widowmaker'. Proč právě Widowmaker? Kawasaki H2 750 by musel ovládat jen zkušený jezdec, a pokud by to dokázal, byl by to nejrychlejší sériově vyráběný motocykl .

Jaký je rozdíl mezi Kawasaki Z1 a Kz1000?

Dominantním rozdílem mezi větší Kz1000 a Z1 bylo odvrtání motoru z 66 mm na 70 mm, což způsobilo zvýšení výkonu na 85 koní oproti 82 koním u Z1' . Motor byl tedy vzduchem chlazený řadový čtyřválec o objemu 1015 cm3 , čtyřdobý, se dvěma ventily na válec a rozvodem DOHC.

Co je to motor Kawasaki FX?

Motory Kawasaki® řady FX jsou kompaktní, 90stupňové motory V-Twin, které jsou vybaveny půlkulatými spalovacími komorami a technologií horních ventilů V, která pomáhá zajistit nízké emise, vysoký výkon a hladký chod . Mezi další vlastnosti patří: 90stupňová konstrukce V-Twin s horním V-ventilem. Vysoce výkonný systém mazání.

Co je motor Kawasaki FR?

Motory Kawasaki® řady FR jsou kompaktní motory V-Twin s 90 stupni, které poskytují ideální točivý moment a výkon. Provoz je plynulý a tichý pro dlouholetý spolehlivý provoz domácího kutila. Mezi další vlastnosti patří: Dvoukanálové nucené chlazení. Tlakový mazací systém.

Jaká číslice v kódu VIN je kód motoru?

Číslo VI n najdete také v technickém průkazu. A také váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm.

Co znamenají jednotlivé číslice ve VIN?

První znak říká, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. Říká vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla.

Která číslice kódu VIN představuje kód motoru?

Osmá
Číslo VIN je identifikační číslo vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě číslic a písmen označuje desátá zleva rok výroby a osmá je kód motoru. Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Jak zjistím kód motoru podle čísla VIN?

Číslo VI n najdete také v technickém průkazu. A také váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm.

Kde čtete kód motoru?

Nejběžnějším místem pro přístup k nim je port OBD-II pod sloupkem řízení vašeho vozidla. Většinou jsou standardně vydávány, ale mohou být specifické pro jednotlivé výrobce. Proto jsou ke správnému přístupu ke kódům OBD-II vašeho vozidla obvykle zapotřebí pokročilé skenery OBD-II.

Co vám prozradí výrobní číslo motoru?

Sériové číslo může pomoci určit model motoru a také pomoci určit správné servisní díly a výměny na základě přerušení sériového čísla .

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: