Jak velké jsou rostliny žlutých hruškových rajčat?

Zatímco plody jsou drobné, tyto rostliny dorůstají do výšky 6 až 12 stop a rozprostírají se do výšky asi 3 stop. I když je seříznete, dosáhnou výšky kolem pěti stop a po celou vegetační dobu potřebují dostatek vody a výživy.

Kolik místa potřebují žlutá hrušková rajčata?

Rajčata sázejte do země ve vzdálenosti 24 až 36 palců (60 až 90 cm) od sebe do řádků . Každý řádek by měl být od sebe vzdálen 48 palců. Je velmi lákavé dát je při výsadbě blíže, ale pokud je budete mít příliš blízko, jen zvýšíte pravděpodobnost výskytu chorob.

Jak velké rostliny žlutých hruškových rajčat dorůstají?

Jak velká jsou žlutá hrušková rajčata?

mezi jedním a dvěma palci
Informace o žlutých hruškových rajčatech
Žlutá hruška může být letos na vaší zahradě novinkou, ale jedná se o staré, dědičné rajče. Název je popisný, protože tato rostlina pěstuje jasně žlutá rajčata, která jsou malá a mají tvar hrušky. V době zralosti dorůstají délky mezi jedním a dvěma palci (2,5-5 cm) .
Cached

Jak dlouho trvá zrání žlutých hruškových rajčat?

78 až 80 dní
Žlutá hruška dorůstá do zralosti za 78 až 80 dní . Sazenice lze vysadit kdykoli během vegetace a plodí až do podzimu. Mějte na paměti datum prvních podzimních mrazů ve vaší oblasti a počítejte s potřebnou dobou, pokud očekáváte sklizeň plodů.
Cached

Měli byste prořezávat žlutá hrušková rajčata?

Větší rostliny rajčat, jako je žlutá hruška, pěstované ve velkých a odolných klecích na rajčata, obvykle není třeba příliš prořezávat . Pokud však vaše rostliny rostou na kůlu pro rajčata, budou pravděpodobně vyžadovat prořezání odnoží, abyste udrželi rostliny pod kontrolou a zabránili jejich vyvrácení.
Cached

Jsou žlutá hrušková rajčata náročná na pěstování?

Jako dědictví mohou být 'Žluté hrušky' o něco náchylnější k chorobám než moderní hybridy . Šíření chorob přenášených vodou můžete zabránit tím, že rostliny budete od sebe vzdáleny alespoň dva metry, aby mokré listy rychle oschly, a nikdy je nebudete zalévat shora na listy.

Jsou žlutá hrušková rajčata odolná vůči teplu?

Nejlépe rostou za teplého počasí . V oblastech s krátkým létem dbejte na včasnou výsadbu, abyste měli čas na dozrání před prvními mrazy. Pokud je vaše léto extrémně horké (pravidelně přes 90 °C), lehké zastínění pomůže rajčatům zůstat spokojená. Nejsou odolná vůči mrazu.

Můžete jíst žluté hruškové rajče?

Velmi sladké, 1,5 cm velké žluté plody hruškovitého tvaru mají jemnou chuť a jsou skvělé pro čerstvou konzumaci nebo pro přípravu rajčatových zavařenin. Velmi produktivní rostliny se snadno pěstují.

Jak se staráte o žlutá hrušková rajčata?

Pěstování rostlin žlutých hruškových rajčat
Rostliny rajčat Yellow Pear by měly být umístěny na místě, kam dopadá více než 4-6 hodin denně jasné sluneční světlo. Pravidelně je zalévejte po celé vegetační období . Rajče žlutá hruška nemusí být kvůli své velikosti nejvhodnější odrůdou pro pěstování v nádobách.

Jaký je nejlepší způsob pěstování žlutých hruškových rajčat?

Pěstování rostlin žlutých hruškových rajčat
Rostliny rajčat Yellow Pear dozrají během 70-80 dnů. Tyto rostliny dávají přednost mírně kyselé půdě, takže jakmile'budou venku, pro dosažení nejlepších výsledků doplňte půdu kompostem . Rostliny rajčat Yellow Pear by měly být umístěny na místě, kam dopadá více než 4-6 hodin denně jasné sluneční světlo.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: