Jak se datuje traktor Ferguson?

U traktorů Ferguson vyrobených ve Spojeném království se datum odlévá obvykle ve formátu den/měsíc/rok. Např. odlévací kód „01 9 5“ by znamenal 1. září 1955. Čísla kódů odlitků TE-20 se nacházejí na levé straně skříně diferenciálu/hydrauliky, těsně před kulatým otvorem.

Jak zjistím rok výroby svého traktoru Ferguson?

Pro určení modelu traktoru a roku výroby zkontrolujte štítky s výrobním číslem motoru (SN) . Štítek SN se nachází na různých místech na přístrojové desce v závislosti na modelu.
Kešované stránky

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak přečíst výrobní číslo traktoru Massey-Ferguson?

Sériové číslo zjistíte tak, že se podíváte na přístrojovou desku pod sloupkem řízení . U modelů ho najdete také na pravé straně motoru pod bateriovou vanou.

Jak starý je traktor Ferguson?

Pro další technický vývoj a předvedení potenciálním výrobcům byl postaven pouze jeden prototyp traktoru Ferguson System, známý jako Ferguson Black. V roce 1936 byly v Huddersfieldu v hrabství Yorkshire vyrobeny první sériové traktory Ferguson ve společnosti David Brown Company.

Mají staré traktory čísla VIN?

Ano, traktory mají číslo VIN. Identifikační číslo vozidla (VIN) je jedinečný alfanumerický kód, který ve Spojených státech a Kanadě jednoznačně identifikuje vozidlo.

Jaký je rok výroby traktoru Ferguson 30?

Specifikace

Značka: Ferguson Model: Ferguson TO-30 ZNAČKA: FERGUSON Rok výroby: 1951-1954
Motor-Cyl(y)-CID: 4/129 Převodovka-STD: GEAR Volitelná výbava:
Standardní: 4/1 Fwd/Rev Volitelná: 4/1 Mfwd-Std/Opt:
Pneumatiky-Std Přední: 6.00-16 Pneumatiky – standardní zadní: 11-28 Rozchod kol v palcích:
Pto Type: Pto Type: Falešný Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

V jakém roce byl traktor vyroben?

V roce 1892 sestrojil John Froelich v okrese Clayton ve státě Iowa v USA traktor poháněný benzinem. Jednoválcový benzinový motor Van Duzen byl namontován na podvozku Robinson, který bylo možné ovládat a pohánět pomocí Froelichovy převodovky.

1892
Co znamenají čísla na traktoru?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak se pozná traktor Massey Ferguson?

Jak zjistit číslo modelu traktoru Massey Ferguson

Vyhledejte model nebo výrobní číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. …

 1. Projděte si uživatelskou příručku dodanou s traktorem a zjistěte, zda je číslo modelu vytištěno na obálce, první nebo poslední straně.
 2. Tip: V případě, že se jedná o traktor, který je v provozu, je třeba se podívat na jeho údaje.
 3. Jak se pozná traktor Ford Ferguson?

Traktor nejlépe identifikujete podle výrobního čísla . Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem.

Jak dekódovat staré číslo VIN?

Jak dekódovat číslo VIN?

Číslice 1 až 3 dohromady představují WMI (World Manufacturer Identifier).

 1. Číslice 4 až 8 představují část deskriptoru vozidla.
 2. Číslice 9 je kontrolní číslice.
 3. Číslice 10 až 17 představují sekci identifikátoru vozidla.
 4. Jedenáctá číslice je kód závodu výrobce.
 5. Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & amp; 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jaký je rok výroby mého vozu Ferguson 35?

Model Massey Ferguson 35 se vyráběl v letech 1960-1965 . Chcete-li identifikovat své výrobní číslo, podívejte se na přístrojovou desku traktoru Massey 35.

Co je to traktor 30 60?

Traktor 30-60 byl pojmenován podle toho, že měl výkon 30 k na oji a 60 k na pásu , avšak skutečný vyráběný výkon byl o něco vyšší. Dvouválcový motor použitý v traktoru 30-60 spoléhal na olejové chlazení, měl jednu horní vačku a půlkulaté spalovací komory.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jaký je rok výroby mého vozu Ferguson 35?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla se týkají roku a druhá dvě týdne, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jaký byl nejoblíbenější traktor v 50. letech 20. století?

Pět nejoblíbenějších traktorů podle desetiletí, 1950-2000.

1950s: Allis-Chalmers WD45. ….

 • 1960s: Massey Ferguson 150. …
 • 1970s: John Deere 850. …
 • 1980s: Ford 5900. …
 • 1990s: New Holland 5030.
 • Jaký je nejstarší provozuschopný traktor na světě?

Nejstarší existující traktor na světě, Mechwart's maďarské výroby z roku 1896 , objevil Graeme Quick na snímku s kurátorem Klausem Kerrmannem v německém muzeu, kde se traktor nyní nachází.

Jak zkontrolovat číslo VIN na traktoru?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka spojuje se skříní diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Co znamenají tři čísla na traktorové pneumatice?

Řekněme, že vidíte pneumatiku 650/65R38 – to je metrické měření. První číslo, 650, by znamenalo šířku pneumatiky'v milimetrech a 65 je poměr mezi ráfkem a běhounem. Poslední číslo, 38, je průměr ráfku, což znamená, že pneumatika je vhodná pro ráfek o šířce 38″.

Jak mohu identifikovat svůj traktor?

K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů. Dále zkontrolujte výrobní číslo motoru, které je vyraženo do bloku válců na opracované rovné ploše, těsně nad plnicí trubkou oleje a pod krytem ventilových kohoutů na levé straně traktoru.

Kde se nachází číslo VIN na traktoru Massey Ferguson?

Kde se nachází číslo VIN na traktoru Massey Ferguson? Číslo VIN se nachází na levé straně traktoru Massey Ferguson. Najdete ho také na přední nápravě, bloku motoru a zadní nápravě. Číslo VIN se nachází také pod sedadlem traktoru.

Jaký je rok výroby mého traktoru Ford?

Datum výroby vašeho vozidla Ford najdete na štítku na dveřní zárubni, který se nachází na předním nebo zadním panelu dveří na straně řidiče. Bude označen jako "DATE." Pokud štítek nemáte, můžete si vyžádat dopis s datem výroby od našeho střediska pro styk se zákazníky na čísle 1-800-392-3673 nebo kliknutím na tlačítko LIVE CHAT.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby čísla VIN?

Desátý znak v 17místném čísle VIN představuje modelový rok vozidla . Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak zjistíte datum traktoru Ferguson?

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: