Jak mohu identifikovat svůj zahradní traktor MTD?

Identifikační štítky jsou umístěny na místech, která pravděpodobně nebudou vyžadovat výměnu – a to ani po letech používání. U většiny našich motorových zařízení mají tyto štítky velikost přibližně 2" x 3". Mají také označení MTDMTDMTDparts.ca je divizí společnosti MTD Products Limited, kanadské dceřiné společnosti MTD Products Inc., světového lídra v oblasti venkovních elektrických zařízení se závody v Evropě, Severní Americe, Austrálii a Jižní Americe, který vyrábí zařízení pro rezidenční i komerční trhy.https://www.mtdparts.ca ‚ about-usAbout Us – MTD Parts product's názvem, adresou a telefonním číslem na zákaznický servis uvedeným v dolní části.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého zahradního traktoru MTD?

V jakém roce bylo vyrobeno mé zařízení? Pátý znak našich jedenáctimístných výrobních čísel výrobků udává poslední číslo roku, ve kterém byl vyroben . Protože 5. znak v příkladu je čtyřka, rok výroby by byl rok končící čtyřkou.
Kešované stránky

Jak identifikuji svůj zahradní traktor MTD?

Jak mohu identifikovat svou sekačku MTD?

Číslo modelu MTD najdete na identifikačním štítku vašeho zařízení'umístěném na jednom z několika míst na stroji. Tento štítek je přibližně 2'' x3'' a obsahuje také název výrobku, adresu zákaznického servisu a telefonní číslo. Pro vyhledání dílů zadejte níže číslo modelu vaší sekačky MTD.
Kešované stránky

Kde se nachází číslo modelu travního traktoru MTD?

Sekačky MTD s pojezdem
Identifikační štítek modelu a výrobního čísla se nachází na spodní straně sedadla sekačky s pojezdem MTD.
CachedPodobné

Jak najdu číslo modelu zahradního stroje?

Nebo na zadní straně sekačky pod zadním krytem. U sekaček s pojezdem se tento štítek často nachází pod sedadlem. Na obou stranách rámu v blízkosti zadních kol. Nebo v blízkosti motoru.

Jak přečtu výrobní číslo sekačky MTD?

Současná (1997 a novější) modelová a sériová čísla MTD'mají obvykle 11 znaků. Znakem může být číslo, pomlčka nebo písmeno. Pokud by 0 představovala všechna čísla a/nebo pomlčky a X všechna písmena, měla by modelová a sériová čísla vypadat následovně: 00XX000X000 .

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo : 36-3 = 1933.

Jak zjistím model sekačky s pojezdem?

Vyhledávání identifikačních čísel na sekačkách na koních
Traktor na trávu má identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem. V opačném případě lze ID štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jak najdu model a výrobní číslo na traktůrku s pojezdem?

A stačí ho zatlačit nahoru. A právě tam u skříně s akumulátorem se nachází model a výrobní číslo. Takže pak můžete objednat téměř jakýkoli díl, který potřebujete, online. Opět je to přímo tam číslo značky.

Jak přečtu číslo svého modelu MTD?

Současná (1997 a novější) modelová a sériová čísla MTD'mají zpravidla 11 znaků. Znakem může být číslo, pomlčka nebo písmeno. Pokud by 0 představovala všechna čísla a/nebo pomlčky a X všechna písmena, měla by modelová a sériová čísla vypadat následovně: 00XX000X000.

Jak stará je moje sekačka na trávu podle výrobního čísla?

Je to tedy jednoduché. Toto: V případě sekačky na trávu se můžete rozhodnout, zda se bude jednat o sekačku na trávu, nebo o sekačku na trávu. Zde naleznete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Jak zjistím datum výroby podle sériového čísla své sekačky?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Trávníkový traktor má obvykle identifikační štítek pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky?

Číslo modelu a typu najdete na jednom ze tří míst na. Na přední straně motoru přímo nad stantonem zapalovací svíčky k plechu. Přímo nad tlumičem výfuku buď vpravo, nebo

Jak najdu výrobní číslo a model sekačky?

A. Okamžitě získáte sériové číslo vašeho počítačového systému. Nyní pro získání čísla modelu pokračujte a zadejte wmic. Space CS product space získejte název space v amee.

Jak zjistíte, z jakého roku je sériové číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím značku a model své sekačky?

U tlačných sekaček je číslo modelu motoru sekačky obvykle číslo vyražené na kovu přímo na motoru. Některé motory tlačných sekaček se dodávají s krytem nebo "krytem". Je třeba poznamenat, že tyto kryty se dodávají v různých barvách, velikostech a tvarech.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistit rok výroby motoru podle sériového čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jaký je rok výroby mého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo : 36-3 = 1933.

Jaké je číslo modelu výrobce?

Jedná se o jedinečné číslo, které vydávají výrobci k identifikaci jednotlivých výrobků. Obvykle je MPN výrobku tvořeno řadou čísel a písmen.

Jak zjistím, jaký je model mého motoru Briggs and Stratton?

První číslo na štítku označuje . Model. Druhé číslo je typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna motorem model 1-2-3 k0 to.

Jak mohu identifikovat model?

2. Použijte název modelu z nabídky Nastavení

  1. Otevřete nabídku nastavení telefonu. Android 10. Klepněte na možnost Nastavení > O telefonu > Model Android 8.0 nebo 9.0. Klepněte na možnost Nastavení > O telefonu > Model. Klepněte na Settings > System > About phone > Model Android 7.x nebo nižší. Klepněte na Nastavení > O telefonu/tabletu > Číslo modelu.
  2. Poznamenejte si číslo modelu.

Z jakého roku je moje sériové číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak mohu zkontrolovat své výrobní číslo?

Dokud se nedozvíte o odposlechu telefonu. Jakmile jste v zařízeních se systémem Android, zapněte aplikaci about phone. O nastavení telefonu přejděte. Dolů, dokud neuvidíte místo, kde je napsáno model, zde budete moci vidět svá zařízení Android.

Jak zjistím velikost motoru podle sériového čísla?

Čtvrtý až osmý znak vám řekne značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizovaný výrobcem.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: