Jak mohu identifikovat svůj traktor John Deere?

Trávníkové traktory mají identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem. V opačném případě lze identifikační štítek nalézt u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jak dekódujete číslo modelu traktoru John Deere?

Tento způsob
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.
Kešované stránky

Jak mohu identifikovat svůj traktor John Deere?

Jaký je rok výroby mého traktoru John Deere?

Desetimístný symbol roku výroby je součástí 17místného identifikačního čísla vozidla (VIN), které společnost John Deere používá k identifikaci vozidel. Rok výroby vašeho traktoru je uveden v desátém znaku VIN' . Pokud je desátým znakem P, je rokem výroby rok 2010.
Kešované stránky

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak přečíst číslo traktoru John Deere?

Modelová čísla traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Jak dekódovat výrobní číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

  1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 číslicemi.
  2. Písmeno označující zemi.
  3. Řada čísel udávající výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
  4. písmeno označující rok výroby.

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pět, nebo tři pět znamená naftu tři znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jak zjistím, jaký mám model traktoru?

Kde najdete svůj model. Když sedíte na traktoru, identifikační štítek výrobku najdete na pravé spodní straně kapoty . Nyní, když jste lokalizovali číslo svého modelu, můžete se podívat na..

Jak staré jsou traktory John Deer e?

1837 . John Deere vstupuje na trh s traktory se dvěma modely: Waterloo Boy a John Deere Tractor.

Jak zjistím výrobní číslo traktoru John Deere?

Vyhledání čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Co je to číslo modelu na traktoru?

Na traktoru je však'také řada dalších čísel. Přímo pod tímto odkazem. Přímo tady je motor. Číslo. A tady je další číslo, které je podle mě vstřikovací čerpadlo. Číslo.

Jak se čte VIN číslo traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje číslice i písmena . Prvních 9 znaků je kód výrobce.

Jak zjistím velikost motoru podle výrobního čísla?

Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizovaný výrobcem.

Jak zjistím, jaký typ motoru mám?

Chcete-li zjistit typ motoru svého vozu, musíte vyhledat číslo VIN. Toto číslo může být na několika možných místech, například v rohu čelního skla na straně řidiče, na rámu dveří na dveřích řidiče nebo v návodu k obsluze, který byl dodán s vaším vozidlem. Je to kritické číslo pro motor vozidla.

Jaké je číslo řady John Deere?

První číslo v čísle modelu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří . Společnost John Deere vyrábí devět řad traktorů, které se pohybují v rozmezí od 1 do 9. Řada 1 (nazývaná také rodina 1) je nejmenší v rodině traktorů John Deere a je vyrobena pro sečení a práci na dvoře na malých pozemcích.

Kde se nachází číslo modelu na sekačce John Deere s pojezdem?

Sekačky s pojezdem s nulovým obracením
Číslo modelu traktoru John Deere Zero-Turn Rider najdete žlutými písmeny na přední straně stroje nebo na identifikačním štítku výrobku, který se nachází pod sedadlem (pro zobrazení zvedněte sedadlo).

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak najdu své číslo dílu John Deere?

Číslo vašeho dílu lze zjistit nahlédnutím do návodu k obsluze, pod sedadlo vašeho zahradního traktoru (vybrané modely), přístupem k listům s připomínkami k údržbě nebo pečlivou prohlídkou starého dílu a identifikací značení (např. GX20250).

Jaký je nejoblíbenější starý traktor John Deere?

4020
Model 4020 je jedním z nejoblíbenějších traktorů, které společnost Deere & Company kdy vyrobila. Rok 1965 přinesl standardní model 5020, který byl nejvýkonnějším modelem s pohonem dvou kol v oboru, spolu s modely 1020, 2020 a modelem 2510 o výkonu 54 koní (40 kW). V roce 1966 tvořil model 4020 48 % všech prodejů traktorů John Deere.

Jaké jsou modely traktorů John Deere?

Výběr produktů velkých traktorů

  • Traktory pro pěstování řádkových plodin řady 6. 6R 175. Traktor. Šestiválcové motory John Deere FT PowerTech™. …
  • Traktory řady 7 pro řádkové plodiny. 7R 210. Traktor. Výkon motoru HP1: 231 Max | 210 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 8 pro řádkové plodiny. 8R 230. Traktor. Výkon motoru1: 253 Max | 230 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 9 s pohonem 4WD. 9R 390. Traktor.

Kde se nachází číslo VIN na starém traktoru John Deere?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod jeho kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka setkává se skříní diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Kde se nachází 17místné výrobní číslo John Deere?

Sériové číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem řidiče'nebo na zadní straně spodní části rámu mezi zadními koly . Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Jak poznat rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován v sériovém čísle za prvními dvěma čísly. Jako příklad lze uvést motor z roku 2013, který by měl toto číslo: 1013426. Číslo „13“ označuje motor z roku 2013.

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou obvykle čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě čísla jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jaké je číslo mého modelu?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit název a číslo modelu telefonu'je použít samotný telefon. Přejděte do nabídky Nastavení nebo Možnosti, sjeďte na konec seznamu a zaškrtněte 'O telefonu', 'O zařízení' nebo podobně . V seznamu by měl být uveden název zařízení a číslo modelu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: