Jak poznám starý mezinárodní traktor?

International HarvesterInternational HarvesterInternational Harvester Company (často označovaná zkratkami IHC, IH nebo prostě International) byla americká společnost vyrábějící zemědělskou a stavební techniku, automobily, užitkové nákladní automobily, výrobky pro trávníky a zahradu, vybavení pro domácnost a další.https://en.wikipedia.org ‚ wiki ‚ International_HarvesterInternational Harvester – Wikipedie (IH) přidávala od 20. let 20. století na své traktory štítky se sériovými čísly, které pomáhaly identifikovat, o jaký model se jedná a kolikátý byl vyroben. Pokud byly na stroji provedeny změny nebo vylepšení, použití sériového čísla umožnilo společnosti IH zaznamenat změnu ve výrobní sérii.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru International?

Když chcete určit rok výroby svého traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo do hliníkového štítku umístěného na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení . K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.
CachedPodobné

Jak poznám starý mezinárodní traktor?

Jak podle výrobního čísla zjistíte, jak je traktor starý?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Trávníkové traktory mají obvykle identifikační štítek pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jak přečtete výrobní číslo traktoru Farmall?

Takže X3 je typ paliva, které'je petrolejové. A b znamená pro nadmořskou výšku 5000 stop. Kdyby tam to B nebylo, tak by to byla standardní nadmořská výška. Nebo jsou jiná označení pro jiné výšky, například 8 000 stop.

Dá se podle sériového čísla poznat rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & amp; 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Kde se nachází číslo VIN na mezinárodním traktoru?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka spojuje se skříní diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & amp; 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistit rok výroby motoru podle sériového čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jak zjistím, jaký je můj model?

Pro uživatele Huawei můžete postupovat podobně jako v případě Samsungu. Otevřete nastavení. A dole přejděte na položku systém a vyberte možnost o telefonu. Jakmile se'ocitnete v této nabídce.

Jaký byl rozdíl mezi traktory International a Farmall?

Verze téhož traktoru Farmall a International si byly podobné ještě více – v mnoha případech se lišily pouze nápravy/pneumatiky a název na kapotě.

Co poznáte podle sériového čísla?

Sériové číslo je zásadní, protože vám prozradí, kdy byl výrobek prodán . To je užitečné, protože v případě problémů s výrobkem můžete zjistit, zda je ještě v záruce. To usnadňuje údržbu zařízení, protože před opravou můžete vždy zkontrolovat historii výrobku.

Jak zjistit datum výroby ze sériového čísla?

Referenční tabulka s datem výroby obsahuje informace o datu výroby jako součást celkového sériového čísla modelu. První dva znaky sériového čísla představují rok a měsíc výroby .

Jaké je datum na sériovém čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová sériová čísla, aby je bylo možné použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 sériové číslo 1 a 1. leden 2008 je sériové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Jak přečíst mezinárodní číslo VIN?

Například první tři číslice VIN International představují výrobce (1HT pro International), dalších pět číslic označuje model, například ProStar, DuraStar a LoneStar, a následujících osm číslic poskytuje informace o výrobě a volitelné výbavě vozidla.

Mají staré traktory čísla VIN?

Ano, traktory mají číslo VIN. Identifikační číslo vozidla (VIN) je jedinečný alfanumerický kód, který jednoznačně identifikuje vozidlo ve Spojených státech a Kanadě.

Která číslice VIN dekóduje rok výroby?

Desátá číslice
Desátá číslice každého čísla VIN představuje rok výroby vozidla. Zde je jednoduchá tabulka roku výroby VIN, která vám pomůže dekódovat rok výroby vašeho vozidla.

Jak mohu zkontrolovat výrobní číslo výrobku?

Všechny výrobky
Sériová čísla se často nacházejí na zadní nebo spodní straně jednotky výrobku . V některých případech může být sériové číslo také čárovým kódem jednotky'.

Jak zjistíte rok výroby podle sériového čísla?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & amp; 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím velikost motoru podle sériového čísla?

Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizovaný výrobcem.

Jak zjistím svou značku a model pomocí čísla VIN?

Dekódování čísla VIN

  1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
  2. Druhý znak označuje výrobce.
  3. Třetí znak vás informuje o typu nebo divizi vozidla.
  4. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, typu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Může mi číslo VIN prozradit model?

Jak použít dekodér VIN ke kontrole čísla VIN. Zadejte 17znakové identifikační číslo vozidla (VIN) do výše uvedeného pole a vyhledejte a získejte okamžitou zprávu o výrobci, značce, modelu a typu vozidla, stylu karoserie, velikosti motoru, montážním závodě a modelovém roce.

Jaký byl poslední rok výroby traktorů Farmall?

1985
Továrna International Harvester si připomíná 38. výročí ukončení výroby traktorů Farmall. Před 38 lety (14. května 1985) sjel z linky v továrně International Harvester v Rock Islandu ve státě Ill. poslední traktor.

Jsou traktory Case a International stejné?

V roce 1984 převzala společnost Tenneco Case kontrolu nad zemědělskou divizí International Harvester. Nejdříve změnila název značky na Case International a poté ji zkrátila na Case IH . Společnost International Harvester se od roku 1980 nacházela v ekonomických potížích, ale stále byla jedním z největších výrobců traktorů na světě.

Dokážete určit výrobek podle výrobního čísla?

Sériová čísla i čísla šarží/šarží jsou jedinečné identifikátory, které výrobci používají ke sledování a správě svých výrobků, ale slouží k trochu jiným účelům. Sériové číslo je jedinečný kód přidělený jednotlivému výrobku, který umožňuje výrobcům sledovat a identifikovat každý výrobek po celou dobu jeho životnosti .

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla se týkají roku a druhá dvě týdne, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: