Jak velká jsou rajčata Super Fantastic?

Rajčata Super Fantastic mají tmavě červenou, hladkou slupku bez skvrn. Plody mají jednotnou velikost: průměr 8-10 cm (3-4"), průměrná hmotnost je asi 283 g (10 oz). Vitální réva dorůstá výšky 1,8-2,7 metru (6-9') a vyžaduje dobré klestění nebo zakořeňování.

Jaký je rozdíl mezi rajčaty Fantastic a Super Fantastic?

Rajče Super Fantastic je hybrid, který'je novým a vylepšeným rajčetem Fantastic . Protože se jedná o hybrid, nelze semena z plodů rajčete Super Fantastic zachovat pro pěstování nových rostlin. Chcete-li si tato rajčata vypěstovat doma, budete si muset zakoupit semena v místním obchodě s potřebami pro domácnost nebo na internetu.
Cached

Jak velká jsou rajčata Super Fantastic?

K čemu je super fantastické rajče dobré?

Popis: Fantastické ovoce je vhodné pro pěstování zeleniny a zeleniny. Raná zrající rostlina poskytuje vysoké výnosy červených beefsteakových rajčat o hmotnosti 280 g. Jsou šťavnatá, masitá a velmi aromatická. Výborně se hodí do salátů, na krájení, na sendviče, do salsy, na sušení a konzervování .

Jsou rajčata Super Fantastic sladká?

Vysoké, vitální rostliny poskytují bohatou úrodu velkých kulatých šťavnatých plodů. Hladké, pevné a masité s naprosto vynikající chutí, která je úžasnou kombinací sladké a kyselé .
Cached

Jaká největší rajčata můžete vypěstovat?

Big Zac (7,95 USD) 80-90 dní. (H) (BBB) (HG) Největší rajče ze všech! Toto gigantické a velmi chutné rajče běžně dosahuje hmotnosti 4 kg a může dosáhnout hmotnosti 5 až 7 kg se šťavnatými masitými plody rostoucími na statné rostlině odolné vůči chorobám. Big Zac se velmi snadno pěstuje a spolehlivě produkuje obří rajčata ve všech klimatických podmínkách.

Je Super Fantastic determinantní nebo indeterminantní?

indeterminantní
Super Fantastic VFN (70 dní) – Super Fantastic má vysoké výnosy pevných, masitých, hladkých plodů, z nichž každý váží v průměru 20 uncí. Rostliny jsou indeterminantní.

Je rajče Super Fantastic hybrid?

Tato přizpůsobivá rajčata poskytují štědré výnosy po dlouhou sezónu na indeterminantních liánách. Hybridní rajčata Super Fantastic jsou pevná, masitá, hladká a mohou vážit až 10 uncí.

Jsou fantastická rajčata determinantní?

Rajčata jsou šťavnatá, masitá a velmi aromatická. Fantastic je " neurčité ", což znamená, že je to popínavý typ rostliny a potřebuje další kolík. Poskytují také plody po delší dobu.

Jaké je lepší keříčkové rajče?

Rajče Better Bush je čtyřcentimetrový plod s masitou strukturou. Chuť je výjimečně sladká a má klasickou rajčatovou chuť a vůni, kterou si zamilujete. Tato rajčata jsou ideální pro čerstvou konzumaci. Vyzkoušejte je nakrájená na plátky na sendviče a saláty, abyste do svého oblíbeného pokrmu vnesli zářivou letní atmosféru.

Jaká je nejsladší velká odrůda rajčat?

Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř v cukrkandlovou.

Jaké je nejsladší svačinové rajče?

Sun Gold . Slavná cherry rajčata Sun Gold jsou známá svou mimořádně sladkou, ovocnou chutí a šťavnatou, jemnou konzistencí. Je to jedna z nejoblíbenějších odrůd cherry rajčat, ceněná pro svou zářivě oranžovou barvu a úchvatnou chuť.

Jaké je největší rajče s nejlepší chutí?

Rajče Mortgage Lifter
Bylo vyšlechtěno, aby bylo velké a chutné! Má masitou strukturu s malým počtem semínek, takže se skvěle hodí na krájení na sendviče nebo přidávání do čerstvých salátů. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Jaké je nejlepší obří rajče?

Shrnuli jsme nejlepší velké odrůdy rajčat, které si oblíbili zahrádkáři po celé zemi.

 1. Velká hovězí rajčata. Pokud chcete velké masité rajče, pak si zamilujete Big Beef. …
 2. Rajče Hossinator (STM2255) …
 3. Ananasové rajče. …
 4. Rajče Hypotéka Lifter. …
 5. Rajče Beefsteak. …
 6. Fialové rajče Cherokee. …
 7. Rajče Oxheart. …
 8. Brandywine Pink Tomato.

Jaké je nejlepší neurčité rajče?

Mezi nejoblíbenější indeterminantní rajčata patří 'Beefsteak', 'Big Boy', &39;Big Boy', &39;Big Boy'.#39;Brandywine', 'Sungold', a 'Sweet Million' . Časné odrůdy, jako je 'Early Girl', jsou také neurčité.

Jaké je nejrychleji dozrávající determinantní rajče?

Jaké je nejrychleji dozrávající determinantní rajče? Tuto čest mají nerozhodně Quedlinburger Frühe Liebe (indeterminantní typ, který dozrává za 40 dní) a Sub-Arctic Plenty (někdy prodávaný jako Chilly Willie, determinantní typ, který dozrává za 42 dní). Jedná se o dvě nejranější rajčata na světě.

Který hybrid rajčat poskytuje největší plody?

Big Zac™ zůstává jedinou odrůdou, která vypěstuje obrovské plody s výjimečnou, pravou rajčatovou chutí! Chuť je klasická „pravá rajčatová“, mírně kyselá, plná a pikantní. Rostliny vytvářejí obrovské, masité a chutné plody s vynikající odolností vůči chorobám. Doporučujeme silné opory pro extra velké plody.

Kolikrát se urodí determinantní rajčata?

Co se týče růstu skutečných rajčat, determinantní rajčata plodí najednou , v období přibližně dvou týdnů. Indeterminantní rajčata naopak produkují a dozrávají méně plodů průběžně po celé vegetační období, dokud není příliš chladno.

Jak pěstovat rajčata Super Fantastic?

Umístěte je na slunné místo poté, co pomine hrozba mrazů. Nejlépe v organicky bohaté, dobře odvodněné půdě. Půdu udržujte vlhkou, za suchého počasí zalévejte volně . Rajčata pěstovaná v nádobách mohou potřebovat častější zálivku než rajčata vysazená na zahradě.

Jaké rajče je nejchutnější k pěstování?

Nejchutnějším rajčetem na vaší zahradě může být rajče Brandywine, zejména pokud má obzvláště dobrý rok. Blízkou alternativou rajčete Brandywine je rajče Brandy Boy . Jsou podobné chuti a představují menší, snadno pěstovatelnou náhradu rajčat Brandywine.

Jaké rajče je nejchutnější na pěstování?

8 nejlepších odrůd rajčat, které můžete pěstovat doma pro bohatou úrodu a chutné plody.

 • Sungold.
 • San Marzano.
 • Brandywine.
 • Červený hybrid Veranda.
 • Čokoládové pruhy.
 • Gardeners Delight.
 • Baby Boomer.
 • Green Zebra.

Jaké je číslo jedna mezi rajčaty s nejlepší chutí?

Rajče Brandywine
Rajče Brandywine
Odrůda Brandywine je asi nejčastěji označována za odrůdu rajčat s nejlepší chutí. Má dokonale vyváženou cukernatost a kyselost s vynikající staromódní chutí rajčat. Podmínky pěstování mohou ovlivnit kvalitu chuti více než u některých jiných odrůd na tomto seznamu.

Jaký je král obřích rajčat?

Král obřích rajčat
Jedná se o středně ranou odrůdu rajčat, keř vysoký 100-120 cm . Plody jsou červené, ploše kulaté, šťavnaté, o hmotnosti 200-300 gramů. Má dlouhou dobu skladování. K pěstování sazenic nebo výsevu semen do půdy.

Jaká je nejrychleji dozrávající rostlina rajčete?

Jaké je nejrychleji dozrávající determinantní rajče? Tuto čest mají nerozhodně Quedlinburger Frühe Liebe (indeterminantní typ, který dozrává za 40 dní) a Sub-Arctic Plenty (někdy prodávaný jako Chilly Willie, determinantní typ, který dozrává za 42 dní). Jedná se o dvě nejranější rajčata na světě.

Jaké je nejproduktivnější determinantní rajče?

Rajče Red Snapper
Rajče Red Snapper je vysoce výnosný producent sytě červených plodů s dobrou odolností vůči chorobám. Tato velká až velmi velká rajčata dobře nasazují v teplém podnebí. Krátká a vydatná sklizeň je vlastností determinantních odrůd rajčat. Proto je trvanlivost tohoto rajčete tak vynikající.

Měli byste prořezávat determinantní rajčata?

Stručná odpověď zní ano i ne. Záleží na tom, jaký druh rajčat pěstujete. Pokud se jedná o determinantní rajčata, není třeba je prořezávat, ale neurčitá rajčata je třeba udržovat pod kontrolou.

Můžete vysazovat determinantní a indeterminantní rajčata společně?

Za druhé, determinantní i indeterminantní rajčata mají úžasnou chuť a můžete si je vychutnat čerstvá, konzervovaná, zavařená i sušená. A konečně je lze pěstovat společně , přičemž pěstování obou je poměrně snadné. Záleží na tom, KDE je chcete pěstovat a KDY si chcete vychutnat úrodu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: