Jak velké je rozmetadlo hnoje New Holland 130?

Společnost New Holland nabízí šest modelů skříňových rozmetadel, které pokrývají širokou škálu kapacit – od modelu 130 s kapacitou 161 m3 až po masivní model 195 s kapacitou 440 m3.

Jak stanovit velikost rozmetadla hnoje?

Potřebná velikost rozmetadla hnoje závisí na tom, kolik koní uklízíte po . Menší zařízení mohou být vhodná pro 1-2 koně, zatímco větší zařízení mohou pojmout stáje s více než 25 koňmi. Velikost rozmetadla může být také závislá na tom, jak často a jakým způsobem se používá.

Jak velké je rozmetadlo hnoje New Holland 130?

Kolik bušlů má rozmetadlo hnoje New Holland 185?

Technické specifikace

145 185
Bushely – staré hodnocení 173 275
Maximální čisté zatížení lb. (kg) 8,500 (3856) 13,000 (5897)
Rozměry
Požadavky na traktor+

Jak velké je rozmetadlo hnoje 195 New Holland?

Nikdo jiný tento typ ochrany nenabízí. Společnost New Holland nabízí pět modelů skříňových rozmetadel, které pokrývají širokou škálu kapacit – od modelu 145 s kapacitou 215 kubických stop až po masivní model 195 s kapacitou 444 kubických stop.

Kolik tun má rozmetadlo hnoje?

Rozmetadla bio hnoje
Tyto stroje jsou k dispozici v kapacitách 14-36 tun (21,5-36,3 m3) a s řadou volitelných doplňků a mají také rozšířenou standardní specifikaci.

Kolik koní potřebujete k provozu rozmetadla hnoje?

Jakékoli vozidlo s výkonem nižším než 8-10 koní nebo s motorem o objemu menším než 250 cm3 obecně není ideálním tažným strojem pro rozmetadlo. Vzhledem k tomu, že nám jde především o bezpečnost, doporučujeme, aby vaše tažné vozidlo vážilo alespoň 50 % celkové hmotnosti naloženého rozmetadla.

Kolik kilogramů váží bušl hnoje?

Lze použít následující přibližné hmotnosti; jedna krychlová stopa hnoje se rovná šedesáti librám, jeden bušl váží sedmdesát pět liber a jeden galon váží osm liber. Jako vodítko pro výpočet kapacity rozmetadla lze použít převodní tabulku (tabulka 3).

Jak velký je bušl hnoje?

Pokud se kapacita vašeho rozmetadla měří v buších, předpokládejte, že 1 bušl se rovná 1,25 krychlové stopy. Krychlová stopa může mít různou hmotnost v závislosti na hustotě hnoje.

Jak se rozmetadlo hnoje přepravuje?

Přeprava zemědělských rozmetadel hnoje
Středně velké rozmetadla hnoje lze pomocí ramp nacouvat na palubu stupňovitého přívěsu . Přívěsy RGN jsou ideální pro samojízdná rozmetadla hnoje. Na přívěsu RGN můžete spustit krk a najet s rozmetadlem hnoje na palubu.

Jaká je kapacita rozmetadla hnoje Hi Spec 1000?

Rozsah bočního rozmetadla

Výrobek Kola Kapacita
800 SS 15 x 22.5 8 yardů
1000 SS 550/60 – 22,5 BKT FL648 10 yardů

Kolik yardů je v tuně hnoje?

Obecně platí, že suchý hnůj obsahuje 2 až 3 metry krychlové na tunu ; 2,5 metru krychlového na tunu je typický údaj používaný pro suchý drůbeží a volský hnůj, ale musí být upraven při vyšší vlhkosti. Manipulace s hnojem může výrazně změnit jeho hodnotu, zejména obsah dusíku.

Kolik hnoje vyprodukuje kráva o hmotnosti 1000 liber?

Tisícikilový kůň nebo kráva může vyprodukovat 50 kg hnoje za den . Hospodaření s hnojem hospodářských zvířat a koní je na většině pozemků, které navštěvujeme, problémem. Několik klíčových postupů vám pomůže proměnit tento odpadní produkt ve vynikající zdroj hnojiva.

Stačí traktor o výkonu 25 koní?

Nedoporučovali bychom jít s výkonem motoru pod 25 koní , ale kromě toho musíte posoudit svůj pozemek a své potřeby. Pokud potřebujete provádět základní sečení na rovném terénu, najděte si kompaktní traktor s výkonem 25 až 30 koní. Pokud potřebujete něco výraznějšího na orbu, investujte do výkonů v rozmezí 45 až 85 koní.

Může čtyřkolka táhnout rozmetadlo hnoje?

Zatímco rozmetadlo hnoje s pozemním pohonem může být taženo spoustou různých věcí. Můžete mít čtyřkolku, UTV, dokonce i velký zahradní traktor, pro ty z vás, kteří mají dostatek koňských sil a dostatečně těžké tažné vozidlo, by mohlo rozmetadlo se zemním pohonem potenciálně fungovat .

Kolik hnoje je potřeba na 1 akr?

Pokud vynásobíte 60 bušlů na akr 3,5 libry N na bušl, zjistíte, že plodina přijme 210 liber N. To znamená, že můžete aplikovat dávku hnoje 210 l bs PAN na akr .

Může golfový vozík táhnout rozmetadlo hnoje?

Rozmetadlo Newer lze táhnout malým zahradním traktorem, sekačkou na trávu, čtyřkolkou nebo golfovým vozíkem . Konstrukce z hliníku a nerezové oceli vydrží dlouho bez údržby.

Jaká je kapacita rozmetadla hnoje John Deere 780?

Podrobný popis: V případě, že se jedná o hnojivo, které je určeno k rozvozu, může být jeho kapacita vyšší než 100 kg. Rozmetadlo hnoje John Deere 780 s hydraulickým tlačením. Toto rozmetadlo je v dobrém stavu. Jedná se o rozmetadlo s kapacitou přibližně 400 bušlů.

Jaká je kapacita bušlů rozmetadla hnoje new idea 3632?

Rozmetadlo hnoje New Idea 3632 z roku 1987, tandemová náprava, jednoduchý šlehač, 540 PTO, kapacita 360 bušlů…

Jak velký je metr hnoje?

1 yard krychlový se rovná 27 stopám krychlovým (znázorněno na obrázku).

Kolik kravského hnoje na 1 akr?

Aplikace 25 tun mléčného hnoje na akr, který je inkorpo- ván, poskytne přibližně 100 liber N na akr a doporučuje se pouze 60 liber N hnojiva.

Kolik galonů hnoje vyprodukuje kráva denně?

Mléčný skot obecně produkuje větší množství hnoje na živou hmotnost než prasata, hovězí dobytek nebo drůbež. Dospělá dojnice o hmotnosti 1 400 kg může denně vyprodukovat přibližně 14 galonů (asi 120 liber nebo 1,9 krychlových stop) výkalů a moči s průměrným obsahem vyloučené sušiny kolem 12 %.

Jakou velikost traktoru potřebuji na 20 akrů?

Jakou velikost traktoru potřebuji pro 10-20 akrů? Kompaktní užitkové traktory John Deere řady 4 , především jeden z modelů 4052 nebo 4066, jsou skvělým pracovním koněm, pokud má váš pozemek 10-20 akrů. Při této velikosti pozemku bude pro pracovní zátěž ideální něco s výkonem nad 45 koní.

Kolik toho utáhne traktor o výkonu 25 koní?

Oba traktory mají výkon motoru 25 koní. Pravidlo pro tažená břemena je, že náklad by neměl překročit 1,5násobek hmotnosti tažného vozidla. To znamená, že traktor 1025R o výkonu 25 koní zvládne táhnout náklad o hmotnosti přibližně 3 100 kg a traktor 3025D zvládne téměř 5 200 kg.

Můžete na pole naložit příliš mnoho hnoje?

Rozšířená univerzita v Minnesotě uvádí, že při aplikaci krůtího hnoje, který splňuje doporučení pro dusík v kukuřici, dostává plodina více než pětinásobek potřebného fosforu. Aplikace většího množství fosforu, než rostoucí plodina potřebuje, může vést k jeho hromadění v půdě a výrazně zvyšuje riziko znečištění .

Kolik hnoje na čtvereční stopu?

Jeden akr má rozlohu 43 560 čtverečních stop, což odpovídá přibližně 1 libře hnoje na čtvereční stopu půdy . Přibližné maximální aplikační dávky jsou uvedeny v tabulce 2, ale liší se v závislosti na složení hnoje. než tyto dávky mohou vést k poškození rostoucích rostlin, především nadměrným obsahem dusíku a soli.

Jak dlouho rozmetadla hnoje vydrží?

Věnujte svůj čas důležitějším věcem na farmě, jako je například oprava plotů, a nechte rozmetadlo, ať se o potřeby odpadu postará efektivněji. Kritické je, že rozmetadla hnoje mohou vydržet i desítky let, pokud je budete chytře udržovat a aktualizovat.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: