Jak zjistím číslo modelu MTD?

Vyhledání čísla modeluZadní levá strana žacího ústrojí výrobku. … Spodní strana sedlové části. … Povrch krytu radlice. … Zadní část krytu rámu mezi koly. … Pravá strana rámu. … Levá nebo pravá strana skříně startéru. … Zadní část rámu. … V blízkosti pouzdra startovacího lana.Další položky…

Jaké je číslo modelu mého zahradního stroje MTD?

Číslo modelu MTD najdete na identifikačním štítku vašeho zařízení'umístěném na jednom z několika míst na stroji . Tento štítek je přibližně 2'' x3'' a obsahuje také název výrobku, adresu zákaznického servisu a telefonní číslo.
Kešované stránky

Jak najdu své číslo mod elu MTD?

Jak přečíst číslo modelu sekačky MTD?

Současná (1997 a novější) modelová a sériová čísla MTD'mají obvykle 11 znaků. Znakem může být číslo, pomlčka nebo písmeno. Pokud by 0 představovala všechna čísla a/nebo pomlčky a X všechna písmena, měla by modelová a sériová čísla vypadat následovně: 00XX000X000.
Kešované stránky

Kde se nachází číslo modelu na sekačce s pojezdem yard machine?

Jakmile zjistíte číslo modelu, nezapomeňte si zapsat všechny číslice nebo znaky a přesně zadejte všechny znaky bez mezer do vyhledávače na našich webových stránkách, kde najdete kompletní seznam.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého zahradního traktoru MTD?

V jakém roce bylo mé zařízení vyrobeno? Pátý znak našich jedenáctimístných výrobních čísel výrobků udává poslední číslo roku, kdy byl vyroben . Protože 5. znak v příkladu je čtyřka, rok výroby by byl rok končící čtyřkou.
Kešované stránky

Kde se nachází číslo modelu na mé sekačce MTD?

Vyhledání čísla modelu vaší sekačky

 1. Na levé zadní straně žacího ústrojí výrobku. …
 2. Spodní strana sedací části ….
 3. Povrch krytu prstů. …
 4. Zadní část krytu rámu mezi koly. …
 5. Pravá strana rámu. …
 6. Levá nebo pravá strana skříně startéru. …
 7. Zadní část rámu. …
 8. V blízkosti pouzdra startovacího lana.

Jak zjistím číslo modelu sekačky?

Na. Na přední straně motoru mezi krytem OHV a čističem vzduchu. Pomocí čísla modelu a typu můžete vyhledat návod k obsluze motoru a další informace na stránkách Briggs & Stratton comm.

Jak zjistím číslo modelu a výrobní číslo na traktůrku s pojezdem?

A zatlačte nahoru. A přímo tam u bateriového boxu je váš model a sériové číslo. Takže pak si můžete objednat téměř jakýkoli díl, který potřebujete, online. Opět je tam přímo číslo štítku.

Jaký je rok výroby mého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistím, jaký je model mého traktoru Briggs and Stratton?

První číslo na štítku udává. Model. Druhé číslo označuje typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna modelem 1-2-3 k0 k motoru.

Jak zjistím své výrobní číslo a model?

A. Okamžitě získáte sériové číslo vašeho počítačového systému. Nyní k získání čísla modelu pokračujte a zadejte wmic. Space CS product space získejte název space v amee.

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Travní traktor má obvykle identifikační štítek pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Kde se nachází číslo modelu na motoru sekačky Briggs and Stratton?

3 místa, kde se nachází modelové číslo motoru tlačné sekačky

 1. Na přední straně motoru přímo nad zapalovací svíčkou.
 2. Na přední straně motoru mezi symbolem OHV a čističem vzduchu.
 3. Vyraženo na plechu nad tlumičem výfuku, buď na pravé, nebo na levé straně.

Jak zjistím svůj model motoru?

„Typ motoru svého vozu'můžete určit podle čísla VIN, které najdete v návodu k obsluze nebo pod kapotou . Osmá číslice obsahuje informace o motoru.“

Kde zjistím číslo modelu?

Číslo modelu se s největší pravděpodobností nachází buď na papírové nálepce, nebo na kovovém štítku na snadno nalezitelném místě.

Jak zjistím, o jaký model se jedná?

2. Použijte název modelu z nabídky Nastavení

 1. Otevřete nabídku nastavení telefonu. Systém Android 10. Klepněte na možnost Nastavení > O telefonu > Model Android 8.0 nebo 9.0. Klepněte na možnost Nastavení > O telefonu > Model. Klepněte na Settings > System > About phone > Model Android 7.x nebo nižší. Klepněte na Nastavení > O telefonu/tabletu > Číslo modelu.
 2. Poznamenejte si číslo modelu.

Jaké je číslo modelu výrobce?

Je to jedinečné číslo, které vydávají výrobci k identifikaci jednotlivých výrobků . Obvykle je MPN výrobku tvořeno řadou čísel a písmen.

Jaké je číslo modelu mého motoru?

Číslo modelu zjistíte tak, že na motoru vyhledáte nálepku s číslem modelu . Kód typu motoru je vyražen na boku motoru, obvykle v blízkosti sériového čísla. Kód typu motoru může mít až 4 znaky.

Jak zjistím model motoru podle čísla VIN?

Číslo VIN najdete ve spodním rohu čelního skla na straně řidiče'-. V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje modelový rok a osmé je kód motoru . Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Je číslo motoru stejné jako číslo modelu?

Ne. obě čísla poskytují odlišnou identifikaci modelu vozu'a čísla motoru . Zatímco číslo podvozku poskytuje údaje, jako je datum výroby, model vozu, typ motoru, druh paliva atd. zatímco číslo motoru se vztahuje výhradně na blok motoru.

Kde najdu model a výrobní číslo?

Název modelu a sériové číslo lze nalézt na několika místech v závislosti na výrobku: Štítek na zadní nebo spodní straně zařízení . Na originálním obalu a tištěném návodu k použití uvnitř.

Jak zjistím značku a model?

Značku, model a výbavu vozu často označují odznaky, emblémy nebo obtisky umístěné na zadní vnější straně vozidla. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak určit značku a model vozidla'.

Jak určíte značku a model vozidla?

Na zadní části vozidla by měl být obvykle na jedné straně uveden název výrobce'a na druhé straně název modelu. Většina vozů má na zadní i přední straně vozidla uvedeno také logo výrobce automobilu'a. Značku a model vozu obvykle najdete na obálce návodu k obsluze' .

Jak zjistím číslo modelu svého výrobku?

Na zadní straně výrobku často najdete jednu nebo více nálepek, které ukazují, o jaký výrobek se jedná. Může být obtížné rozpoznat, co jednotlivá čísla znamenají. Číslo modelu je název vašeho výrobku. Obvykle jej najdete pod položkou 'Model' nebo 'Product'.

Kde najdete číslo modelu?

Použijte číslo modelu, které najdete na samotném zařízení. Obvykle se jedná o tištěný štítek nebo identifikační štítek a obvykle jej najdete na rámu nebo podpěrách, pod sedadlem, pod deskou nohou nebo v blízkosti kol .

Jak zjistím číslo modelu motoru sekačky na trávu?

Na. Na přední straně motoru mezi krytem OHV a čističem vzduchu. Pomocí čísla modelu a typu můžete vyhledat návod k obsluze motoru a další informace na stránkách Briggs & Stratton comm.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: