Jak rozpoznám stroj Massey Ferguson?

Vyhledejte model nebo výrobní číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. Je také vyraženo na horní straně skříně převodovky.

Jak identifikuji svůj traktor?

K vyhledání roku výroby použijte tabulku sériových čísel traktorů. Dále zkontrolujte výrobní číslo motoru, které je vyraženo na bloku válců na opracované rovné ploše, těsně nad plnicí trubkou oleje a pod víkem ventilových kohoutů na levé straně traktoru.

Jak se pozná traktor Massey Ferguson?

Kde se nachází výrobní číslo motoru Massey Ferguson?

Sériové číslo zjistíte tak, že se podíváte na přístrojovou desku pod sloupkem řízení . U modelů jej lze nalézt také na pravé straně motoru pod bateriovou vanou.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jaké jsou modely traktorů Massey Ferguson?

Traktory

  • MF 8700 S. Jeden skutečně výkonný pracovní kůň. …
  • MF 8S. Přímočarý & Spolehlivý. …
  • MF 7S. Koncentrovaný výkon. …
  • MF 6S. Koncentrovaný výkon. …
  • MF 5S. Nejlepší traktor pro chov dojnic a hospodářských zvířat ve své třídě. …
  • MF 6700. Je to těžká váha mezi traktory střední třídy. …
  • MF 5700. Testováno v nejnáročnějších podmínkách na světě. …
  • MF 4700.

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Trávníkové traktory mají obvykle identifikační štítek pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Co znamenají čísla na traktoru?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Kde se nachází číslo modelu a výrobní číslo?

Obvykle se nacházejí na štítku na přední, zadní nebo spodní straně zařízení nebo v uživatelské příručce zařízení . Pokud je televizor namontován a není vidět na zadní stranu, můžete číslo modelu najít v nabídce televizoru'.

Kde se nacházejí sériová čísla traktorů?

Na traktoru je ale také spousta dalších čísel. Přímo tady pod ním. Tady je motor. Číslo. A tady je další číslo, které je podle mě vstřikovací čerpadlo. Číslo.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Massey Ferguson?

Pro určení modelu traktoru a roku výroby zkontrolujte štítky s výrobním číslem motoru (SN) . Štítek SN se nachází na různých místech na přístrojové desce v závislosti na modelu.

Jak zjistím datum výroby mého traktoru s výrobním číslem?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistíte datum výroby traktoru Ferguson?

Kódy odlití data u traktorů Ferguson vyrobených ve Velké Británii se obvykle řídí formátem den/měsíc/rok . Např. kód odlitku „01 9 5“ by znamenal 1. září 1955. Čísla kódů odlitků TE-20 se nacházejí na levé straně skříně diferenciálu/hydrauliky, těsně před kulatým otvorem.

Jaký je rozdíl mezi značkami Massey Harris a Massey Ferguson?

V roce 1953 se společnost Massey-Harris spojila se společností Ferguson a vznikla společnost Massey-Harris-Ferguson, která se v roce 1958 zkrátila na Massey Ferguson .

Jaké je číslo modelu výrobce?

Je to jedinečné číslo, které vydávají výrobci k identifikaci jednotlivých výrobků . Obvykle je MPN výrobku tvořeno řadou čísel a písmen.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Jak zjistím rok výroby traktoru Ferguson?

Pro určení modelu traktoru a roku výroby zkontrolujte štítky s výrobním číslem motoru (SN) . Štítek SN se nachází na různých místech na přístrojové desce v závislosti na modelu.

Kde se nachází číslo mého modelu?

Použijte číslo modelu, které se nachází na samotném zařízení. Obvykle se jedná o tištěný štítek nebo identifikační štítek a obvykle jej najdete na rámu nebo podpěrách, pod sedadlem, pod nášlapnou deskou nebo v blízkosti kol .

Jak zjistíte výrobní číslo?

Sériová čísla se obvykle nacházejí na štítku na výrobku, ale v některých případech jsou vytištěna v návodu k obsluze nebo na kusu papíru, který byl dodán s výrobkem.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. 1. číslo je ROK výroby ; 2. & amp; 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jaké je číslo VIN traktoru Massey Ferguson?

Co je to číslo VIN traktoru Massey Ferguson? Každý výrobce traktorů Massey Ferguson přiděluje každému vozidlu jedinečné identifikační číslo nazývané Vehicle Identification number (VIN). Toto VIN má délku 17 číslic a skládá se z písmen a číslic, které obsahují základní specifikaci vozidla .

Lze výrobek identifikovat podle výrobního čísla?

Sériová čísla i čísla šarží/výrobků jsou jedinečné identifikátory, které výrobci používají ke sledování a správě svých výrobků, ale slouží k trochu jiným účelům. Sériové číslo je jedinečný kód přidělený jednotlivému výrobku, který výrobcům umožňuje sledovat a identifikovat každý výrobek po celou dobu jeho životnosti .

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla se týkají roku a druhá dvě týdne, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jaký byl rok výroby traktoru Massey Ferguson?

Společnost Massey Ferguson vyvinula širokou škálu zemědělských vozidel a má velký podíl na trhu po celém světě, zejména v Evropě. V prosinci 1957 sjel z výrobní haly traktor MF35 , který byl prvním traktorem značky Massey Ferguson.

Ve kterých letech se traktory Ferguson vyráběly?

Ferguson TE20 je zemědělský traktor navržený Harrym Fergusonem. Jeho zdaleka nejúspěšnější konstrukce se vyráběla od roku 1946 do roku 1956 , a byla všeobecně známá jako Malý šedý Fergie. Znamenal významný pokrok v konstrukci traktorů, které se vyznačovaly nízkou hmotností, malými rozměry, manévrovatelností a všestranností.

Kdy se společnost Massey-Harris změnila na Massey Ferguson?

1958
V roce 1953 se společnost Massey-Harris spojila se společností Ferguson Company a vznikl název Massey-Harris-Ferguson, který se v roce 1958 zkrátil na Massey Ferguson.

Jaký traktor je lepší New Holland nebo Massey Ferguson?

Výběr mezi traktory New Holland a Massey Ferguson závisí na vašich konkrétních potřebách, preferencích a rozpočtu. Traktory New Holland nabízejí pohodlnou jízdu, snadné ovládání a stylový design, ale mohou být dražší . Traktory Massey Ferguson jsou známé svými výkonnými motory, odolností a cenovou dostupností.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: