Jak velký je Super Sweet 100?

4-8 stopRychlý průvodce pěstovánímTyp rostliny:Jednoletá zeleninaTolerance:Výška:4-8 stopRod:Rozšíření:24-36 palcůDruh:Potřeba vody:VysokáKultivarBěžní škůdci:Mšice, střihači, blešivci, roháči, třásněnky, blanokřídlí.

Jak vysoká rajčata Super Sweet 100 vyrostou?

Rajče Super Sweet 100 dorůstá v době zralosti výšky asi 5 stop a rozpětí 3 stopy.
Kešované

Jak velká jsou rajčata Super Sweet 100?

Jakou velikost plodů má rajče Sweet 100?

1″
Lepší než stará klasická odrůda Sweet 100. Spolehlivá 8-12" vysoká rostlina poskytuje bohaté výnosy lahodně sladkých 1" kulovitých plodů na dlouhých rozvětvených trsech až do mrazů.
Kešované

Jaký je rozdíl mezi rajčaty Sweet 100 a Super Sweet 100?

Jeho vylepšený bratranec, hybrid Super Sweet 100, nyní plodí stejně dlouhé, rozvětvené trsy lahodně sladkých rajčat s vysokým obsahem cukru a vitaminu C. Super Sweet 100 je však známý tím, že je odolnější vůči chorobám , což dává rostlinám větší šanci tam, kde mohou být některé problémy způsobeny půdou.
Kešované

Jak dlouho trvá, než rajčata Super Sweet 100 dozrají?

60-70 dní
Rajčata Super Sweet 100 dozrávají dříve, pouhých 60-70 dní po vyklíčení.
Kešované

Mám cherry rajčata Super Sweet 100 prořezávat?

Péče o rostliny rajčat Sweet 100 Cherry
Sazenice by se měly vysazovat na zahradní záhon obohacený kompostem a mulčovaný, na plném slunci. Rajčata Sweet 100 cherry vyžadují pro své velké plody poměrně velkou oporu. Není nutné je stříhat, pokud je nepěstujete na kůlech .

Potřebují rajčata Sweet 100 klece?

Rajčata Sweet 100, která oplývají sladkou chutí, plodí šarlatové plody velikosti třešní v dlouhých trsech až do mrazů. Tyto silné popínavé rostliny určitě budete chtít napíchnout na kůly nebo do klecí, abyste udrželi plody nad zemí a vyhnuli se škůdcům a chorobám .

Je Super Sweet 100 determinantní nebo indeterminantní?

Super Sweet 100 je indeterminantní odrůda rajčat.
To znamená, že réva roste během vegetačního období stále déle a vytváří stále více trsů rajčat.

Jaké je největší cherry rajče?

Velká červená cherry rajčata jsou ideální rajčata ke svačině. Pěstují se z čerstvě sklizených semen Solanum lycopersicum a produkují lahodná rajčata velikosti svačiny. Velká červená cherry rajčata mají v průměru asi 1,5 až 2 palce a mají jasně červenou barvu.

Jaká je nejsladší odrůda velkých rajčat?

Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř na sladkou.

Jak poznáte, že jsou rajčata Super Sweet 100 zralá?

poznámky ke sklizni: Rajčata sbírejte, když jsou co nejzralejší. Měla by být plně vybarvená a pevná a měla by se sklízet pravidelně, aby nedošlo k přetížení rostlin. Rajčata Supersweet 100 se stala základem domácí zahrady, protože plody jsou chutné a rostliny jich produkují velké množství po dlouhou dobu během celé sezóny.

Jak Super Sweet 100 stříhat?

Cherry rajčata Sweet 100 vyžadují poměrně velkou oporu pro své velké množství plodů. Pokud je nepěstujete na kůlech, není nutné je prořezávat. Pokud je pěstujete na kůlu, prořežte pouze jeden nebo dva hlavní stonky a pokračujte v prořezávání odnoží nebo dalších stonků .

Jak zabránit tomu, aby cherry rajčata příliš vyrostla?

Snažte se rostliny prořezávat, když jsou odnože dlouhé 2 až 4 cm . Determinantní rostliny rajčat (ty, které dosáhnou výšky kolem 4 stop a přestanou růst) stačí prořezat pouze jednou. Neurčitá rajčata lze prořezávat každých pár týdnů, protože stále vytvářejí nové listy.

Může rajče Super Sweet 100 růst v květináčích?

Pokud je to pro vás výhodnější než pěstování v zemi, můžete jednu rostlinu pěstovat v nádobě, ale může to vyžadovat více úsilí, než kolik byste museli vynaložit u jiného kultivaru. 'Supersweet 100' není zakrslá odrůda. Tyto rostliny rostou do výšky a vyžadují dostatek vody a výživy.

Je rajče Super Sweet 100 hybrid nebo dědictví?

Třešňové rajče Super Sweet 100 je hybrid, který byl vyvinut společností Northrup-King Seed Company, která je nyní divizí společnosti Syngenta.

Jaké je nejrychleji dozrávající determinantní rajče?

Jaké je nejrychleji rostoucí determinantní rajče? O tuto čest se dělí Quedlinburger Frühe Liebe (indeterminantní typ, který dozrává za 40 dní) a Sub-Arctic Plenty (někdy prodávaný jako Chilly Willie, determinantní typ, který dozrává za 42 dní). Jedná se o dvě nejranější rajčata na světě.

Jak velké jsou rostliny cherry rajčat Sweet 100?

4-8 stop
Stručný průvodce pěstováním

Typ rostliny: Rostlina: Jednoletá zelenina Snášenlivost:
Výška: 4-8 stop Rod: Hvězdnicovité rostliny
Rozšíření: Rozšíření: 1: Rozteč: 24-36 palců Druh: Dřevina s vysokým vzrůstem:
Potřeba vody: Vysoká Odrůda:
Běžní škůdci: Mšice, řezanky, blešivci, roháči, třásněnky, blanokřídlí. Běžné choroby:

Jaké je největší rajče s nejlepší chutí?

Rajče Mortgage Lifter
Byla vyšlechtěna, aby byla velká a chutná! Má masitou strukturu s malým množstvím semínek, takže se skvěle hodí na krájení na sendviče nebo do čerstvých salátů. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Které rajče je největší?

Vypěstujte si vlastní obrovská, cenami ověnčená rajčata! Tento gargantuovský červený beefsteak, vyšlechtěný Minnie Zaccaria z New Jersey, je výsledkem křížení obrovského červeného beefsteaku a gigantického růžového heirloomu. Big Zac™ zůstává jedinou odrůdou, která vypěstuje obrovské plody s výjimečnou, skutečnou chutí rajčat!

Proč jsou moje sladká 100 rajčata tak malá?

Příliš mnoho stínu však může mít za následek i malé plody rajčat. Další častou příčinou slabé produkce plodů je také příliš mnoho dusíku nebo hnojiva. Hnojiva bohatá na dusík podporují zelené listy, ale jejich přílišné množství může vést k malým rajčatům. Nedostatečné opylení také způsobí nedostatek plodů nebo malé plody rajčat.

Jak často rajčata Super Sweet 100 zaléváte?

Tato rajčata potřebují alespoň jeden palec (2,5 cm) vody týdně a dávají přednost šesti a více hodinám přímého slunce každý den.

 1. Rozteč: 24-36 palců (60-90 cm)
 2. Expozice: Na plném slunci – více než 6 hodin na přímém slunci.
 3. Velikost plodů: 3 cm
 4. Hmotnost plodů: 28 g (1 unce)
 5. Dny do sklizně: 70.
 6. Růst: Dospělost: neurčitá.

Měli byste rostliny rajčat zastřihávat, pokud jsou příliš vysoké?

Rostliny zastřihávejte, když jsou odnože dlouhé 2 až 4 palce. Determinantní rostliny rajčat (ty, které dosáhnou výšky kolem 4 stop a přestanou růst) stačí seříznout pouze jednou . Neurčité rajčata lze prořezávat každých pár týdnů, protože stále vytvářejí nové listy.

Jak vysoká by měla být mříž pro cherry rajčata?

Chcete-li postavit mříž, zapusťte do země tyče nebo 4palcové dřevěné sloupky vzdálené od sebe asi 10 stop. Ujistěte se, že jsou dostatečně hluboké a správně ukotvené, aby unesly váhu všech rajčat zatížených plody. Vrcholy sloupků by měly být vysoké 5 nebo 6 stop .

Jaké je nejchutnější dědičné rajče?

"Top 10" oblíbených dědičných rajčat

 • Chocolate Stripes (červeno-zeleně pruhovaná)
 • Blondkopfchen (žluté třešňové)
 • Black Krim (fialové/černé beefsteakové)
 • Brandywine, OTV (červený beefsteak)
 • Amana Orange (oranžové hovězí steakové)
 • Azoychka (žlutooranžový biftek)
 • Cherokee Chocolate (mahagonový biftek)
 • Sunset's Red Horizon (červený biftek)

Lze zachovat semena Super Sweet 100?

Super Sweet 100 je jedním z mála hybridů, které máme v nabídce, a máme ho v nabídce pro jeho oblíbenost u zahrádkářů a dětí. Protože se jedná o hybrid, nelze tato semena uložit pro příští rok . Jedná se o 65denní indeterminantní odrůdu, která plodí po celé léto.

Jsou rajčata Sweet 100 determinantní nebo indeterminantní?

indeterminantní rajče
Super Sweet 100 je indeterminantní odrůda rajčat.
To znamená, že réva roste během vegetačního období stále déle a vytváří stále více trsů rajčat.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: