Jak velká jsou rajčata Sunbrite?

Výška rostliny: 3 stopy Velikost plodu: 10 oz.

Jak velká jsou rajčata SunSugar?

Rajčata SunSugar obvykle váží každé asi 1 až 1,5 unce. V jedné libře je obvykle asi 12-16 rajčat Sun Sugar. Každé rajče je široké asi 1 až 1,5 palce . Trs těchto cherry rajčat může na zdravých rostlinách obsahovat až 50 jednotlivých rajčat.

Jak velká jsou rajčata Sunbrite?

Jak poznáte, že jsou rajčata Sun Sugar zralá?

Dny do zralosti: Rajčata jsou zralá, když dosáhnou správné barvy – červené u červených rajčat, žluté u žlutých rajčat atd. – a při zmáčknutí jsou mírně měkká . Obvykle je to 65 až 80 dní po výsadbě. Sklizeň: Plně vyzrálé plody jsou určeny pouze pro místní maloobchodní prodej nebo použití.

Co je to rajče Sunbrite?

Toto středně velké hybridní rajče s vysokým výnosovým potenciálem mimořádně velkých plodů je dobře přizpůsobeno k pěstování na kůlech i v zemi. Kompaktní réva poskytuje dostatečné olistění a vytváří koncentrovanou sadu plodů. Pevné, oblé plody dozrávají rovnoměrně a v pěstitelských podmínkách mají vynikající hladkost.
CachedPodobné

Jaká největší rajčata můžete pěstovat?

Big Zac (7,95 USD) 80-90 dní. (H) (BBB) (HG) Největší rajče ze všech! Toto gigantické a velmi chutné rajče běžně dosahuje hmotnosti 4 kg a může dosáhnout hmotnosti 5 až 7 kg, se šťavnatými masitými plody rostoucími na silné rostlině odolné vůči chorobám. Big Zac se velmi snadno pěstuje a spolehlivě produkuje obří rajčata ve všech klimatických podmínkách.

Jaká jsou nejsladší velká rajčata?

Rajče Brandywine
Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř v cukrkandlovou.

Jakou barvu mají rajčata Sun Sugar, když jsou zralá?

oranžová
Ačkoli se těmto malým rajčatům říká žlutá třešňová, jsou v době svého vrcholu oranžová , takže na každé rostlině je téměř více kousků sladké chuti, než si dokážete představit.

Sklízíte rajčata, jakmile zčervenají?

Rajčata můžete sklízet, jakmile začnou červenat (nebo žloutnout či fialovět), a poté je nechat dozrát na révě v kuchyni; je však zcela v pořádku nechat rajčata na rostlině dozrát, dokud nebudete připraveni je sklidit.

Jak chutnají rajčata Sunray?

Stejnoměrné, zlatavě oranžové kuličky jsou tak hladké a jednotné, že vypadají jako komerční odrůdy, ale mají bohatou, plnou chuť rajčat, která moderním odrůdám chybí, je sladká i pikantní . Produktivní réva dává spoustu plodů o hmotnosti 8 až 10 uncí, které vynikají na trzích; skvěle se hodí na čerstvé použití a do omáček.

Jsou rajčata Sunbrite determinantní nebo indeterminantní?

determinantní
Sunbrite (75 dní) Mimořádně velké plody, tento střednědobý hybrid je dobře přizpůsoben pro půdní kulturu. Kompaktní réva poskytuje dostatečný kryt listů a vytváří koncentrovanou sadu plodů. Rostliny jsou determinantní.

Jaké je největší rajče nejlepší chuti?

Rajče Mortgage Lifter
Bylo vyšlechtěno, aby bylo velké a chutné! Má masitou strukturu s malým počtem semínek, takže je ideální pro krájení na sendvič nebo přidání do čerstvého salátu. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Jaké je nejlepší obří rajče?

Shrnuli jsme nejlepší velké odrůdy rajčat, které si oblíbili zahrádkáři po celé zemi.

 1. Velká hovězí rajčata. Pokud chcete velké masité rajče, pak si zamilujete rajče Big Beef. …
 2. Rajče Hossinator (STM2255) …
 3. Ananasová rajčata. …
 4. Rajče Hypotéka Lifter. …
 5. Rajče Beefsteak. …
 6. Fialové rajče Cherokee. …
 7. Rajče Oxheart. …
 8. Brandywine Pink Tomato.

Jaké rajče je nejchutnější?

8 nejlepších odrůd rajčat, které můžete pěstovat doma, abyste měli bohatou úrodu a chutné plody.

 • Sungold.
 • San Marzano.
 • Brandywine.
 • Červený hybrid Veranda.
 • Čokoládové pruhy.
 • Gardeners Delight.
 • Baby Boomer.
 • Green Zebra.

Je sluneční cukr dobré rajče?

Před 4 dny
Rajče SunSugar je hybridní, indeterminantní odrůda cherry rajčat, která je známá jako jedna z nejchutnějších odrůd cherry rajčat, které existují . Rajče SunSugar poskytuje velké výnosy plodů, které rostou ve shlucích pro snadnou sklizeň.

V jakém měsíci jsou rajčata připravena ke sklizni?

Rajčata dosahují vrcholu sklizně mezi červencem a zářím , ale pokud jde o optimální dobu sklizně této šťavnaté a sladké zeleniny, existuje několik možností. Ideální je sklízet je v době jejich největšího rozkvětu nebo dříve, protože po sklizni jsou schopna dozrát.

Jak poznáte, kdy jsou rajčata připravena ke sklizni?

Pokud je sklidíte o něco dříve, nic se neděje, můžete je hodit na pult, dozrají. A vlastně miluji smažená zelená rajčata.

Jaká je nejsladší velká odrůda rajčat?

Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř v cukrkandlovou.

Jaká rajčata jsou nejchutnější k pěstování?

Nejsladší rajčata k pěstování

 • Švestková rajčata zralá na révě. Rajčata 'Apero' 'Apero' je třešňová odrůda s hodnotou Brix 9,5. …
 • Třešňové rajče 'Apero' dozrávající na révě. Rajče & 39#39;Floridity' …
 • Mini švestkové rajče & 39#39;Floridity' Rajče & 39;#39;Sungold'

Jaké je nejlepší neurčité rajče?

Mezi nejoblíbenější indeterminantní rajčata patří &.#39;Beefsteak', 'Big Boy', &39;#39;Brandywine', 'Sungold', a 'Sweet Million' . Časné odrůdy, jako je 'Early Girl', jsou také neurčité.

Která rajčata jsou lepší determinantní nebo indeterminantní?

Nenáročná indeterminantní rajčata typu B jsou nerozhodnější, plodí později než determinantní a pokračují v plodnosti zoufale, dokud je nezabijí mrazy. Z tohoto důvodu mohou indeterminantní rajčata ve skutečnosti produkovat více rajčat než determinantní – a to i náhodně!

Jaké je nejchutnější domácí rajče?

13 nejchutnějších rajčat v roce 2023

 1. Sungold.
 2. Černá třešeň.
 3. Cherokee Purple.
 4. Černé krimské.
 5. Brandywine.
 6. Carbon.
 7. Costoluto Genovese.
 8. Speckled Roman.

Jaké rajče je nejchutnější?

'Red Brandywine' (beefsteak, indeterminate, heirloom c. 1889) je jednou z několika odrůd rajčat Brandywine, ale je pravděpodobně nejznámější. Sytě červené plody jsou šťavnaté, trpké a mají velkou sladkou rajčatovou chuť.

Jaké je absolutně nejchutnější rajče?

'Red Brandywine' (beefsteak, indeterminate, heirloom c. 1889) je jednou z několika odrůd rajčat Brandywine, ale je pravděpodobně nejznámější. Sytě červené plody jsou šťavnaté, trpké a mají velkou sladkou rajčatovou chuť.

Jaké rajče má nejbohatší chuť?

Rajče s nejbohatší chutí

 • Corbarino je vzácná odrůda rajčat z Kampánie. Tato rajčata jsou malá a hruškovitého tvaru, mají nízkou kyselost, takže jsou sladká, šťavnatá a bohatá na …
 • Rajčata Corbarino na těstovinách. Jsou nezbytnou součástí těstovin s mušlemi, petrželí a kalamáry.
 • Rajčata Corbarino na pizzu.

Zčervenají rajčata Sunsugar?

Rajčata Sun Sugar jsou rajčata velikosti cherry. Jsou považována za žlutá cherry rajčata, ale ve skutečnosti dozrávají do velmi pěkné oranžové barvy .

Mám rajčata sklízet dříve, než zčervenají?

Pokud se nechystáte připravovat smažená zelená rajčata, která jsou velmi dobrá a rozhodně stojí za vyzkoušení, měli byste se sběrem plodů k jídlu počkat, až budou zralé nebo téměř zralé. Pokud chcete rajčata uchovat, můžete je sklízet o něco dříve, než jsou zcela zralá, aby se zabránilo rozpraskání slupky.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: