Jak se pozná motor Kawasaki?

Každý motor Kawasaki je vybaven jedinečným štítkem nebo leptem pro identifikaci. Na něm je uveden motor 'Model', 'Specification' a 'Sériové číslo'. Tyto údaje budete potřebovat, pokud budete potřebovat jakékoli díly nebo servisní informace k vašemu motoru.

Jak zjistím, jaký motor Kawasaki mám?

Číslo modelu a sériové číslo vašeho motoru Kawasaki se nachází v zadní části motoru na krytu motoru .
Kešované stránky

Jak identifikovat motor Kawasaki?

Jak zjistíte, jaký je rok výroby motoru Kawasaki?

Co obsahuje číslo VIN motoru Kawasaki? Každý ze 17 znaků v kódu VIN představuje určitou informaci. Například desátý znak udává modelový rok ("1" znamená 2001, "B" znamená 1981 nebo 2011 atd.). Jedná se o jeden z nejjednodušších bitů k odhalení.

Jak identifikujete motor podle výrobního čísla?

Výrobní číslo je uvedeno na štítku motoru, který se často nachází na levé straně motoru. Obvykle první písmena a čísla identifikují motor , například DJ51279, abyste našli všechny díly, které máme pro váš motor k dispozici online.

Kde najdu model motoru?

Číslo modelu motoru je prvních 12 znaků vyražených do kovu přímo na motoru na jednom ze dvou míst – na víku ventilů nebo na hliníkovém štítku . Podívejte se na toto video a zjistěte, jak toto číslo na vašem zařízení najít.

Jak dekódovat číslo motoru Kawasaki?

Číslo modelu – první sada čísel/písmen před první pomlčkou určuje rodinu, do které motor patří (tj. FX, FS, FR atd.), po které následuje model v rámci této rodiny . Číslo specifikace – druhá sada čísel/písmen za první pomlčkou určuje specifikaci dané modelové řady a konkrétního modelu.

Jak se čte VIN kód Kawasaki?

Číslo VIN Kawasaki se skládá ze 17 znaků. Pokud se podíváte na kód svého motocyklu, zjistíte, že první znaky jsou JK. Písmeno J znamená Japonsko, tedy zemi, kde byl motor a rám vyroben. Další písmeno označuje název společnosti , zde máme Kawasaki a písmeno K.

Jak přečíst VIN kód motoru Kawasaki?

Model a sériové číslo motoru Kawasaki jsou uvedeny na štítku připevněném na zadní straně motoru na krytu motoru. Viz obrázek níže. Číslo KÓDU nad čárovým kódem se skládá z čísla modelu a čísla specifikace. První číslo se vztahuje k číslu modelu a druhé číslo se vztahuje k číslu specifikace .

Jak přečíst kód VIN Kawasaki

Číslo VIN Kawasaki se skládá ze 17 znaků. Pokud se podíváte na kód svého motocyklu, zjistíte, že první znaky jsou JK. Písmeno J znamená Japonsko, tedy zemi, kde byl motor a rám vyroben. Další písmeno označuje název společnosti , zde máme Kawasaki a písmeno K.

Mohu podle čísla VIN zjistit, jaký mám motor?

Ano. Znaky 4-8 na daném VIN označují výrobce vozidla'velikost a typ motoru .

Lze vyhledat motor podle čísla VIN?

Pomocí výše uvedeného dekodéru VIN můžete získat klíčové informace o svém voze nebo ojetém voze, jehož koupi zvažujete. Když provedete vyhledání VIN pomocí bezplatného nástroje Carfax's pro kontrolu VIN, můžete zjistit, kdy a kde bylo vozidlo vyrobeno, značku, model a výbavu vozidla, jaký má motor a další .

Kde zjistím číslo motoru?

Zde je několik jednoduchých kroků k identifikaci čísla motoru vašeho vozu. Motor – Najdete ho na tělese motoru automobilu'. Výrobci dbají na to, aby číslo bylo velmi dobře viditelné. Je vytištěno na mentální nálepce a strategicky umístěno tak, aby bylo snadno viditelné po otevření kapoty vozu.

Jaký model motoru má číslo?

První dva řádky čísla motoru jsou číslem modelu. Je alfanumerické a vyryté na boku bloku napravo od odskoku. Třetí řádek je alfanumerický a je to rovněž výrobní číslo.

Jak přečtu číslo motoru?

Číslo motoru je šestimístné číslo, které následuje po třímístném kódu motoru. Můžete si všimnout, že číslo motoru obsahuje tři číslice, za kterými následuje dalších šest číslic. První tři číslice jsou kód motoru vašeho vozidla'a posledních šest číslic je číslo motoru vašeho vozidla'.

Která číslice je kód motoru?

Osmá
Číslo VIN je identifikační číslo vašeho vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě číslic a písmen označuje desátá zleva rok výroby a osmá číslice je kód motoru.

Co znamenají jednotlivé číslice čísla VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Která číslice VIN je kód motoru?

Osmá
Číslo VIN je identifikační číslo vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje modelový rok a osmé jsou kódy motoru. Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Jak přečtete typ motoru?

„Typ motoru svého vozu'můžete určit podle čísla VIN, které najdete v návodu k obsluze nebo pod kapotou . Osmá číslice obsahuje údaje o motoru.“

Co znamenají jednotlivé číslice ve VIN?

První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. Říká vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vás informuje o typu nebo divizi vozidla.

Jak dekódujete dvanáctimístné číslo VIN?

Co znamenají písmena a číslice v čísle VIN?

  1. První skupina tří čísel a písmen v čísle VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI).
  2. Dalších šest číslic, které je třeba zkontrolovat (pozice 4-9), tvoří část popisu vozidla.
  3. Následující skupina osmi prvků (pozice 10-17) představuje část identifikátoru vozidla.

Jak zjistím, jakou mám velikost motoru?

Zjištění velikosti motoru pro vozidlo, které právě vlastníte
Velikost motoru svého vozidla najdete na okenní samolepce. Je uvedena v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

Co je kontrolní číslice na čísle VIN?

Kontrolní číslice, která se nachází na pozici 9 čísla VIN a je povinná pro vozidla v Severní Americe, slouží k ověření čísla VIN. Je užitečná pro počítače, aby okamžitě zjistily, zda je v čísle VIN chyba nebo problém.

Jak zjistím, jakou mám velikost motoru?

Zjištění velikosti motoru pro vozidlo, které právě vlastníte
Velikost motoru svého vozidla najdete na okenní samolepce. Je uvedena v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

Jaký je výrobní list pro číslo VIN?

Co je to stavební list pro číslo VIN? Výrobní list uvádí, jaké možnosti výrobce automobilu nainstaloval do vašeho vozu . Při nákupu nového vozu si můžete'dopřát luxus federálně předepsané okenní nálepky s podrobnými údaji o volitelné výbavě instalované z výroby a přístavu.

Kde je na motoru vyraženo číslo motoru?

Blok motoru
Číslo motoru je vyraženo na bloku motoru v blízkosti převodovky na přední levé straně proti chladiči .

Co vám řekne číslo motoru?

To umožňuje každému výrobci identifikovat každý jednotlivý motor a dobu jeho výroby. Ačkoli VIN je primárním identifikačním číslem vozidla, ve vzácných případech lze čísla motoru použít také ke kontrole, zda vozidlo nedluží finance, zda nebylo poškozeno vodou nebo povodní, zda nebylo odepsáno nebo odcizeno.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: