Jak mohu identifikovat sekačku na trávu?

Identifikační štítek na tlačné sekačce najdete tak, že se podíváte přímo na sekací ústrojí. Pokud'hledáte číslo motoru, bude umístěno přímo na motoru. Umístění čísla motoru se může lišit v závislosti na typu motoru a výrobci.

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky?

Na. Na přední straně motoru mezi krytem OHV a čističem vzduchu. Pomocí čísla modelu a typu můžete vyhledat návod k obsluze motoru a další informace na stránkách Briggs & Stratton comm.

Jak identifikuji sekačku na trávu?

Jak najdu číslo dílu své sekačky na trávu?

Vyhledání čísla vašeho modelu

 1. Zadní levá strana žacího ústrojí výrobku' …
 2. Spodní strana sedací plochy ….
 3. Povrch krytu prstů. …
 4. Zadní část krytu rámu mezi koly. …
 5. Pravá strana rámu. …
 6. Levá nebo pravá strana skříně startéru. …
 7. Zadní část rámu. …
 8. V blízkosti pouzdra startovacího lana.

Kešované stránky

Jak zjistím, jaký je model mého motoru Briggs and Stratton?

První číslo na štítku udává. Model. Druhé číslo označuje typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna modelem 1-2-3 k0 k motoru.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky?

Druhé dvě za den. Toto je dvanáctý den. A poslední dva jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994.. Takhle se dá zjistit stáří vašeho starého traktoru. Travního traktoru.

Jak přečíst výrobní číslo sekačky na trávu?

Tak to'je jednoduché jako. Tohle se dá zjistit z následujícího obrázku. Zde najdete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Jak zjistit číslo modelu na motoru sekačky Briggs and Stratton?

Je'to přímo tady to je HV tlačítka jeho horní ventily. A vaše zapalovací svíčka je přímo tady tady je kořist. Dobře, na víku ventilů nahoře je vlastně kód pro zadání modelu noc.

Jak najdu číslo dílu motoru Briggs and Stratton?

Čísla dílů vašeho motoru Briggs & amp; Stratton najdete v ilustrovaných seznamech dílů (IPL) vašeho motoru'. Abyste si mohli stáhnout a zobrazit správný IPL a určit správná čísla dílů pro váš konkrétní motor, musíte najít číslo modelu vašeho motoru (příklad: 12H702-0505-E1).

Znamenají čísla na sekačkách palce?

Na obrázku níže jsou čísla kol sekačky 1-5, ale výška sečení je 1,18-3 palce. Pokud dáte sekačku na nastavení s číslem 3, pravděpodobně budete sekat na 2 palce. Vyberte si sekačku, která má vyšší nastavení sečení, a nepředpokládejte, že čísla odpovídají palcům .

Jak se pozná motor podle výrobního čísla?

Výrobní číslo se nachází na štítku motoru, který je často umístěn na levé straně motoru. Obvykle první písmena a čísla identifikují motor , například DJ51279, abyste našli všechny díly, které máme pro váš motor online.

Jak zjistím, jak starý je můj motor Briggs and Stratton?

Tato věc byla vyrobena v roce 1976, to jsem ještě chodil do školky. Je mu přes 40 let. Roky starý to je starý motor. Ale teď už aspoň vím, jak je ten motor starý, a můžu to říct zákazníkovi.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby výrobního čísla?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

V jakém roce byl vyroben můj motor Briggs and Stratton?

Kódové číslo motoru udává přesné datum jeho výroby. Tento systém poskytuje snadný způsob, jak určit stáří vašeho malého motoru. Následuje příklad interpretace data Kód 99011556: První dvě číslice (99) označují rok výroby.

Jak přečtu své výrobní číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla označují MĚSÍC výroby .

Jaké je modelové číslo sériového čísla?

Číslo modelu označuje všechny kusy jednoho výrobku. Například všechny 32GB karty SD SanDisk Extreme stejné generace mají stejné číslo modelu. Sériové číslo odkazuje na jeden konkrétní výrobek . Mohou tedy být vyrobeny stovky nebo dokonce tisíce kusů se stejným modelovým číslem.

Jak mohu identifikovat svůj motor?

Jak zjistit typ motoru. Jaký typ motoru je ve vašem autě, můžete snadno zjistit kontrolou čísla VIN, které je uvedeno v návodu k obsluze'nebo pod kapotou . Číslo VIN lze ve většině případů nalézt také na přední straně palubní desky na straně řidiče'.

Jaké je číslo modelu mého motoru?

Číslo modelu zjistíte tak, že na motoru vyhledáte nálepku s číslem modelu . Kód typu motoru je vyražen na boku motoru, obvykle v blízkosti sériového čísla. Kód typu motoru může mít až 4 znaky.

Jaká je velikost mé sekačky?

Přiřazení sekaček na trávu k velikosti trávníku
Trávník o rozloze 1 až 2 akrů: Hledejte sekačku se šířkou záběru 42 až 52 palců . Trávník o rozloze 2 až 3 akrů: V případě dvouhektarových trávníků hledejte sekačku se záběrem 50 až 54 palců. Trávník o rozloze 3 až 5 akrů: Hledejte sekačku se záběrem 54 až 62 palců.

Co znamená 21palcová sekačka na trávu?

Věnujte pozornost velikosti sekacího ústrojí, která udává, jak široký pruh trávníku dokáže sekačka při každém přejezdu vyčistit. S 21palcovou sekačkou vyčistíte zahradu na méně přejezdů než se 14palcovou, i když z toho vyplývá, že širší sekačky bývají těžší a hůře ovladatelné než jejich hubenější protějšky.

Kde najdu model motoru?

Číslo modelu motoru je prvních 12 znaků vyražených do kovu přímo na motoru na jednom ze dvou míst – na víku ventilů nebo na hliníkovém štítku . Podívejte se na toto video a zjistěte, jak toto číslo na vašem zařízení najít.

Můžete vyhledat číslo motoru?

Číslo motoru je uvedeno na karoserii motoru vozidla. Výrobci automobilů dbají na to, aby bylo číslo dobře viditelné. Je vytištěno na kovové nálepce a umístěno tak, aby bylo po otevření kapoty dobře viditelné.

Jak mohu zkontrolovat své výrobní číslo?

Dokud neuvidíte o telefonní kohoutek. Na about phone, jakmile se'ocitnete v zařízení se systémem Android. O nastavení telefonu přejděte na položku . Dolů, dokud neuvidíte místo, kde je napsáno model zde'budete moci vidět vaše zařízení Android.

Kde najdu číslo modelu a sériové číslo?

U většiny zařízení obvykle najdete číslo modelu na štítku umístěném na přední, zadní, boční nebo spodní straně .

Kde se nachází číslo modelu na motoru sekačky Briggs and Stratton?

3 místa, kde se nacházejí čísla modelů motorů tlačných sekaček

 1. Na přední straně motoru přímo nad zapalovací svíčkou.
 2. Na přední straně motoru mezi symbolem OHV a čističem vzduchu.
 3. Vyraženo na plechu nad tlumičem výfuku, buď na pravé, nebo na levé straně.

Jak podle výrobního čísla zjistíte, z jakého roku motor pochází?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno něco takového: 1013426. Číslo „13" označuje motor z roku 2013.

Jak zjistím své výrobní číslo a model?

A. Okamžitě získáte sériové číslo svého počítačového systému. Nyní pro získání čísla modelu pokračujte a zadejte wmic. Space CS product space get space name in amee

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: