Jak mohu identifikovat svůj stroj Massey Ferguson 135?

Model Massey Ferguson 135 se vyráběl v letech 1964-1975 a byl nástupcem modelu Massey Ferguson 35Massey Ferguson 35Fe35 je užitkový traktor vyráběný v Coventry v Anglii v letech 1956-1960. FE35 se vyráběl v době, kdy došlo ke sloučení firem Massey Ferguson a Massey- Harris – původní barva byla šedá a zlatá, která se koncem roku '57 změnila na červenou a šedou – barvy Massey Ferguson, ale nálepky Ferguson zůstaly.http://www.anglo-agriparts.com ‚ ferguson-fe35-serial-numbersFerguson FE35 Serial Numbers – Anglo Agriparts. Sériové číslo zjistíte tak, že se podíváte na přístrojovou desku pod sloupkem řízení. U modelů jej najdete také na pravé straně motoru pod bateriovou vanou.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Ferguson?

Pro identifikaci modelu traktoru a roku výroby se podívejte na štítky se sériovým číslem motoru (SN) . Štítek SN se v závislosti na modelu nachází na různých místech na přístrojové desce.

Jak mohu identifikovat svůj stroj Massey Ferguson 135?

Jak zjistím, jaký je model mého traktoru Massey Ferguson?

Jak zjistit číslo modelu traktoru Massey Ferguson

  1. Vyhledejte model nebo sériové číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. …
  2. Projděte si uživatelskou příručku dodanou s traktorem a zjistěte, zda je číslo modelu vytištěno na obálce, první nebo poslední straně.
  3. Tip: V případě, že se jedná o traktor, který je v provozu, je třeba se podívat na jeho údaje.

V jakém roce byl traktor Massey Ferguson 135 vyroben?

Massey Ferguson 135
Typ Zemědělský, průmyslový
Výrobce Massey Ferguson
Výroba 1964-1975
Hmotnost 2 940-3 130 liber (1 330-1 420 kg)

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak identifikovat traktor?

Převodovka 4c je také v Julianově naa. Takže to'druhé číslo označuje, jakou převodovku. A nastavení vývodového hřídele hydraulické nastavení nastavené na polovinu.

Jak zjistím číslo VIN na traktoru?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod jeho kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka setkává s krytem diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Kde je na traktoru uvedeno číslo modelu?

Na traktoru je však'také řada dalších čísel. Přímo pod ním. Přímo tady je motor.

Kolik bylo vyrobeno traktorů Massey Ferguson 135?

Během výroby, která trvala 14 let, bylo vyrobeno více než 340 000 traktorů MF 135. Výroba dosáhla vrcholu v roce 1967, kdy bylo vyrobeno celkem 43 240 kusů.

Jaká je maximální rychlost traktoru Massey Ferguson 135?

Model Massey Ferguson 135 Multi-Power s dieselovým motorem Perkins o výkonu 45 k a maximální rychlostí pouhých 21,7 km/h je dnes nabízen v aukci na Harrogate Vintage Sale na výstavišti Great Yorkshire Showground.

Jak přečíst sériové číslo traktoru Massey Ferguson?

Sériové číslo zjistíte tak, že se podíváte na přístrojovou desku pod sloupkem řízení . U modelů ho najdete také na pravé straně motoru pod bateriovou vanou.

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak identifikujete číslo VIN?

Co znamenají písmena a číslice v čísle VIN?

  1. První skupina tří čísel a písmen v čísle VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI).
  2. Dalších šest číslic, které je třeba zkontrolovat (pozice 4-9), tvoří část popisu vozidla.
  3. Následující skupina osmi prvků (pozice 10-17) je část identifikátoru vozidla.

Jaké je číslo mého modelu?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit název a číslo modelu telefonu, je použít samotný telefon. Přejděte do nabídky Nastavení nebo Možnosti, sjeďte na konec seznamu a zaškrtněte 'O telefonu', 'O zařízení' nebo podobně . V seznamu by měl být uveden název zařízení a číslo modelu.

Jaké je číslo modelu?

Co jsou to sériová čísla a čísla modelů? Modelová a sériová čísla slouží k identifikaci konkrétního výrobku. Číslo modelu rozlišuje modely zařízení – například iPhone® 13 a iPhone X. Mnoho zařízení může mít společné číslo modelu, což znamená, že se jedná'o stejný model.

Kde najdu modelové a sériové číslo?

Název modelu a sériové číslo najdete na několika místech v závislosti na výrobku: Štítek na zadní nebo spodní straně zařízení . Na originálním obalu a v něm vytištěném návodu k použití.

Kolik stál nový stroj Massey Ferguson 135?

Původní prodejní cena tohoto traktoru jako nového byla 885 liber (1 018 Kč) , podle inzerátu traktorů.

Kolik koní má traktor Massey Ferguson 135?

Massey Ferguson 135

Výkon traktoru Massey Ferguson 135
Motor 45,5 koní 33,9 kW
Vývodový hřídel (deklarovaný) 38 k 28,3 kW
Tažné zařízení (testováno) 33,06 k 24,7 kW
Vývodový hřídel (testováno) 37,82 k 28,2 kW

Jak datovat traktor Massey Ferguson 135?

Traktor Massey Ferguson 135 se vyráběl v letech 1964 až 1975 a byl nástupcem traktoru Massey Ferguson 35. Pro identifikaci výrobního čísla se podívejte na přístrojovou desku pod sloupkem řízení . U modelů jej lze nalézt také na pravé straně motoru pod bateriovou vanou.

Jak dekódovat výrobní číslo motoru?

Složení sériového čísla motoru

  1. číslo seznamu nebo seznamu sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 číslicemi.
  2. písmeno identifikující zemi.
  3. řada čísel označující výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
  4. písmeno označující rok výroby.

Jak poznat rok výroby motoru podle sériového čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou obvykle čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě čísla jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jaké je datum na sériovém čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová sériová čísla, aby je bylo možné použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Jak mohu zkontrolovat své pořadové číslo?

Dokud se nedozvíte o odposlechu telefonu. Jakmile se dostanete do zařízení se systémem Android, klepněte na tlačítko about phone. O nastavení telefonu přejděte. Dolů, dokud neuvidíte místo, kde je napsáno model Zde si budete moci prohlédnout svá zařízení Android.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: