Jak velká je nádrž na plyn u modelu John Deere x730?

Palivová nádrž má velký objem 5,2 amerického galonu (19,7 l).

Jak velká je palivová nádrž u modelu John Deere x730?

Koupit online

Klíčové specifikace:
Objem palivové nádrže 5,2 U.S. gal. 19.7 L
Elektrická soustava:
Baterie: 12 V 340 CCA
Nabíjecí systém Setrvačníkový alternátor, regulovaný, 20 A

Cached

Jak velká je palivová nádrž u traktoru John Deere x730?

Jak velká je plynová nádrž sekačky John Deere?

Palivový systém

Typ Benzín
Ukazatel paliva Mechanický, viditelný ze sedadla
Umístění palivové nádrže Vzadu
Plnicí otvor paliva Uprostřed, 1,75 palce. 4,45 cm
Objem palivové nádrže 2,4 amerického galonu 9.1 L

Kolik benzínu pojme sekačka John Deere?

Palivová nádrž. Objem nádrže je 2,4 amerického galonu (9,1 l).

Jak velká je palivová nádrž sekačky John Deere LX277?

Obsluha sekačky John Deere LX277 si nemusí dělat starosti s doplňováním paliva v průběhu dlouhé práce díky palivové nádrži o objemu 3 galony (U.S.). Samotná nádrž má také velký, třípalcový otvor pro snadnější plnění v případě potřeby.

Kolik galonů pojme sekačka John Deere?

„Objem palivové nádrže je u traktorů 9370R a 9470R 320 galonů a u traktorů 9529R a 9620R 400 galonů.“ Nové kompozitní palivové nádrže pro traktory 9R jsou navrženy tak, aby traktor působil elegantnějším dojmem a díky dvěma místům pro doplňování paliva byl pro obsluhu efektivnější.

Kolik koní má traktor John Deere X730?

Sekačka John Deere X730 s pojezdem má motor EFI o výkonu 25,5 koně, který vám pomůže zvládnout i ty nejnáročnější práce. Elektronické vstřikování paliva, dva dotykové pedály a posilovač řízení poskytují sekačce X730 přesné ovládání a maximalizují účinnost.

Jak velká je benzínová nádrž sekačky?

Odborník na zahradní nářadí uvádí, že středně velká sekačka s pojezdem obvykle pojme až 2 galony benzínu, zatímco větší modely, jako jsou travní traktory, mají benzinové nádrže o objemu až 4 galony .

Kolik galonů má benzínová nádrž sekačky na trávu?

Odborník na zahradní nářadí říká, že středně velká sekačka s pojezdem obvykle pojme až 2 galony benzínu, zatímco větší modely, jako jsou travní traktory, mají benzinové nádrže, které mohou pojmout až 4 galony.

Kolik paliva pojme sekačka John Deere s780?

Klíčové specifikace

Typ motoru Motor John Deere PowerTech™ PSS 13,5 l 824 cu in.
Objem palivové nádrže 1 250 l 330 gal .
Šířka kanálu
Průměr mláticího válce
Délka rotoru 312 cm 123 palců

Jak velká je průměrná nádrž traktoru?

Většina velkých nákladních vozů v USA má nádrže o objemu od 120 galonů na nádrž až po 150 galonů a v závislosti na poloměru provozu může mít jednu nádrž pro kratší přepravy nebo dvě nádrže pro delší přepravy.

Kolik hodin je pro John Deere vysoký počet hodin?

Obecné pravidlo říká, že 2 000 až 2 500 hodin je dobře zajetých, zatímco cokoli nad 35 000 hodin je považováno za vysoký počet hodin. To však není jediný faktor, na který byste se měli zaměřit.

Jaký motor je v traktoru John Deere x730?

Kapalinou chlazený motor do V o výkonu 25,5 k (19 kW) má velký objem 45,5 cm3. (745 cm3), který poskytuje dostatek výkonu a točivého momentu pro vynikající výkon v jakýchkoli provozních podmínkách. Jednodílná kapota je výklopná a otevírá se pro pohodlný servis motoru.

Jaký je nejvyšší výkon traktoru John Deere na světě?

S hmotností 56 981 liber (základní hmotnost) a maximálním výkonem motoru 691 koní je traktor 9RX 640 největším a nejvýkonnějším čtyřrotorovým traktorem John Deere'. Pro zdůraznění modelu 9RX 640 se Matt Aeschleman Jr, obchodní konzultant společnosti Prairie State Tractor, věnoval tomuto traktoru a novým aktualizacím, které se na něj chystají pro modelový rok 2023.

Jak zjistím, jakou velikost má moje nádrž na plyn?

Objem palivové nádrže vašeho vozidla najdete v návodu k obsluze v části Kapacita a technické údaje . Tip: Chcete-li vyhledávat v příručce, stiskněte klávesovou zkratku CTRL + F, čímž otevřete vyhledávací pole v prohlížeči. Do příručky pak můžete zadat libovolný výraz, například Objem palivové nádrže, a začít vyhledávat.

Měli byste sekačku na trávu skladovat s plnou nádrží benzínu?

Pokud sekačku skladujete v garáži nebo v kůlně, je rozumné naplnit nádrž benzínem a přidat stabilizátor – nebo ještě lépe použít balený benzín, který má stabilizátor již přidaný.

Kolik galonů je plná nádrž benzínu?

Menší automobily mají obvykle nádrž na 12 galonů plynu, zatímco větší automobily mohou mít nádrž na 15 nebo 16 galonů .

Kolik galonů má standardní plynová nádrž?

Průměrná kapacita palivové nádrže u osobních automobilů je 50-60 l (12-16 galonů). Nejběžnějšími materiály palivových nádrží jsou kov nebo plast. Kovové (ocelové nebo hliníkové) palivové nádrže se obvykle vyrábějí svařováním lisovaných plechových dílů.

Kolik galonů paliva pojme nádrž s680?

Objem palivové nádrže 1 250 l ( 330 gal ).

Jak zjistím velikost své palivové nádrže?

Objem palivové nádrže vašeho vozidla najdete v návodu k obsluze v části Kapacita a technické údaje . Tip: Chcete-li vyhledávat v příručce, stiskněte klávesovou zkratku CTRL + F, čímž otevřete vyhledávací pole v prohlížeči. Do příručky pak můžete zadat libovolný výraz, například Objem palivové nádrže, a začít vyhledávat.

Je 500 hodin u sekačky s pojezdem hodně?

Kolik hodin by měla vydržet sekačka s pojezdem? Většina sekaček s pojezdem vydrží 500-700 hodin , i když některé mohou při správné péči a údržbě pracovat až 1 000 hodin.

Co se považuje za traktor s vysokým počtem hodin?

Pro udržení traktoru v dobrém provozním stavu však může být nutné vyměnit další aspekty stroje, jako je převodovka, spojky, hydraulika a další. Obecné pravidlo říká, že 2 000 až 2 500 hodin je dobře zajetých, zatímco cokoli nad 35 000 hodin je považováno za vysoký počet hodin.

Jaká je záruka na traktor John Deere X730?

Čtyřletá záruka nebo záruka 700 hodin od nárazníku k nárazníku je standardní.

Jaký je nejoblíbenější traktor John Deere, který byl kdy vyroben?

Model 4020 je jedním z nejoblíbenějších traktorů, které kdy společnost Deere & Company vyrobila. Rok 1965 přinesl standardní model 5020, který byl nejvýkonnějším modelem s pohonem dvou kol v oboru, spolu s modely 1020, 2020 a modelem 2510 o výkonu 54 koní (40 kW). V roce 1966 tvořil model 4020 48 % všech prodejů traktorů John Deere.

Jaký je nejrychlejší traktor všech dob?

– A nedávno dosáhl průměrné rychlosti 135 bodů a devět kilometrů. Hodinu s maximální rychlostí více než 150 mil za hodinu, když stanovil nový světový rychlostní rekord pro upravené traktory. Je to'téma roku 2019.

Jsou velikosti nádrží přesné?

Někteří výrobci odhadují, že objem palivové nádrže se může lišit až o tři procenta od skutečného objemu nádrže.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: