Jak se staráte o cherry rajčata SunSugar?

Péče o oranžová třešňová rajčata Sunsugar Doporučujeme vysazovat od konce března do května v závislosti na teplotách ve vaší oblasti. Má rádo organickou, bohatou půdu s dostatkem drenáže. Při výsadbě nebo v rámci přípravy půdy přihnojte včasnou dávkou organického hnojiva s vysokým obsahem dusíku.

Jak se staráte o sluneční cukrová cherry rajčata?

Základní péče
Umístěte na slunné místo poté, co pomine hrozba mrazu . Nejlépe v organicky bohaté, dobře odvodněné půdě. Půdu udržujte vlhkou, za sucha zalévejte vydatně. Rajčata pěstovaná v nádobách mohou potřebovat častější zálivku než rajčata vysazená na zahradě.
Kešované

Jak se staráte o cherry rajčata SunSugar?

Jak stříhat sluneční cukrová rajčata?

Dbejte také na to, abyste rostliny prořezávali & otrhávejte přísušky (vyhledejte si v Googlu prořezávání rajčat), všechny listy pod nejnižším rajčetem a některé zbytečné listy/větve rajčat . Také se jim lépe daří, když odříznete některé spodní větve a zasadíte je mnohem hlouběji. Tímto způsobem vyrostou další kořeny.
Kešované

Jak stříhat cherry rajčata Sun Gold?

Tak a sklízíme je často. Takže tohle'je skoro celé ořezané. Tohle jsou obě rajčata Sun gold. A já'vám ukážu, jak to vypadá zespodu nahoru.

Jak se staráte o cherry rajčata Sun Gold?

Tato neurčitá rajčata potřebují alespoň jeden palec (2,5 cm) vody týdně a dávají přednost šesti a více hodinám přímého slunce každý den.

 1. Rozteč: 24-36 palců (60-90 cm)
 2. Expozice: Na plném slunci – více než 6 hodin na přímém slunci.
 3. Velikost plodů: 2 cm
 4. Hmotnost plodů: 1 až 2 unce (28-56 g)
 5. Dny do sklizně: 65.
 6. Růst: Dospělost: neurčitá.

Potřebují sluneční cukrová rajčata mříž?

Sun Sugar je neurčitá odrůda rajčat.
Tyto dlouhé, neustále rostoucí liány vedou k dlouhé sklizňové sezóně. Réva běžně dorůstá délky 6-10′ a musí být podepřena nějakým druhem mříže.

Jak poznáte, kdy jsou rajčata Sun Sugar zralá?

Dny do zralosti: Rajčata jsou zralá, když dosáhnou správné barvy – červené u červených rajčat, žluté u žlutých rajčat atd. – a při zmáčknutí jsou mírně měkká. To je obvykle 65 až 80 dní po výsadbě. Sklizeň: Plně vyzrálé plody jsou určeny pouze pro místní maloobchodní prodej nebo použití.

Mám rajčatům odřezávat spodní listy?

Minulost. Takové věci a pak by to mohlo vaše rajče vláčet. Takže si všimněte, že tady na tom rajčeti spousta těch spodních listů žloutne. A ty by mohly přenášet nějakou chorobu.

Jakou barvu mají zralá rajčata sun sugar?

Rajčata Sun Sugar jsou rajčata velikosti cherry. Jsou považována za žlutá cherry rajčata, ale ve skutečnosti dozrávají do velmi pěkné oranžové barvy.

Odstraňujete rajčatům SunGold postranní výhonky?

Péče o rostliny:
Plodenství lze poznat podle drobných žlutých květů a nikdy pod ním není list. Nikdy samozřejmě neodstraňujte výhony, jinak nebudete mít žádná rajčata. A nezáleží na tom, jak jsou postranní výhony dlouhé, i když už na nich jsou květy nebo plody – musíte je odstranit .

Mám rajčata SunGold zaštipovat?

Jakmile se vytvoří první trs plodů, pravidelně rajčata přikrmujte rostlinným krmivem s vysokým obsahem potaše. Hlavní stonky přivažte k oporám a odstraňte všechny postranní výhony, které se vytvoří mezi hlavním stonkem a listovými stonky. Jakmile rostlina vytvoří 6 nebo 7 trsů, zaštípněte vrchol hlavního stonku.

Odstraňujete postranní výhony rajčat sungold?

Péče o rostliny:
Plodenství lze poznat podle drobných žlutých květů a nikdy pod ním není list. Nikdy samozřejmě neodstraňujte výhony, jinak nebudete mít žádná rajčata. A nezáleží na tom, jak jsou postranní výhony dlouhé, i když už na nich jsou květy nebo plody – musíte je odstranit .

Měli byste rajčata Sun Gold prořezávat?

Pravidelné prořezávání pomáhá rajčatům Sungold plodit více ovoce než listů . Pomocí zahradnických nůžek odstraňte odnože nebo malé stonky vyrůstající z hlavního stonku vedle trsu listů. Tyto odnože mají tendenci vytvářet listy, ale ne plody. Bez nich bude rostlina schopna soustředit svou růstovou energii na plodonosné stonky.

Do jaké výšky dorůstají cherry rajčata Sun Sugar?

Chuť je velmi sladká s ovocnými podtóny, čímž se Sun Sugar liší od mnoha svých červených kolegů. Rostliny jsou bujné a mohou dorůst do výšky 6-7 stop, ale dobře plodí i v nádobách.

Dělí se rajčata Sun Sugar?

Sun Sugar je možná nejsladší cherry rajče vůbec! Toto zlaté cherry rajče má hodnotu Brix (obsah cukru) 10, což je zhruba nejvyšší možná hodnota. Je to bujně rostoucí a silně plodící rajče s plody, které se po dozrání neštěpí. Zjistil jsem, že toto rajče je tak dobré, že je to jako jíst kousek bonbonu.

Můžete sklízet zelená rajčata a nechat je dozrát na slunci?

Pokud máte jen několik zelených rajčat, která mají dozrát, jednoduše je položte do misky na kuchyňské lince. Není třeba je uchovávat v lednici – jen je nestavte na přímé sluneční světlo (například na okenní parapet). Během několika dní budou postupně dozrávat.

Měli byste rajčata zalévat každý den?

Nově zasazená rajčata dobře zalévejte, abyste se ujistili, že je půda vlhká a ideální pro růst. Na začátku vegetačního období zalévejte rostliny denně ráno. Se zvyšujícími se teplotami může být nutné zalévat rostliny rajčat dvakrát denně . Zahradní rajčata obvykle vyžadují 1-2 cm vody týdně.

Které listy bych měl z rostlin rajčat odstranit?

Když necháte rajče skutečně . AB hodně proudit vzduch pod . To'mu opravdu pomůže Myslím, že to opravdu záleží na tom, v jakém podnebí se nacházíte a jestli máte také dole mulč. Protože.

Jak dlouho trvá, než dozrají sluneční cukrová rajčata?

Asi 65 dní
Rajčata Sun Sugar jsou odolná proti praskání, ale mají příjemně tenkou slupku, takže jsou ideální pro konzumaci čerstvých rajčat přímo z révy. Tyto rostliny začínají sklízet po výsadbě obvykle až za 65 dní, což z nich činí jedny z nejranějších rajčat. Čtěte dále a dozvíte se vše o rajčatech Sun Sugar!

Kdy mám sklízet rajčata sungold?

Rajčata SunGold sklízejte v průběhu léta a na začátku podzimu, jakmile dozrají . Plody Sungold sklízené v době, kdy právě začínají žloutnout, budou trpké a křupavé. Zralá rajčata jsou sladce sladká, mírně mazlavá a mají tendenci padat z révy do ruky, když je chcete utrhnout.

Proč se rajčata sungold dělí?

Proč se štěpí? Obvykle se to stává po silném dešti . Rostlina nasaje více vody, než je schopna rajče zvládnout, a slupka se pak roztrhne.

Jak poznáte, že jsou rajčata sungold připravena ke sklizni?

Rajčata SunGold sklízejte v průběhu léta a na začátku podzimu, jakmile dozrají. Plody Sungold sklizené ve chvíli, kdy začínají žloutnout, budou trpké a křehké. Zralá rajčata jsou sladce sladká, mírně křehká a mají tendenci padat z révy do ruky, když se o ně otíráte, abyste je utrhli.

Potřebují rajčata ke zrání slunce, nebo jen teplo?

Rajčata ke svému dozrání nepotřebují přímé slunce, stačí jim teplo . Červenající se rajče můžete přinést do domu a dozraje na kuchyňské lince. Pokud rajčata ořežete, aby se otevřela slunci, a bude slunečný den, může dojít ke spálení rajčat.

Co dělat se zelenými cherry rajčaty na konci sezóny?

Zde je několik chutných způsobů, jak tato zelená rajčata na konci sezony využít….

 1. Hromádky sena z rajčat. Když jsme přesvědčeni, že se blíží lehký mráz, jdeme do akce. …
 2. Ta zelená. …
 3. Zelené rajčatové pochutiny. …
 4. Zelené rajčatové okurky. …
 5. Smažená zelená rajčata. …
 6. Sklenice se slaným koprem. …
 7. Výroba okurek: nádoby, sůl a ocet

Jaké jsou příznaky přemokření rajčat?

Příznaky přemokření rostlin rajčat

 • Stojící voda kolem báze rostliny.
 • Zamokřená půda nebo zapáchající pach nebo do půdy.
 • Bílá, zelená nebo tmavá krusta na povrchu půdy nebo spodní části hlavního stonku.
 • Listy a stonky opadávají a vadnou, ale zůstávají zelené.
 • Kořeny jsou hnědé nebo černé a ochablé nebo kašovité místo bílých a tuhých.

Měli byste rajčatům odřezávat spodní listy?

Pokud chcete, pak když je vaše rostlina. A to je pravděpodobně 20 palců vysoká, chcete odstranit možná čtvrtinu spodních listů a prostě je odstřihnout, což vytváří bariéru proti chorobám. To dělá

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: