Jak dekódovat VIN podle země?

V této skupině označuje první číslice nebo písmeno zemi původu. Například automobily vyrobené v USA začínají číslicemi 1, 4 nebo 5. Kanada má číslo 2 a Mexiko 3. Japonsko má J, Jižní Korea K, Anglie S, Německo W a Švédsko nebo Finsko Y.

Jak zjistím, z jaké země pochází číslo VIN?

VIN začínající číslem 1, 4 nebo 5 znamená, že vozidlo bylo smontováno ve Spojených státech ; VIN začínající číslem 2 znamená, že vozidlo bylo smontováno v Kanadě; VIN začínající číslem 3 znamená, že vozidlo bylo vyrobeno v Mexiku.

Jak dekódovat VIN podle země?

Která číslice VIN označuje zemi, v níž bylo vozidlo vyrobeno?

První znak čísla VIN označuje zemi, ve které bylo vozidlo vyrobeno. Číslice VIN'začínající číslicemi 1, 4 a 5 označují vozidlo vyrobené ve Spojených státech.
CachedPodobné

Jak zjistíte, v jaké zemi bylo vaše vozidlo vyrobeno?

Vyžaduje to minimální rozluštění, ale identifikační číslo vozidla neboli VIN označuje místo výroby vozu'. První znak v čísle VIN je součástí standardizovaného třímístného identifikátoru světového výrobce neboli WMI. První číslo nebo písmeno kódu VIN označuje zemi výroby vozidla'.

Jaká země má v kódu VIN číslo 7?

Oceánie – VIN Země původu
Jak je patrné z výše uvedené tabulky, kódy 6 a 7 představují Austrálii a Nový Zéland . Všechna vozidla s VIN země původu tedy byla vyrobena v Austrálii, resp. na Novém Zélandu. A je to!
Kešované stránky

Jak zjistím, zda číslo VIN pochází z Japonska nebo USA?

Tady'je rychlý způsob, jak začít: stačí si přečíst VIN (identifikační číslo vozidla), což je sériové číslo vozu. Auta montovaná v USA začínají číslem 1, 4 nebo 5. Auta montovaná v Japonsku mají VIN začínající písmenem J . Vozy montované v Kanadě začínají číslem 2.

Co znamená osmá číslice čísla VIN?

A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepší servis na internetu.

Co znamená 7. číslice v čísle VIN?

Vzhledem k tomu, že norma VIN se používá již více než 30 let, je třeba vzít v úvahu 7. číslici pro určení modelového roku vozidla . Pokud je 7. číslice číselná, jedná se o modelový rok v rozmezí let 1981 až 2009.

Jak zjistíte, zda je vozidlo vyrobeno v USA?

Zde je rychlý způsob, jak začít: stačí si přečíst VIN (identifikační číslo vozidla), což je výrobní číslo vozu. Auta montovaná v USA začínají číslem 1, 4 nebo 5 . Vozy smontované v Japonsku mají VIN začínající písmenem J. Vozy smontované v Kanadě začínají číslem 2.

Co znamená osmá číslice v čísle VIN?

A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepší servis na internetu.

Co znamená číslo VIN v Evropě?

Číslo VIN slouží jako jedinečný identifikátor vozidla a používá se k různým účelům, včetně registrace a pojištění vozidla, sledování záznamů o vlastnictví a údržbě a identifikace odcizených vozidel.

Jak vypadá japonské číslo VIN?

Japonské automobilky nepoužívají identifikační číslo vozidla (VIN), jak je běžné ve Spojených státech a jinde. Místo toho se v Japonsku používá číslo podvozku (rámu) – devět až dvanáct alfanumerických znaků identifikujících model a sériové číslo .

Jaké jsou tři nejdůležitější číslice VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vozidla nebo výrobní divizi.

Co znamená osmé písmeno v čísle VIN?

A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepší servis na internetu.

Jak zjistím, zda je moje auto americké nebo GCC?

Chcete-li zjistit, zda je váš vůz americké nebo GCC specifikace, nejprve si ověřte VIN (identifikační číslo vozidla) vašeho vozu a hledejte písmeno "W" na začátku . Můžete se také podívat na štítek podvozku na dveřích vozu, zda'je napsán v arabštině nebo zobrazuje telefonní číslo GCC.

Jaké značky vozidel se vyrábějí v Americe?

Seznam automobilů vyráběných ve Spojených státech

Výrobce Značka Výrobní závod
Ford Motor Company Lincoln Továrna na nákladní automobily v Kentucky
General Motors Buick Montážní závod Lansing Delta Township
Cadillac Lansing Grand River Assembly Plant
Lansing Grand River Assembly Plant

Jak se čte evropské číslo VIN?

Například první tři znaky kódu VIN označují výrobce a modelový rok vozidla, zatímco čtvrtý až osmý znak poskytují informace o typu karoserie, typu motoru a dalších vlastnostech. Devátý znak, známý jako kontrolní číslice, slouží k ověření správnosti VIN.

Liší se evropská čísla VIN?

Za prvé, čísla VIN mnoha evropských automobilů se od amerických liší v rámci devátého a jedenáctého znaku . Neznamená to'že najdete skvost, kterému v řetězci VIN chybí některé znaky. Může se to však stát, pokud se rozhodnete pro klasický vůz vyrobený v Evropě před standardizací VIN.

Jak dekódovat čínské číslo VIN?

Je'dobré znát číslo VIN, zejména při objednávání dílů. – 1. číslice : představuje zemi, ve které bylo vozidlo vyrobeno. Číslice 1, 4 nebo 5 znamená USA, L znamená Čínu, 2 znamená Kanadu, J znamená Japonsko, K znamená Koreu. – 2. a 3. číslice : představuje výrobce .

Co znamená 4. až 8. číslice VIN?

Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje, že VIN je autorizovaný výrobcem. Desátý znak je modelový rok vozidla.

Co znamená 7. písmeno v čísle VIN?

Pokud je na 7. pozici VIN písmeno, pak je vaše vozidlo vyrobeno v letech 2010 až 2039 . Pokud je 7. pozice VIN číslem, pak je vaše vozidlo vyrobeno před rokem 2010.

Co znamenají 4. až 8. znak v čísle VIN?

Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje, že číslo VIN je autorizované výrobcem. Desátý znak je modelový rok vozidla.

Jak zjistíte, jestli se můj vůz dostane přes hranice?

Řádná kontrola všech aspektů vašeho vozu před cestou přes zemi pomůže hladkému průběhu vašeho stěhování. Hladina provozních kapalin, pneumatiky, brzdy, baterie, světla a rozvodové řemeny jsou jen některé věci na vašem autě, kterým byste se měli před stěhováním věnovat.

Jsou některá vozidla 100% americká?

Technicky vzato, nic takového jako 100% americký vůz už neexistuje. Některé technologie nebo materiály používané k výrobě amerických vozidel pocházejí ze zámoří. Obecně však platí, že americké automobilky se sídlem v USA používají motory a převodovky domácí výroby a vyrábějí své vozy v amerických továrnách.

Jaké vozidlo je 100% americké výroby?

Tesla je jedinou automobilkou, která v loňském roce smontovala 100 % svých vozů prodaných v USA na domácím trhu.

Jak dekódovat britské číslo VIN?

Jak dekódovat číslo VIN?

  1. Číslice 1 až 3 dohromady představují WMI (World Manufacturer Identifier).
  2. Číslice 4 až 8 představují část popisu vozidla.
  3. Číslice 9 je kontrolní číslice.
  4. Číslice 10 až 17 představují sekci identifikátoru vozidla.
  5. Jedenáctá číslice je kód závodu výrobce.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: