Jak velké je superfantastické rajče?

Super fantastická rajčata mají tmavě červenou, hladkou slupku bez kazů. Plody mají jednotnou velikost: průměr 8-10 cm (3-4"), průměrná hmotnost je asi 283 g (10 oz). Vitální réva dorůstá výšky 1,8-2,7 metru (6-9') a vyžaduje kvalitní klecový porost nebo kůl.

Jaký je rozdíl mezi rajčaty Fantastic a Super Fantastic?

Rajče Super Fantastic je hybrid, který'je novým a vylepšeným rajčetem Fantastic . Protože se jedná o hybrid, nelze semena z plodů rajčete Super Fantastic zachovat pro pěstování nových rostlin. Chcete-li si tato rajčata vypěstovat doma, budete si muset zakoupit semena v místním obchodě s potřebami pro domácnost nebo na internetu.
Cached

Jak velká jsou superfantastická rajčata?

K čemu je super fantastické rajče dobré?

Popis: Fantastické ovoce je vhodné pro pěstování zeleniny a zeleniny. Raná zrající rostlina poskytuje vysoké výnosy červených beefsteakových rajčat o hmotnosti 280 g. Jsou šťavnatá, masitá a velmi aromatická. Výborně se hodí do salátů, na krájení, na sendviče, do salsy, na sušení a konzervování .

Je super fantastické rajče determinantní nebo indeterminantní?

indeterminantní
Rajče Super Fantastic je dalším indeterminantním druhem, který produkuje vysoce výnosnou úrodu velkých, kulatých, červených plodů, které jsou šťavnaté a mají hodně masa.

Jsou rajčata Super Fantastic sladká?

Vysoké, silné rostliny poskytují bohatou úrodu velkých kulatých šťavnatých plodů. Hladké, pevné a masité s naprosto vynikající chutí, která je úžasnou kombinací sladké a kyselé .
Cached

Je rajče Super Fantastic hybrid?

Tato přizpůsobivá rajčata poskytují štědré výnosy během dlouhé sezóny na indeterminantních liánách. Hybridní rajčata Super Fantastic jsou pevná, masitá, hladká a mohou vážit až 10 uncí.

Co je to super fantastické rajče?

Popis. Velké, jasně červené, masité a chutné plody,. Silná odolnost vůči chorobám, dobře se konzervuje. Rajče Super Fantastic, dobře přizpůsobené po celé zemi, plodí lahodná rajčata typu beefsteak, která jsou pevná, masitá a mají hladkou slupku . Indeterminantní réva nepřetržitě plodí vysoké výnosy velkých plodů až do mrazů.

Jak pěstovat rajčata Super Fantastic?

Po pominutí hrozby mrazů je umístěte na slunné místo. Nejlépe v organicky bohaté, dobře odvodněné půdě. Půdu udržujte vlhkou, za suchého počasí zalévejte volně . Rajčata pěstovaná v nádobách mohou potřebovat častější zálivku než rajčata vysazená na zahradě.

Jaká jsou nejproduktivnější determinantní rajčata?

Determinantní odrůdy hroznů a třešní vždy plodí hojně. K rajčatům s mnohostranným využitím pro čerstvou spotřebu nebo konzervování patří odrůdy Roma, Rutgers, Marglobe a Oregon Spring . Všechny jsou snadno pěstovatelné, odolné vůči chorobám a poskytují spolehlivé výnosy.

Jaké je nejrychleji dozrávající determinantní rajče?

Jaké je nejrychleji rostoucí determinantní rajče? O tuto čest se dělí Quedlinburger Frühe Liebe (indeterminantní typ, který dozrává za 40 dní) a Sub-Arctic Plenty (někdy prodávaný jako Chilly Willie, determinantní typ, který dozrává za 42 dní). Jedná se o dvě nejranější rajčata na světě.

Jaká je nejsladší velká odrůda rajčat?

Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř v cukrkandlovou.

Jaké je nejsladší svačinové rajče?

Sun Gold . Slavná cherry rajčata Sun Gold jsou známá svou mimořádně sladkou ovocnou chutí a šťavnatou, jemnou konzistencí. Je to jedna z nejoblíbenějších odrůd cherry rajčat, ceněná pro svou zářivě oranžovou barvu a úchvatnou chuť.

Který hybrid rajčat poskytuje největší plody?

Big Zac™ zůstává jedinou odrůdou, která vypěstuje obrovské plody s výjimečnou, skutečnou chutí rajčat! Chuť je klasická „pravá rajčata“, mírně kyselá, plná a pikantní. Rostliny vytvářejí obrovské, masité a chutné plody s vynikající odolností vůči chorobám. Doporučujeme silné opory pro extra velké plody.

Jaké je rajče nejbohatší chuti?

Rajče s nejbohatší chutí

 • Corbarino je vzácná odrůda rajčat z Kampánie. Tato malá rajčata hruškovitého tvaru mají nízkou kyselost, takže jsou sladká, šťavnatá a sytá, a proto se …
 • Rajčata Corbarino na těstovinách. Jsou nezbytnou součástí těstovin s mušlemi, petrželí a kalamáry.
 • Rajčata Corbarino na pizzu.

Jaké je tajemství pěstování velkých rajčat?

Dopřejte jim důslednou zálivku (hluboká a občasná má přednost před každodenním kropením), dobře propustnou půdu (při výsadbě do záhonů nebo nádob přidejte vydatnou porci kompostu), dostatek tepla a světla (nejlepší je přímé, nezakryté sluneční světlo po dobu minimálně 6 hodin denně) a pomalu se uvolňující, vyvážené hnojivo …

Jaké je nejlepší hnojivo pro rajčata?

Někteří pěstitelé dávají přednost použití hnojiva s vysokým obsahem fosforu , které je označeno větším prostředním číslem. Můžete si také zachovat jednoduchost s hnojivem speciálně určeným pro rajčata – obvykle s poměrem 3-4-6 nebo 4-7-10. Nejdůležitější je nepřehnojovat. Příliš málo hnojiva je vždy lepší než příliš mnoho.

Jaké je číslo jedna nejchutnějších rajčat?

Rajče Brandywine
Rajče Brandywine
Rajče Brandywine je asi nejčastěji označováno za odrůdu rajčete s nejlepší chutí. Má dokonale vyváženou cukernatost a kyselost s tou vynikající, staromódní chutí rajčat. Podmínky pěstování mohou ovlivnit kvalitu chuti více než u některých jiných odrůd na tomto seznamu.

Jaké rajče je nejvýhodnější pěstovat?

Pokud'jste jako většina zahrádkářů, milujete chuť dědičných rajčat . Věděli jste však, že dědičná rajčata patří k nejvýnosnějším druhům zeleniny, které lze pěstovat? Pojďme prozkoumat úskalí pěstování této výnosné (a chutné) rostliny.

Jaké je nejproduktivnější determinantní rajče?

Rajče Red Snapper
Red Snapper je vysoce výnosná odrůda se sytě červenými plody a dobrou odolností vůči chorobám. Tato velká až velmi velká rajčata dobře nasazují v teplém podnebí. Krátká a silná sklizeň je vlastností determinantních odrůd rajčat. Proto je trvanlivost tohoto rajčete tak vynikající.

Kolikrát se determinantní rajčata urodí?

Co se týče růstu skutečných rajčat, determinantní rajčata plodí najednou , v období přibližně dvou týdnů. Indeterminantní rajčata naopak produkují a dozrávají méně plodů průběžně po celé vegetační období, dokud není příliš chladno.

Jaké je největší rajče nejlepší chuti?

Rajče Mortgage Lifter
Bylo vyšlechtěno, aby bylo velké a chutné! Má masitou strukturu s malým počtem semínek, takže je ideální pro krájení na sendvič nebo přidání do čerstvého salátu. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Jaké rajče je nejchutnější k pěstování?

8 nejlepších odrůd rajčat, které můžete pěstovat doma, abyste měli bohatou úrodu a chutné plody.

 • Sungold.
 • San Marzano.
 • Brandywine.
 • Červený hybrid Veranda.
 • Čokoládové pruhy.
 • Gardeners Delight.
 • Baby Boomer.
 • Green Zebra.

Jaká rajčata jsou nejchutnější k pěstování?

Nejsladší rajčata k pěstování

 • Švestková rajčata zralá na révě. Rajčata 'Apero' 'Apero' je odrůda třešní s Brix 9,5. …
 • Třešňové rajče 'Apero' dozrává na révě. Rajče 'Floridity' …
 • Mini švestkové rajče & 39#39;Floridity' Rajče & 39;#39;Sungold'

Která rostlina rajčat dává největší rajčata?

Vypěstujte si vlastní obrovská a oceněná rajčata! Tento obrovský červený beefsteak, který vyšlechtila Minnie Zaccaria z New Jersey, vznikl křížením obrovského červeného beefsteaku a obrovského růžového heirloomu. Big Zac™ zůstává jedinou odrůdou, která vypěstuje obrovské plody s výjimečnou, skutečnou chutí rajčat!

Můžete rajčata posypat epsomskou solí?

Ale stačí ji použít maximálně jednou za měsíc, ukážu vám, jak ji používat. Je to. Stačí důkladně namočit listy a celé je navlhčit. A pak dejte kořeny. Asi 10 vteřin na to es.

Co dělá epsomská sůl s rajčaty?

Postřik epsomskou solí lze použít v pozdní fázi vegetace ke zvýšení výnosu rajčat a paprik a k udržení zeleně a bujnosti rostlin . Na začátku sezóny můžete přidat epsomskou sůl do půdy, abyste podpořili klíčení, raný vývoj kořenů a buněk, fotosyntézu a růst rostlin a zabránili hnilobě na konci květů.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: