Jak velké je sladké rajče?

1″-1,5 „Velké liány Sweetie'produkují velmi sladká, červená, kulatá rajčata typu cherry o průměru 1"-1,5". Díky vysokému obsahu cukru jsou plody této odrůdy vhodné pro výrobu šťávy nebo zavařenin.

Jakou velikost mají cherry rajčata Sweetie?

1 až 1 1/2″
Třešňový typ rajčat, který plodí 25 g plody o průměru 2,5 až 4 cm (1 až 1 1/2") ve shlucích po 15 až 20 kusech po celé léto. Plody jsou velmi sladké – ideální pro konzumaci v čerstvém stavu nebo do salátů.

Jak velké je sladké rajče?

Jsou sladká rajčata a cherry rajčata totéž?

Rajčata Sweetie jsou plody o velikosti 1-1,5 cm. Mohou být klasifikována jako cherry rajčata, ale rostou v hroznech podobných hroznu . Je tedy pochopitelné, že je lidé považují za směs cherry a hroznových rajčat. Rostlina má vysoké liány, které plodí bohaté plody po celou sezónu.
Cached

Co je to sladké rajče?

Třešňové rajče Sweetie je otevřená, neurčitá třešňová odrůda, která vytváří těžké trsy super sladkých třešňových rajčat . Sweetie je známé nízkou kyselostí a vysokým obsahem cukru, který se obvykle pohybuje kolem 12-14 %. Silné rostliny poskytují vysoké výnosy 1-1,5" kulatých cherry rajčat, která rostou ve shlucích po 15-20 kusech.
Cached

Potřebují sladká rajčata mřížku?

Rajčata mohou plodit těžké plody a vyžadují nějakou formu opory, která udrží rostlinu ve vzpřímené poloze. Tím se zajistí, že rostliny a plody zůstanou nad zemí, sníží se možnost výskytu chorob a plody zůstanou čisté. Rajče Sweetie Cherry dobře roste na panelové mříži .

Jak chutná rajče Sweetie?

Tato odrůda cherry rajčat patří mezi nejsladší třešně, protože se může pochlubit 12-14% obsahem cukru a lze ji použít k výrobě šťávy nebo zavařenin bez přidání dalšího cukru. Toto rajče roste na domácí zahradě výjimečně dobře a nepřetržitě plodí až do prvních podzimních mrazíků. Sweetie produkuje .

Jsou rajčata Sweetie determinantní?

Rajče Sweetie má vysoké neurčité liány, které poskytují bohatou úrodu po celou sezónu. Pěstování Sweetie K rajčatům je poměrně snadný proces.

Jak se starat o rajčata Sweetie?

Pravidelná zálivka je nezbytná, ale nenechávejte rostliny stát ve vodě . Rajčata jsou tropické rostliny, takže vyžadují plné slunce a hodně tepla. Pnoucí odrůdy budou vyžadovat nějakou oporu, například drát, po kterém budou růst, nebo mříž, ke které se budou při růstu přivazovat.

Jak dlouho rostou sladká rajčata?

65-75 dní
Výška v dospělosti: 1,2-1,8 m (48-72″') vysoký. Rozložení: 50-61 cm (20-24″) v šířce. Dny do zralosti: 65-75 dní . Rajčata jsou silní žrouti, zvláště když rostou plody.

K čemu jsou rajčata Sweetie vhodná?

Velké liány Sweetie'produkují velmi sladká, červená, kulatá rajčata typu cherry o průměru 1"-1,5". Díky vysokému obsahu cukru jsou plody této odrůdy vhodné pro výrobu šťávy nebo zavařenin. Je odolná vůči alternariové rakovině stonku.

Jak vysoká rajčata Sweetie vyrostou?

6“
'Sweetie' vytváří velké množství ¾"-1" cherry rajčátek v hroznovitých hroznech. Zajistěte oporu pro bujnou révu, která snadno dosáhne délky 6' . Rajče s nízkou kyselostí.

Jaké rajče má nejsilnější chuť?

Rajče Paul Robeson
Toto rajče je nejznámější pro svou výraznou chuť, která dokonale vyvažuje jeho hlubokou sladkost s jasnou kyselostí. Rajčata Paul Robeson jsou gurmánská rajčata typu beefsteak, svým vzhledem poněkud podobná odrůdě Cherokee Purple a dalším odrůdám s fialovou slupkou.

Jsou rajčata Sweetie keříčková nebo révová?

Velké liány Sweetie'produkují velmi sladká, červená, kulatá rajčata typu cherry o průměru 1"-1,5".

Jak vysoká rajčata Sweetie dorůstají?

6“
'Sweetie' vytváří velké množství ¾"-1" cherry rajčátek v hroznovitých hroznech. Zajistěte oporu pro bujnou révu, která snadno dosáhne délky 6' . Rajče s nízkou kyselostí.

Jak často zaléváte sladká rajčata?

Zalévání: Zalévejte alespoň 1 cm týdně . Vždy zalévejte základnu rostliny, nikoliv listy. Hnojivo: Před přesazením přidejte do jamky 1 unci hnojiva s vysokým obsahem fosforu (5-10-10). Znovu přihnojte, když se začnou objevovat první rajčata, a poté znovu, když se sklidí první rajče.

Jaké je nejchutnější velké rajče?

'Red Brandywine' (beefsteak, indeterminate, heirloom c. 1889) je jednou z několika odrůd rajčat Brandywine, ale je pravděpodobně nejznámější. Sytě červené plody jsou šťavnaté, trpké a mají velkou sladkou rajčatovou chuť.

Jaké je absolutně nejchutnější rajče?

LeHouillier. To je bezkonkurenčně moje nejoblíbenější odrůda rajčat, kterou pěstuju každý rok. Podle mě má bohatou, hlubokou sladkost s nádechem umami. Black Krim: Černý Krim pochází z Krymu a v USA se prosadil jako první z „černých“ rajčat.

Jaká je nejsladší velká odrůda rajčat?

Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř na sladkou.

Jaké je nejsladší svačinové rajče?

Sun Gold . Slavná cherry rajčata Sun Gold jsou známá svou mimořádně sladkou ovocnou chutí a šťavnatou, jemnou konzistencí. Je to jedna z nejoblíbenějších odrůd cherry rajčat, ceněná pro svou zářivě oranžovou barvu a úchvatnou chuť.

Jaké je největší rajče s nejlepší chutí?

Rajče Mortgage Lifter
Bylo vyšlechtěno, aby bylo velké a chutné! Má masitou strukturu s malým počtem semínek, takže se skvěle hodí na krájení na sendvič nebo přidání do čerstvého salátu. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Jaké rajče je nejchutnější k pěstování?

8 nejlepších odrůd rajčat, které můžete pěstovat doma, abyste měli bohatou úrodu a chutné plody.

 • Sungold.
 • San Marzano.
 • Brandywine.
 • Červený hybrid Veranda.
 • Čokoládové pruhy.
 • Gardeners Delight.
 • Baby Boomer.
 • Green Zebra.

Jaké je číslo jedna mezi rajčaty s nejlepší chutí?

Rajče Brandywine
Rajče Brandywine
Odrůda Brandywine je asi nejčastěji označována za odrůdu rajčat s nejlepší chutí. Má dokonale vyváženou cukernatost a kyselost s vynikající staromódní chutí rajčat. Podmínky pěstování mohou ovlivnit kvalitu chuti více než u některých jiných odrůd na tomto seznamu.

Jaké je nejlepší domácí rajče?

Nejlepší odrůdy rajčat

 • Black Krim. prostřednictvím Parkseed. …
 • Azoychka. via Urban Farmer. …
 • Amana Orange. via Rare Seeds. …
 • Delicious. přes Burpee. …
 • Cherokee Purple. přes Bonnie Plants. …
 • Better Boy. přes Bonnie Plants. …
 • Green Zebra. přes Rare Seeds. …
 • Early Girl. přes Tomato Growers Supply Company. Rajčata Early Girl patří k mým nejoblíbenějším odrůdám rajčat.

Jaké rajče je nejchutnější na pěstování?

8 nejlepších odrůd rajčat, které můžete pěstovat doma, abyste měli bohatou úrodu a chutné plody.

 • Sungold.
 • San Marzano.
 • Brandywine.
 • Červený hybrid Veranda.
 • Čokoládové pruhy.
 • Gardeners Delight.
 • Baby Boomer.
 • Green Zebra.

Jaké rajče je považováno za nejchutnější?

' Red Brandywine ' (beefsteak, indeterminate, heirloom c. 1889) je jednou z několika odrůd rajčat Brandywine, ale je pravděpodobně nejznámější. Sytě červené plody jsou šťavnaté, trpké a mají velkou sladkou rajčatovou chuť.

Jaké rajče je nejsladší?

Rosada
Rajče 'Rosada'
Nejsladší odrůda, kterou jsme testovali, 'Rosada' je odrůda baby švestek s Brix 10,5.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: