Jak velká jsou sladká a úhledná rajčata?

Zakrslé, kompaktní, větvící se 12-18palcové rostliny produkují spoustu chutných kulatých 1palcových zlatožlutých plodů. Vynikající výběr pro nádoby o průměru 5 a více palců.

Jak velká jsou sladká rajčata?

jednopalcová
Tento kultivar se pěstuje po celých Spojených státech a je ceněn zejména pro svou ranou sklizeň, která začíná již 60 až 65 dní od přesazení. Někteří mu říkají „cukrkandlová“ rajčata, tak sladké jsou jejich centimetrové plody.

Jak velká jsou sladká a úhledná rajčata?

Jak vysoká jsou sladká a úhledná rajčata?

30 cm
Rychlý přehled. Ideální cherry rajče pro pěstování v květináčích v interiéru i exteriéru. Opravdu sladká a produktivní jasně červená třešňová odrůda. Dorůstá do výšky 30 cm , sklizeň až do konce září.
Kešované

Jsou rajčata Sweet N Neat determinantní nebo indeterminantní?

Determinantní
Doporučení :

Zralost po přesazení (dny) 55
Habitus rostliny Determinantní
Velikost rostliny Malá
Typ Třešeň
Barva Šarlatově červená

Jaká jsou sladká a úhledná šarlatová rajčata?

Sladké a úhledné třešňové šarlatové rajče je jednoletá zelenina, která se běžně pěstuje pro své jedlé vlastnosti. Vytváří malé trsy šarlatových kulatých rajčat (které jsou technicky 'berries') s šarlatovou dužinou, které jsou obvykle připravené ke sklizni od poloviny léta do začátku podzimu.
Kešované

Jaká jsou rajčata velkých rozměrů?

Jedním z nejznámějších obřích rajčat musí být Beefsteak . Tato dědičná odrůda je známá svými žebrovanými řezy, masitou dužinou a vynikající chutí – ideální na krájení na sendviče.

Jaká jsou nejsladší velká rajčata?

Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř v cukrkandlovou.

Jak se staráte o sladká a úhledná rajčata?

Základní péče
Udržujte půdu vlhkou, za suchého počasí zalévejte vydatně . Rajčata pěstovaná v nádobách mohou potřebovat častější zálivku než rajčata vysazená na zahradě. Sklízejte podle potřeby.

Jaké je nejlepší neurčité rajče?

Mezi nejoblíbenější neurčitá rajčata patří 'Beefsteak', 'Big Boy', &39;Big Boy', &39;Big Boy'.#39;Brandywine', 'Sungold', a 'Sweet Million' . Časné odrůdy, jako je 'Early Girl', jsou také neurčité.

Jak poznáte, zda je vaše rajče determinantní nebo indeterminantní?

Kromě zřejmého rozdílu ve velikosti obou rostlin si můžete všimnout ještě jednoho odlišujícího faktoru: neurčitá rajčata plodí po celé délce stonků. Zatímco determinantní rostliny budou tvořit plody na koncích větví .

Jaká je nejsladší velká odrůda rajčat?

Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř v cukrkandlovou.

Jaké rajče je nejsladší?

Rosada
Rajče 'Rosada'
Nejsladší odrůda, kterou jsme testovali, 'Rosada' je odrůda baby švestky s Brix 10,5.

Jaké je největší rajče s nejlepší chutí?

Rajče Mortgage Lifter
Bylo vyšlechtěno, aby bylo velké a chutné! Má masitou strukturu s malým počtem semínek, takže je ideální pro krájení na sendvič nebo přidání do čerstvého salátu. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Které je nejlepší velké rajče?

Shrnuli jsme nejlepší velké odrůdy rajčat, které si oblíbili zahrádkáři po celé zemi.

 1. Velká hovězí rajčata. Pokud chcete velká masitá rajčata, pak si zamilujete rajče Big Beef. …
 2. Rajče Hossinator (STM2255) …
 3. Ananasová rajčata. …
 4. Rajče Hypotéka Lifter. …
 5. Rajče Beefsteak. …
 6. Fialové rajče Cherokee. …
 7. Rajče Oxheart. …
 8. Brandywine Pink Tomato.

Jaká rajčata jsou nejchutnější k pěstování?

Nejsladší rajčata k pěstování

 • Švestková rajčata zralá na révě. Rajčata a#39;Apero' 'Apero' je třešňová odrůda s hodnotou Brix 9,5. …
 • Třešňové rajče 'Apero' dozrávající na révě. Rajče & 39#39;Floridity' …
 • Mini švestkové rajče & 39#39;Floridity' Rajče & 39;#39;Sungold'

Mám rajčata zalévat každý den?

Nově zasazená rajčata dobře zalévejte, abyste se ujistili, že je půda vlhká a ideální pro růst. Na začátku vegetačního období zalévejte rostliny denně ráno. Se zvyšujícími se teplotami může být nutné rajčata zalévat dvakrát denně . Zahradní rajčata obvykle vyžadují 1-2 cm vody týdně.

Jaké rajče je nejchutnější pro pěstování?

8 nejlepších odrůd rajčat, které můžete pěstovat doma, abyste měli bohatou úrodu a chutné plody.

 • Sungold.
 • San Marzano.
 • Brandywine.
 • Červený hybrid Veranda.
 • Čokoládové pruhy.
 • Gardeners Delight.
 • Baby Boomer.
 • Green Zebra.

Která rajčata jsou lepší determinantní nebo indeterminantní?

Nenáročná indeterminantní rajčata typu B jsou nerozhodnější, plodí později než determinantní rajčata a pokračují v plodnosti sporadicky, dokud je nezničí mráz. Z tohoto důvodu mohou indeterminantní rajčata ve skutečnosti produkovat více rajčat než determinantní – a to i náhodně!

Produkují determinantní rajčata stále?

Determinantní rajče (někdy nazývané trpasličí) je keříčková odrůda, která vyroste do určité výšky, vytvoří určité množství květů, a tedy i určité množství plodů, a pak skončí. Už nebude plodit .

Přestanou determinantní rajčata plodit?

Pokud jde o růst skutečných rajčat, determinantní rajčata vytvářejí plody najednou, v období přibližně dvou týdnů . Indeterminantní rajčata naopak produkují a dozrávají menší množství plodů průběžně po celé vegetační období, dokud není příliš chladno.

Jaká rajčata jsou nejsladší a nejchutnější?

Nejsladší rajčata k pěstování

 • Švestková rajčata zralá na révě.
 • Třešňové rajče 'Apero' dozrávající na révě.
 • Mini švestkové rajče & 39#39;Floridity'
 • Oranžovo-žluté cherry 'Sungold' rajčata.
 • Třešňové rajče 'Sakura' na vinné révě.

Jaké je číslo jedna mezi rajčaty s nejlepší chutí?

'Red Brandywine' (beefsteak, indeterminate, heirloom c. 1889) je jednou z několika odrůd rajčat Brandywine, ale je pravděpodobně nejznámější. Sytě červené plody jsou šťavnaté, trpké a mají velkou sladkou rajčatovou chuť.

Jaké je nejsladší svačinové rajče?

Sun Gold . Slavné cherry rajče Sun Gold je známé svou mimořádně sladkou ovocnou chutí a šťavnatou, jemnou konzistencí. Je to jedna z nejoblíbenějších odrůd cherry rajčat, ceněná pro svou zářivě oranžovou barvu a úchvatnou chuť.

Jaké je nejchutnější domácí rajče?

13 nejchutnějších rajčat v roce 2023

 1. Sungold.
 2. Černá třešeň.
 3. Cherokee Purple.
 4. Černé krimské.
 5. Brandywine.
 6. Carbon.
 7. Costoluto Genovese.
 8. Speckled Roman.

Jak se nazývají opravdu velká rajčata?

Rajčata Beefsteak
Rajčata Beefsteak jsou jedny z největších pěstovaných rajčat s masitou strukturou a intenzivní, klasickou rajčatovou chutí. Obvykle jsou červená nebo růžová, některé odrůdy beefsteakových rajčat dávají fialové, černé nebo žluté plody.

Jaké rajče je nejlepší jíst samotné?

Cherry rajčata
Cherry rajčata jsou kulatá, velká a tak šťavnatá, že při kousnutí mohou prasknout. Jedno cherry rajče (17 gramů) obsahuje pouze 3 kalorie a stopové množství několika vitaminů a minerálů ( 2 ). Jsou ideální velikosti do salátů nebo k samostatné svačině.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: