Jak vybrat teleskopický nakladač?

Nosnost Jedním z nejvíce rozlišujících faktorů mezi různými modely teleskopických manipulátorů je maximální hmotnost, kterou mohou zvednout. Je'nezbytné pronajmout si model, který zvládne větší hmotnost, než jsou rozměry nákladu, který plánujete přemístit. Pokud obsluha překročí kapacitu, může to ohrozit vaši posádku.

Jakou velikost teleskopického manipulátoru potřebuji?

Teleskopické manipulátory plné velikosti vs. kompaktní teleskopické manipulátory: Pokud pracujete v malém prostoru, například ve skladu, nebo zvedáte lehké palety, měli byste zvolit kompaktní teleskopický manipulátor. Pokud přenášíte těžký náklad nebo se pohybujete po rozsáhlém otevřeném prostoru, je pro vaši práci lepší volbou teleskopický manipulátor plné velikosti díky své síle a dosahu.
Cached

Jak si vybrat teleskopický nakladač?

Jaký je nejlepší teleskopický nakladač na trhu?

Nejlepší značky teleskopických nakladačů a jejich pozoruhodné vlastnosti

  • Genie: Genie je nejoblíbenějším teleskopickým manipulátorem na světě. Teleskopické manipulátory Genie, jedna z nejoblíbenějších značek zvedacích zařízení obecně, patří mezi špičkové značky. …
  • Caterpillar. …
  • Bobcat. …
  • Skyjack. …
  • JLG. …
  • Gehl. …
  • SANY. …
  • JCB.

Jaký je nejoblíbenější teleskopický nakladač?

Nejoblíbenějším typem teleskopického manipulátoru je teleskopický manipulátor s pevným výložníkem .

Jak se teleskopické manipulátory hodnotí?

Rozumějte tabulce zatížení teleskopických nakladačů'.
Stejně jako mnoho jiných výškových zařízení jsou i teleskopické manipulátory dimenzovány na nosnost, výšku a dosah. Pohled do tabulky zatížení teleskopického manipulátoru obsluze napoví mnoho o tom, co stroj dokáže, například kolik může zvednout, jak vysoko může zvednout náklad a pod jakým úhlem.

Kolik může zvednout teleskopický nakladač s nosností 12 000 kg?

12 000 liber
S maximální nosností 12 000 lbs a maximální výškou zdvihu 55 stop je teleskopický vysokozdvižný vozík 12K ideální pro ukládání materiálu na staveništích s nerovným terénem a v průmyslu.

Jakou hmotnost může teleskopický nakladač 5K zvednout?

5 500 liber
S maximální nosností 5 500 lbs a maximální výškou zdvihu 19 stop je teleskopický vysokozdvižný vozík 5K ideální pro ukládání materiálu na staveništích s nerovným terénem a průmyslových stavbách.

Kolik hodin je pro teleskopický nakladač hodně?

Každý stroj je jiný, ale cokoli nad 10 000 hodin se u vysokozdvižného vozíku obvykle považuje za vysoký počet hodin.

Je 5000 hodin pro teleskopický nakladač hodně?

Určení životního cyklu
“ V náročných aplikacích se můžete setkat s tím, že dojde k 5000 hodinám . V běžnějších aplikacích by to mohlo být 7 000 až 10 000 hodin.

Kolik může zvednout teleskopický nakladač za 15 tisíc?

15 000 až 16 000 liber.
Tato jednotka unese 15 000 až 16 000 lbs . materiálu a má maximální dosah 40&.#39;-55' pro náročné práce. K dispozici je více režimů řízení a pohon všech kol pro práci v náročném terénu a na blátivých staveništích.

Kolik zvedne teleskopický nakladač 10K?

10 000 liber.
S maximální nosností 10 000 lbs . a maximální výškou zdvihu 55 stop je teleskopický nakladač 10K ideální pro ukládání materiálu na stavebních a průmyslových staveništích s nerovným terénem.

Kolik může zvednout teleskopický nakladač 6K?

6 000 liber
S maximální nosností 6 000 liber a maximální výškou zdvihu až 36 stop v závislosti na modelu je tento teleskopický vysokozdvižný vozík 6K ideální pro ukládání materiálu na staveništích s nerovným terénem a v průmyslu.

Jsou teleskopické nakladače žádané?

Trh s teleskopickými nakladači vykazoval v roce 2020 mírný růst o 5,4 % . USD v roce 2021 na 9,38 miliardy USD v roce 2028 při CAGR 6,1 % v období 2021-2028.

Jaká je životnost teleskopického nakladače?

V běžnějších aplikacích by to mohlo být 7 000 až 10 000 hodin . To skutečně závisí na řadě věcí.“ Průmyslová aplikace, kde je stroj používán 24 hodin denně 7 dní v týdnu, může být pro teleskopický manipulátor poměrně náročná, říká Boeckman.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: