Jak mohu identifikovat svůj starý traktor Ford?

Nejlepší způsob identifikace traktoru je podle výrobního čísla. Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem. Umístění sériového čísla traktorů řady sto a "01" je na ploché ploše nad a za startérem.

Jak zjistím model svého traktoru Ford?

Nyní si povíme o tom, jak zjistit velmi. Konkrétní. Model u těchto traktorů. Takže tady na druhé straně. Straně uvidíte jak sériový. Číslo.

Jak identifikuji svůj starý traktor Ford?

Jak poznám, jaký mám traktor Ford 600?

A přečtete si toto číslo. Vidíte, že úplně první číslo na traktoru je tady trojmístné číslo amita je sériové. Číslo, na které se díváte, je třímístné. Číslo nahoře.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak mohu identifikovat svůj traktor?

Pro vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů. Dále zkontrolujte výrobní číslo motoru, které je vyraženo na bloku válců na opracované rovné ploše těsně nad plnicí trubkou oleje a pod víkem ventilových kohoutů na levé straně traktoru.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby modelu A Ford?

První, na co se při určování roku výroby modelu A Ford podíváte, je oblast pláště chladiče, světlometů, nárazníků . Pokud je vůz původní nebo precizně zrestaurovaný, můžete rychle odhadnout správný rok výroby vozu.

Jak přečíst výrobní číslo vozu Ford?

Sekce popisu vozidla

 1. Čtvrtý znak: Typ zádržného systému, Zahrnuje celkovou bezpečnou hmotnost vozidla. …
 2. 5.-7. znak: Kód modelu, řady a karoserie. …
 3. 8. znak: Typ motoru. …
 4. 9. znak: Kontrolní číslice VIN. …
 5. 10. znak: Vozidlo, rok výroby. …
 6. 11. znak: Montážní závod.

Jaký je rok výroby vozu Ford 600?

Servisní příručka k traktoru Ford 600 ( 1954-1957 )

Jak zjistím, jaký mám motor Ford?

Velikost motoru vašeho vozidla'najdete na okenní samolepce. Bude uvedena v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

Jak přečtete výrobní číslo traktoru Ford?

Na traktoru je ale také spousta dalších čísel. Přímo tady pod ním. Tady je motor. Číslo. A tady je další číslo, které je podle mě vstřikovací čerpadlo. Číslo.

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby na základě výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Mají staré traktory čísla VIN?

Ano, traktory mají číslo VIN. Identifikační číslo vozidla (VIN) je jedinečný alfanumerický kód, který jednoznačně identifikuje vozidlo ve Spojených státech a Kanadě.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím, z jakého roku je můj Ford?

Datum výroby vašeho vozidla Ford najdete na štítku na dveřní zárubni, který se nachází na předním nebo zadním panelu dveří na straně řidiče. Bude označen jako "DATE." Pokud štítek nemáte, můžete si vyžádat dopis s datem výroby od našeho střediska pro styk se zákazníky na čísle 1-800-392-3673 nebo kliknutím na tlačítko LIVE CHAT.

Jaký je rozdíl mezi modely Ford 550 a 600?

Ačkoli je vozidlo celkově stejně velké jako F-550, F-600 používá vylepšené komponenty hnacího ústrojí a podvozku, jakož i pneumatiky a kola s vyšší hmotností a průměrem 19,5 palce, které mu pomáhají dosáhnout vyšší celkové užitečné hmotnosti , uvedl Ford. Zákazníci si mohou vybrat mezi benzinovým a naftovým pohonem a pohonem 4×2 nebo 4×4.

Kde se na motoru nachází číslo modelu?

Číslo modelu bude mít 11-12 znaků a najdete ho na jednom z mnoha míst, například: u startéru, na štítu válců, na kovovém štítu, na víku ventilů, nad zapalovací svíčkou, v přední části motoru, nad tlumičem výfuku nebo na palivové nádrži .

Jak zjistím výrobní číslo motoru?

Kde najdu své výrobní číslo? Výrobní číslo motoru je na kovovém štítku připevněném k bloku, který se obvykle nachází na levé straně motoru .

Jak přečíst výrobní sériové číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby.

Jaký je rok výroby mého vozu Ford?

Datum výroby vašeho vozidla Ford najdete na štítku na dveřní zárubni, který se nachází na předním nebo zadním panelu dveří na straně řidiče. Bude označen jako "DATE." Pokud štítek nemáte, můžete si vyžádat dopis s datem výroby od našeho střediska pro styk se zákazníky na čísle 1-800-392-3673 nebo kliknutím na tlačítko LIVE CHAT.

Jak zjistit rok výroby motoru ze sériového čísla?

Kód data motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno něco takového: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou obvykle čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě čísla jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jak zjistím své historické číslo VIN?

Chcete-li vyhledat VIN klasického vozu, musíte nejprve vyhledat VIN ve starých dokumentech k vozidlu, jako je titul, nebo zkontrolovat štítky s VIN na vozidle. Poté můžete dekódovat VIN. Jakmile máte VIN po ruce, můžete k vyhledávání použít Classic Car Database, VinFree Check nebo VinData .

Jak dekódovat staré číslo VIN?

Jak dekódovat číslo VIN?

 1. Číslice 1 až 3 dohromady představují WMI (World Manufacturer Identifier).
 2. Číslice 4 až 8 představují část popisu vozidla.
 3. Číslice 9 je kontrolní číslice.
 4. Číslice 10 až 17 představují sekci identifikátoru vozidla.
 5. Jedenáctá číslice je kód závodu výrobce.

Jak mohu zkontrolovat své výrobní číslo?

Dokud se nedozvíte o telefonním odposlechu. Na o telefonu, jakmile jste'v zařízeních se systémem Android. O nastavení telefonu přejděte. Dolů, dokud neuvidíte místo, kde je napsáno model zde'budete moci vidět vaše zařízení Android.

Jak mohu identifikovat svůj Ford Motor?

Na štítku je vyryta řada čísel a písmen, která slouží k rozluštění roku výroby. A model a zobrazení motoru. Najdete ho pod šrouby na levé nebo pravé straně motoru v blízkosti.

Jaký je rozdíl mezi motory Ford 450 a 550?

Model F-450 lze konfigurovat jako pick-up Super Duty nebo jako vůz s podvozkem Cab. Model F-550 je k dispozici pouze jako podvozek s kabinou. F-550 Chassis Cab může táhnout až o 5 000 kg více a odvézt téměř o 3 000 kg více než jinak srovnatelný model F-450 Chassis Cab . Pickup F-450 má nejvyšší tažnou kapacitu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: