Jak mohu identifikovat svůj traktor John Deere Gator?

Identifikační štítek na užitkových vozidlech Gator najdete buď vzadu vpravo nad závěsem, nebo na pravé straně mezi zadní pneumatikou a nákladovým prostorem.

Jak zjistím, jaký je model mého vozu Gator?

Sériové číslo a číslo modelu jsou důležité pro vyhledání správných dílů pro váš Gator. Číslo modelu však není vždy součástí vašeho VIN. Někdy je číslo modelu uvedeno přímo pod VIN a je označeno jako „modelové“ číslo, abyste věděli, o jaký model se jedná.
Kešované stránky

Jak určím svého aligátora John Deere?

Kde se nachází číslo modelu na vozidle John Deere?

Číslo modelu vašeho vozidla John Deere se může nacházet na jednom z několika různých míst v závislosti na typu vašeho zařízení. Zatímco číslo modelu je obvykle vytištěno žlutými písmeny na vnější straně vašeho zařízení, lze jej nalézt také na spodní straně identifikačního štítku výrobku (na fotografii je označeno červeně).

Jak dekódovat číslo modelu John Deere?

Tento způsob
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Jak zjistím stáří svého traktoru John Deere?

Rok výroby většiny modelů John Deere lze snadno zjistit pomocí webových stránek společnosti. Pokud má traktor 17 znaků VIN, desátý znak vám řekne rok výroby .

Jaké jsou různé modely traktorů Gator?

Porovnejte naše užitková vozidla Gator pracovní řady.

Model HP/Volty Maximální rychlost
TE 4×2 Elektrický HP/Volty 6 hp*/48 voltů Maximální rychlost 15 mph
TH 6×4 Diesel HP/Volts 18,5 hp* Maximální rychlost 20 mph
TH 6×4 Plyn HP/Volts 15,5 hp* Maximální rychlost 20 mph
TX 4×2 HP/Volts 15,5 hp* Maximální rychlost 20 mph

V jakém roce byl vyroben John Deere Gator?

1992
V roce 1992 , kdy společnost John Deere and Company uvedla na trh vůbec první model Gator: Gator TH, který vycházel z modelu John Deere All Materials Transport (AMT) z roku 1987. Uvedení této nové řady malých terénních užitkových vozidel znamenalo pro společnost významný zlom a připravilo půdu pro modely Gator, které používáme dodnes.

Z jakého roku je John Deere Gator?

Od ohlášení modelu Gator TH v roce 1992 , poskytly Gatory John Deere zákazníkům možnost pustit se do celé řady úkolů, od zahradních prací až po terénní jízdy.

Jak přečíst model John Deere?

První číslo označuje rodinu a další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Co znamenají čísla modelů John Deere?

Nálepka. Modelová čísla traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice jsou reprezentovány písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Jak dekódovat výrobní číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

  1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 čísly.
  2. Písmeno označující zemi.
  3. Řada čísel udávající výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
  4. písmeno označující rok výroby.

Co znamenají stará čísla modelů John Deere?

Nálepka. Modelová čísla traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice jsou reprezentovány písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Kdy byl vyroben model A John Deere?

1934
Společnost John Deere zareagovala svým prvním traktorem „General Purpose“, modelem „GP“, v roce 1928. O několik let později, v roce 1934, uvedla společnost Deere na trh svůj první skutečně řádkový model „A“ a v roce 1935 jeho menší protějšek „B“.

Jaké jsou dva typy aligátorů?

Aligátoři jsou krokodýli rodu Aligator z čeledi aligátorovitých. Existují dva druhy aligátorů: americký a čínský (Alligator sinensis).

Co znamená HPX pro aligátora?

Gator HPX je všestranné a vysoce výkonné užitkové vozidlo (UTV). Tento stroj má širokou škálu využití a lze jej použít k čemukoli od každodenní péče o trávník přes vojenské použití až po jízdu v terénu v náročném terénu.

Jaká je hodnota vozidla John Deere Gator?

Hodnoty

Doporučená katalogová cena Průměrná maloobchodní cena
Základní cena $12,099 $10,085
Možnosti (přidat)
Celková cena $12,099 $10,085

Co označují jednotlivá čísla v modelu John Deere?

Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu a další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Jak přečíst číslo dílu John Deere?

Číslo dílu začíná jedním nebo dvěma písmeny a za nimi následuje jedna až pět číselných číslic . Na konci čísla dílu mohou být také písmena. Příkladem může být AB1621R. Toto číslo dílu začíná písmeny „AB“, následují číslice „1621“ a končí písmenem „R“.

Jaký je rok výroby vozidla John Deere?

John Deere byl kovář, který v roce 1837 vyvinul první komerčně úspěšný samonasávací ocelový pluh a založil společnost, která dodnes nese jeho jméno.

Jak zjistím velikost motoru podle výrobního čísla?

Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizovaný výrobcem.

Lze vyhledat číslo motoru?

Číslo motoru je uvedeno na karoserii motoru vozidla. Výrobci automobilů dbají na to, aby bylo číslo dobře viditelné. Je vytištěno na kovové nálepce a umístěno tak, aby bylo po otevření kapoty dobře viditelné.

Jaký je rok výroby vozu John Deere Model A?

John Deere Model A
Typ Řadový zemědělský traktor
Výrobce John Deere
Výroba 1934-1952
Délka 124 palců (310 cm)

Ve kterém roce se přestal vyrábět John Deere A?

V roce 1947 byla baterie přemístěna pod sedadlo. V roce 1952 , kdy výroba traktorů John Deere model A definitivně skončila, se uzavřela jejich téměř dvacetiletá výrobní životnost, během níž vzniklo přibližně 300 000 traktorů.

Co je to popínavý Johnny?

Pokud jde o "Dobře, kousnu, co je to popping Johnny?“" jak se předvádí na okresních & státních veletrzích v Minnesotě, "poppin' John" je raný jednoválcový motor s obrovským setrvačníkem, který aktivuje zapalování až při poklesu otáček na určitou úroveň . Při zapálení vydávají "pop" a pak se až do dalšího zapálení pohybují v klidu.

Kolik typů aligátorů existuje?

Aligátor americkýAlligator prenasalisAligátor čínský
Aligátoři/nižší klasifikace

Jaké jsou tři druhy aligátorů?

V rodu aligátorů jsou známy dva žijící druhy, aligátor americký (Alligator mississippiensis) a aligátor čínský (Alligator sinensis). v čeledi aligátorovitých je mnoho vyhynulých druhů, ale konkrétně rod aligátorů má čtyři známé vyhynulé druhy

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: