Jak se staráte o čokoládová cherry rajčata?

Základní péče Po pominutí hrozby mrazu je vysaďte na slunné místo. Nejlépe do organicky bohaté, dobře odvodněné půdy. Půdu udržujte vlhkou, za sucha zalévejte volně. Sklízejte podle potřeby.

Jak stříhat čokoládová cherry rajčata?

Kulatá rajčata typu cherry o velikosti 1 cm. Rychlost růstu: Střední rychlost růstu. Řez: Prořezávejte vyřezáváním odnoží (axilárních výhonků mezi stonky a listy), abyste vytvořili větší plody. Plody také dříve dozrávají, protože se k nim lépe dostane slunce.

Jak se staráte o čokoládová cherry rajčata?

Jak poznáte, že jsou čokoládová cherry rajčata zralá?

A že jsou víte ohromující na pohled si jedno vezmu, protože se vlastně dají napsat ty obaly. Ty si doma a takhle tam vypadají.

Jak vysoké jsou rostliny čokoládových cherry rajčat?

Podrobnosti

Rod Lycopersicon
Výška rostliny 5 stop – 6 stop
Šířka rostliny 3 stopy
Další vlastnosti Jedlý
Sklizňová sezóna Časné léto, Pozdní léto, Střední léto

Jak se staráte o cherry rajčata chocolate sprinkles?

Pokud je to možné, používejte kapací nebo vsakovací hadice. Voda se tak spotřebuje efektivněji a listy se nenamočí. Třešňová rajčata dávají přednost pravidelnému přikrmování po nasazení plodů, ale přílišná zálivka na začátku sezóny způsobí, že vyrostou velké rostliny, ale s menším počtem třešňových rajčat. V době výsadby používejte pomalu se uvolňující hnojiva.

Musíte cherry rajčatům odřezávat konce?

Zde'je způsob, jak odříznout velké množství najednou. Vezměte dvě stejná plastová víčka a jedno z nich položte víčkem dolů a vyklopte do něj rajčata. Přiklopte druhým víčkem a pak mezery prořízněte.

Mám zkrátit rostlinu cherry rajčat?

Jen. Aby se jim to nestalo, no, tohle není cherry rajče. Tohle je současné rajče. Ale jsou to malinké kuličky rodiče jsou malinké jako rybíz jsou to velmi velmi malá rajčátka.

Měli byste nechat cherry rajčata dozrát na révě?

Zrání mimo révu prodlužuje sklizeň, kvalitu bez rozdílu chuti . Domácí zahrádkáři by měli rajčata sklízet dříve než později.

Dozrávají cherry rajčata i po sklizni?

Pokud na zelených rajčatech vidíte trochu červené barvy, nejlepší šancí na dozrání rajčat je, když je jednotlivě sklidíte a přenesete dovnitř. Stejně jako mnoho jiných druhů ovoce i rajčata po utržení pokračují ve zrání. Etylen je plyn produkovaný ovocem, včetně rajčat, který podporuje dozrávání.

Jsou čokoládová cherry rajčata dobrá?

Jíst je. Čokoládová cherry rajčata jako člen rodiny cherry rajčat nejlépe vyniknou při svačině nebo jiné konzumaci v syrovém stavu . Jedná se o fantastické rajče do salátů, a to buď ponechané vcelku, nebo rozkrojené na polovinu či čtvrtiny.

Potřebují rostliny cherry rajčat velké květináče?

Pokud pěstujete determinantní třešňové rajče, budete potřebovat květináč široký asi 18 palců . Pokud jste si vybrali neurčitou odrůdu, měl by mít váš květináč na šířku 2 stopy. V obou případech budete potřebovat květináč hluboký alespoň 12 palců.

Mám uštipovat květy třešňových rajčat?

Nebo v případě rajčat. Obvykle konce květů hnijí, takže jakmile začnete přesazovat.

Mám odříznout odumřelé květy rajčat?

Odpověď: Ano, odtržení květů z rostliny urychlí dozrávání plodů, které jsou nyní na ní. Rostlina se tak bude snažit, aby plody na rostlině dozrály rychleji. Můžete také přestat rostlinu zalévat, což rostlinu opět přiměje k tomu, aby se dala do práce a nechala plody dozrát.

Sklízíte cherry rajčata dříve, než zčervenají?

Rajčata, která nezčervenala, je sice možné jíst, ale nemusí být tak chutná jako plně zralá rajčata. Pokud máte zelená nebo nezralá cherry rajčata, můžete je použít v receptech, které vyžadují nezralá rajčata, například při nakládání nebo smažení. Případně je můžete nechat dozrát v místnosti nebo je použít do polévek či dušených pokrmů.

Mám odstranit žluté listy z rostliny cherry rajčat?

Obvykle není třeba mít obavy, pokud rostlina stále roste. Stačí žloutnoucí listy odstřihnout, aby se rostlina mohla soustředit na nový růst . Pokud vidíte pouze několik žlutých listů směrem ke spodní části rostliny, která již nějakou dobu roste, obvykle to není důvod k obavám.

Sklízíte cherry rajčata, jakmile zčervenají?

Sklizeň cherry rajčat
Že jsou hotová, poznáte, když se jejich barva změní ze zelené na červenou, oranžovou, fialovou nebo žlutou (podle odrůdy) a snadno se oddělí od stonku . Jakmile některá z nich začnou dozrávat, pokračujte v kontrole rostliny alespoň každý druhý den, zda jsou rajčata vhodná ke sklizni.

Dozrávají rajčata rychleji na révě, nebo mimo ni?

Obecná odpověď zní, že rajčata dozrávají rychleji na révě – pokud mají optimální klimatické a pěstební podmínky.

Je lepší dozrávat rajčata na révě nebo mimo ni?

Dozrávání z vinné révy prodlužuje sklizeň, kvalita bez rozdílu chuti . Domácí zahrádkáři by měli sklízet rajčata dříve než později. Mezi veřejností a domácími zahrádkáři panuje mylná představa, že rajčata zralá ve vinném keři mají lepší chuť.

Jak se jedí čokoládová rajčata?

Použití: Rajčata se používají k přípravě a pěstování zeleniny a zeleniny, která se používají k přípravě a pěstování zeleniny. Sytá cherry rajčátka Chocolate Sprinkles jsou ideální k mlsání čerstvě utržená z vinné révy , a jejich jedinečný vzhled se skvěle hodí k zakomponování do letních pokrmů, například do čerstvého salátu caprese. Jsou chutná sama o sobě, ale lze je vylepšit čerstvými bylinkami a kořením a jemnými sýry.

Za jak dlouho dozrají čokoládová cherry rajčata?

Čokoládová plodí velmi tmavě fialová, 1/2 unce velká cherry rajčata na velké neurčité rostlině. Tato odrůda je velmi sladká a má výjimečnou rajčatovou chuť, v pokusech opravdu vynikla. Dozrává 65 dní po přesazení.

Mají cherry rajčata ráda plné slunce, nebo stín?

Třešňová rajčata potřebují ke svému růstu plné přímé slunce, obvykle šest až osm hodin denně. V oblastech s velkými letními vedry může cherry rajčatům prospět odpolední stín.

Odřezáváte cherry rajčata z révy?

Místo toho, abych je trhala nebo otrhávala jednotlivě z vinné révy, vezmu nůžky nebo nůžky a ustřihnu větvičku s plody u hlavního stonku a všechny je jedním rázem utrhnu, podobně jako při sklizni hroznů. Místo toho, abych utrhl 10 malých rajčat, odstřihnu stopku a přejdu k dalšímu trsu.

Kdy bych měl přestat otrhávat květy rajčat?

A získáte tak mnohem silnější robustnější rostlinu, která'vám dá plody, které nebudou mít žádné problémy s výživou. Nebo v případě rajčat.

Mám nechat cherry rajčata na révě?

Dozrávání mimo révu prodlužuje sklizeň, kvalitu bez rozdílu chuti. Domácí zahrádkáři by měli sklízet rajčata dříve než později . Mezi veřejností a domácími zahrádkáři panuje mylná představa, že rajčata zralá na víně mají lepší chuť.

Kdy bych měl přestat se štípáním květů rajčat?

Včasné to umožňuje soustředit energii na kořen. Systém, který vybuduje mnohem lepší rostlinu pro pozdější období.

Co dělat, když květy rajčat opadají?

To znamená začít pěstovat rostliny v interiéru. Co nejdříve.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: