Jak mohu identifikovat svůj starý traktor?

Když chcete určit rok výroby svého traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení. K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.

Jak zjistím, jaký mám model traktoru?

Kde najdete svůj model. Když sedíte na traktoru, identifikační štítek výrobku najdete na pravé spodní straně kapoty . Nyní, když jste našli číslo svého modelu…

Jak mohu identifikovat svůj starý traktor?

Jak identifikuji starý traktor Ford?

Nejlepší způsob, jak identifikovat traktor, je podle výrobního čísla . Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem. Umístění sériového čísla traktorů řady sto a "01" je na ploché ploše nad a za startérem.
V mezipaměti

Mají traktory VIN nebo sériová čísla?

Ano, traktory mají VIN . Identifikační číslo vozidla (VIN) je jedinečný alfanumerický kód, který jednoznačně identifikuje vozidlo ve Spojených státech a Kanadě.

Jak se identifikuje traktor Ford 800?

A vy si přečtěte toto číslo. Vidíte, že úplně první číslo na traktoru je třímístné číslo, které je sériové. Číslo, na které se díváte, je třímístné. Číslo nahoře.

Jaký je rok výroby mého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo : 36-3 = 1933.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím, jaký motor Ford mám?

Velikost motoru vašeho vozidla'najdete na okenní samolepce. Bude uveden v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

Je VIN stejné jako sériové číslo?

Identifikační číslo vozidla (VIN) (známé také jako sériové číslo) je 17znakový kód složený z písmen a číslic, který identifikuje vaše vozidlo. Číslo VIN najdete na několika místech: Na horní straně palubní desky na straně řidiče. Uvnitř dveří na straně řidiče.

Jaký je rok výroby traktoru Ford 800?

Informace o výrobním čísle traktoru Ford 800

Sériové číslo: Rok výroby: Umístění tabulky:
1 1954 LEVÝ HORNÍ PŘEDNÍ ROH PŘEVODOVÉ SKŘÍNĚ.
10615 1955 LEVÝ HORNÍ PŘEDNÍ ROH PŘEVODOVÉ SKŘÍNĚ.
77271 1956 LEVÝ HORNÍ PŘEDNÍ ROH PŘEVODOVÉ SKŘÍNĚ.
116368 1957 LEVÝ HORNÍ PŘEDNÍ ROH PŘEVODOVÉ SKŘÍNĚ.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Jak určit datum výroby podle výrobního čísla?

Referenční tabulka s datem výroby obsahuje informace o datu výroby jako součást celkového sériového čísla vašeho modelu. První dva znaky sériového čísla představují rok a měsíc výroby .

Jak určit rok výroby motoru ze sériového čísla?

Datový kód motoru je zabudován v sériovém čísle za prvními dvěma čísly. Jako příklad lze uvést motor z roku 2013, který by měl toto číslo: 1013426. Číslo „13“ označuje motor z roku 2013.

Jak zjistím výrobní číslo motoru?

Kde najdu své výrobní číslo? Výrobní číslo motoru je na kovovém štítku připevněném k bloku, který se obvykle nachází na levé straně motoru .

Kde se nachází číslo modelu motoru?

Modelové číslo bude mít 11-12 znaků a najdete ho na jednom z mnoha míst, například: u startéru, na štítu válce, na kovovém štítu, na víku ventilů, nad zapalovací svíčkou, v přední části motoru, nad tlumičem výfuku nebo na palivové nádrži .

Kolik čísel má sériové číslo?

Kolik znaků tvoří sériové číslo, se značně liší v závislosti na výrobci, výrobku a modelu. Většina sériových čísel má nejméně šest nebo sedm znaků a některá sériová čísla mají dvacet nebo více . Někteří výrobci (např. Acer) mohou mít na svých zařízeních jak sériové číslo, tak SNID.

Jakou část čísla VIN tvoří sériové číslo?

To je VIN neboli „identifikační číslo vozidla“. Je to v podstatě jedinečný kód vašeho automobilu, nákladního automobilu nebo SUV, jakési specifické sériové číslo, které slouží k identifikaci místa a doby výroby vozidla a také toho, kdo jej vyrobil. Specifické sériové číslo vozidla'se vlastně nachází na konci kódu VIN .

Jaký je rok výroby mého traktoru Ford 860?

V jakém roce byl vyroben váš traktor Ford Tracor?

MODEL ROK
Ford 860 1954 1955 1956 1957
Ford 876 1985 1986 1988 1989 1990 1991 1992 1993 Konečná verze
Ford 941 1957 1958 1959 1960 1961 1962
Ford 946 1989 1990 1991 1992 1993 Konečná verze

Z jakého roku je traktor Ford 5000?

Ford 5000 je modrobílý traktor, který Ford vyráběl v letech 1964 až 1979. Byl to traktor střední třídy, vhodný pro evropské farmy. Severoamerická verze se mírně lišila a nesla název Ford Major. Podobný model, Ford 3000, byl představen na jaře roku 1965.

Co ukazuje číslo modelu?

Co jsou to sériová a modelová čísla? Modelová a sériová čísla slouží k identifikaci konkrétního výrobku. Číslo modelu rozlišuje modely zařízení – například iPhone® 13 a iPhone X. Mnoho zařízení může mít společné číslo modelu, což znamená, že se jedná'o stejný model.

Dokážete identifikovat výrobek podle sériového čísla?

Sériová čísla i čísla šarží jsou jedinečné identifikátory, které výrobci používají ke sledování a správě svých výrobků, ale slouží k trochu jiným účelům. Sériové číslo je jedinečný kód přidělený jednotlivému výrobku, který umožňuje výrobcům sledovat a identifikovat každý výrobek po celou dobu jeho životnosti .

Jak zjistíte rok výroby podle sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím velikost motoru podle sériového čísla?

Čtvrtý až osmý znak vám sdělí značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizovaný výrobcem.

Lze vyhledat číslo motoru?

Číslo motoru je uvedeno na karoserii motoru vozidla. Výrobci automobilů dbají na to, aby bylo číslo dobře viditelné. Je vytištěno na kovové nálepce a umístěno tak, aby bylo po otevření kapoty dobře viditelné.

Jak podle výrobního čísla zjistím, jaký je rok výroby mého motoru?

Datový kód motoru je zabudován v sériovém čísle za prvními dvěma čísly. Jako příklad lze uvést motor z roku 2013, který by měl toto číslo: 1013426. Číslo „13“ označuje motor z roku 2013.

Kde jsou umístěna čísla modelů?

Nebo v ohřívací zásuvce pod troubou, pokud ji váš model má. Jak vidíte na tomto stroji, štítek s údaji je umístěn na zadní straně. Zde. Varné desky můžete hledat na spodní straně.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: