Jak poznám sekačku na trávu?

Vyhledání identifikačních čísel na tlačných sekačkách Chcete-li najít identifikační štítek na tlačné sekačce, podívejte se přímo na žací ústrojí. Pokud'hledáte číslo motoru, bude se nacházet přímo na motoru. Umístění čísla motoru se může lišit v závislosti na typu motoru a výrobci.

Jaké je číslo modelu mé sekačky?

U tlačných sekaček je číslo modelu motoru sekačky obvykle číslo vyražené do kovu přímo na motoru . Některé motory tlačných sekaček se dodávají s krytem nebo "krytem". Je třeba poznamenat, že tyto kryty se dodávají v různých barvách, velikostech a tvarech.

Jak identifikuji sekačku na trávu?

Jak zjistím číslo dílu sekačky na trávu?

Vyhledání čísla modelu sekačky

  1. Zadní levá strana žacího ústrojí výrobku'…
  2. Spodní strana sedacího krytu. …
  3. Povrch krytu prstů. …
  4. Zadní část krytu rámu mezi koly. …
  5. Pravá strana rámu. …
  6. Levá nebo pravá strana skříně startéru. …
  7. Zadní část rámu. …
  8. V blízkosti pouzdra startovacího lana.

Kešované stránky

Kde se nachází číslo modelu na žacím ústrojí?

Kde zjistíte číslo modelu sekačky? Modelová čísla se obvykle nacházejí na sekacím ústrojí, rámu sekačky nebo pod sedadlem, pokud má sekačka sedadlo. Někdy jsou tato identifikační čísla vyryta do kovu nebo na kovové destičce, která je připevněna k sekačce. Někdy jsou možná na samolepce.
Kešované stránky

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky?

Druhý den dva. Takže tohle je dvanáctý ročník. A poslední dva jsou rok 94 takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto'se zjistí stáří vaší staré. Travního traktoru.

Jak vypadá číslo modelu?

Modelové číslo může být tvořeno čísly (například 101505400) nebo kombinací písmen a číslic (LAT1000AAE) . Štítek s číslem modelu vašeho spotřebiče'může vypadat podobně jako vzorový štítek s číslem modelu na obrázku: Číslo modelu najdete také v návodu/příručce, kterou jste obdrželi při zakoupení spotřebiče.

Je výrobní číslo totéž co číslo modelu?

Modelové a sériové číslo slouží k identifikaci konkrétního výrobku. Číslo modelu rozlišuje modely zařízení – například iPhone® 13 a iPhone X. Mnoho zařízení může mít společné číslo modelu, což znamená, že'se jedná o stejný model. Každé zařízení má však své vlastní jedinečné sériové číslo, někdy označované zkratkou S/N .

Jak rozpoznám díly Briggs and Stratton?

První číslo na štítku označuje. Model. Druhé číslo je typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna motorem model 1-2-3 k0 to.

Kde najdu číslo modelu sekačky Briggs and Stratton?

Identifikátor motoru Briggs & Stratton
K identifikaci našich motorů se používají čísla modelu, typu a kódu, vyražená přímo na motoru , která slouží k identifikaci motoru. Motory používané v sekačkách na trávu mají obvykle čísla modelů vyražena přímo na krytu dmychadla, tepelném štítu tlumiče výfuku nebo několik centimetrů nad zapalovací svíčkou.

Kde najdu číslo modelu motoru Briggs and Stratton?

První číslo na štítku označuje. Model. Druhé číslo je typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna motorem model 1-2-3 k0 to.

Co znamenají čísla na sekačce na trávu?

Některé sekačky na trávu mají nastavení. A nebo písmena či čísla na samotných kolech. Jedna dva tři nebo čtyři a B nebo C ty.

Jak zjistím značku a model sekačky na trávu?

Na obou stranách rámu v blízkosti zadních kol. Nebo v blízkosti motoru. U sekaček s nulovým otáčením může být štítek umístěn v blízkosti sedadla nebo pod ním v blízkosti motoru. Nebo pod nohou. Deska.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby výrobního čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak mohu identifikovat model?

2. Použijte název modelu z nabídky Settings (Nastavení)

  1. Otevřete nabídku nastavení telefonu. Android 10. Klepněte na možnost Nastavení > O telefonu > Model Android 8.0 nebo 9.0. Klepněte na možnost Nastavení > O telefonu > Model. Klepněte na Settings > System > About phone > Model Android 7.x nebo nižší. Klepněte na Nastavení > O telefonu/tabletu > Číslo modelu.
  2. Poznamenejte si číslo modelu.

Jak zjistím, jaký mám model?

U většiny zařízení obvykle najdete číslo modelu na štítku umístěném na přední, zadní, boční nebo spodní straně .

Lze výrobek identifikovat podle sériového čísla?

Sériová čísla i čísla šarží/šarží jsou jedinečné identifikátory, které výrobci používají ke sledování a správě svých výrobků, ale slouží k trochu jiným účelům. Sériové číslo je jedinečný kód přidělený jednotlivému výrobku, který umožňuje výrobcům sledovat a identifikovat každý výrobek po celou dobu jeho životnosti .

Jak přečíst sériové číslo sekačky na trávu?

Takže je to jednoduché. Tohle. Zde najdete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Kde najdu model Briggs and Stratton?

Znalost čísla modelu vašeho motoru Briggs & Stratton® ride vám usnadní objednání dílů pro údržbu nebo opravu online nebo u místního prodejce. Číslo modelu motoru je prvních 12 znaků vyražených do kovu přímo na vašem motoru na jednom ze dvou míst – na víku ventilů nebo na hliníkovém štítku .

Jak identifikujete motor podle výrobního čísla?

Vaše výrobní číslo je uvedeno na štítku motoru, který se často nachází na levé straně motoru. Obvykle první písmena a číslice identifikují motor , například DJ51279, abyste našli všechny díly, které máme pro váš motor k dispozici online.

Jaké je číslo modelu motoru?

Číslo modelu motoru je obvykle číslo vyražené do kovu přímo na vašem motoru .

Jaký je rok výroby mého motoru Briggs and Stratton?

Kódové číslo motoru'udává přesné datum jeho výroby. Tento systém poskytuje snadný způsob, jak určit stáří vašeho malého motoru. Následuje příklad výkladu data Kód 99011556: První dvě číslice (99) označují rok výroby .

Jsou čísla na sekačkách palcová?

Některé sekačky mají nastavení s písmeny nebo číslicemi na kolech. Může na nich být napsáno „1 2, 3, 4“ nebo „a, b a c“. Tato čísla nemusí nutně odpovídat 1 palci, 2 palcům nebo 3 palcům . Musíte se podívat do návodu k obsluze, abyste zjistili, co tato čísla znamenají.

Jaké jsou dva typy žacích ústrojí?

Oba typy mohou mít své výhody, vyrobené žací plošiny se častěji používají v komerčních aplikacích a budou mít lepší tuhost; lisované žací plošiny mají často lepší průtok vzduchu a jsou flexibilnější ve svých možnostech.

Jak zjistím svůj model sekačky Briggs and Stratton?

První číslo na štítku označuje. Model. Druhé číslo je typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna motorem model 1-2-3 k0 to.

Kde najdu číslo modelu a výrobní číslo?

U většiny zařízení obvykle najdete číslo modelu na štítku umístěném na přední, zadní, boční nebo spodní straně .

Jak mohu zjistit své výrobní číslo?

Dokud neuvidíte o telefonní kohoutek. O telefonu, jakmile jste v zařízeních se systémem Android. O nastavení telefonu přejděte na . Dolů, dokud neuvidíte místo, kde je napsáno model zde'budete moci vidět vaše zařízení Android.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: