Jak zjistím rok výroby svého traktoru John Deere?

Rok výroby je možné zjistit také podle výrobního čísla traktoru. Výrobní číslo se obvykle nachází na rámu stroje a je tvořeno řadou čísel a písmen. Na webových stránkách společnosti John Deere je k dispozici seznam sériových čísel a jim odpovídajících roků a také seznam roků výroby.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistím rok výroby traktoru John Deere?

Jak přečíst výrobní číslo traktoru John Deere?

Zjištění čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).
Stránka v mezipaměti

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Jaký je rok výroby traktoru John Deere model A?

Model A traktoru John Deere
Výroba 1934-1952
Délka 124 palců (310 cm)
Šířka 83 palců (210 cm)
Výška 60 palců (150 cm)

Poznáte rok výroby podle sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků představuje kód výrobce'vozidla.

Kde je nastaveno 17místné výrobní číslo traktoru John Deere?

Výrobní číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem obsluhy nebo na zadní straně spodního rámu mezi zadními koly. Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Jak zjistím, z jakého roku je můj John Deere 318?

Sériová čísla traktorů John Deere 318 začínají v zásadě „M00318X“. Za ním následuje skupina šesti číslic, například 285073. Celé výrobní číslo vyražené na štítku bude tedy vypadat asi takto: M00318X285073. Těchto posledních šest číslic označuje rok výroby .

Jaký je formát čísla VIN vozidla John Deere?

Každý výrobce John Deere přiděluje každému vozidlu jedinečné identifikační číslo zvané Vehicle Identification Number (VIN). Toto VIN má délku 17 číslic a skládá se z písmen a číslic, které obsahují základní specifikaci vozidla . Všechny databáze v automobilovém průmyslu vyhledávají prostřednictvím VIN: databáze výrobce John Deere.

Kde je nastaveno 17místné výrobní číslo John Deere?

Výrobní číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem obsluhy nebo na zadní straně spodního rámu mezi zadními koly. Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Co znamenají čísla na traktorech John Deere?

Obtisk. Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Jak staré jsou traktory John Deere?

1837 . Společnost John Deere vstupuje na trh s traktory dvěma modely, Waterloo Boy a John Deere Tractor.

Jaké je datum na výrobním čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová sériová čísla, aby je bylo možné použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Jaký je formát data s pořadovým číslem?

Část data je počet dní, které uplynuly od 1. ledna 1900 . Proto je pořadové datum '1' odpovídá 02. lednu 1900. Sériové datum '0' (nula) se nezapočítává. Pořadové datum '42004' odpovídá 01. lednu 2015.

Jak dekódovat patnáctimístné číslo VIN?

Co znamenají písmena a číslice v čísle VIN?

  1. První skupina tří čísel a písmen v čísle VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI).
  2. Dalších šest číslic, které je třeba zkontrolovat (pozice 4-9), je část deskriptoru vozidla.
  3. Následující skupina osmi prvků (pozice 10-17) je část identifikátoru vozidla.

Kde se nachází sériové číslo traktoru John Deere E170?

Sériové číslo je na levé straně traktoru John Deere E170, pod blatníkem u zadního kola . http://techpubs.deere.com/ – Oficiální návody k obsluze ke koupi nebo ke stažení od společnosti Deere.

Proč je traktor John Deere 318 tak oblíbený?

V té době společnost Deere zcela přepracovala řadu 300, takže tehdy nové modely 318 se mohly pochlubit řadou oblíbených funkcí, včetně: Hydraulický posilovač řízení, vítaný doplněk pro mnoho majitelů a první u běžného travního traktoru . Dvouválcové vzduchem chlazené motory kvality Onan s litinovými vložkami válců.

Jaký je rok výroby mého traktoru John Deere 316?

Specifikace traktoru John Deere 316
Vyráběl se v letech 1984 až 1992 , od modelu 318 se model 316 lišil zejména tím, že neměl posilovač řízení. Pokud jste zvyklí na plynulé řízení vyšší třídy nebo pozdějších modelů zahradních a travních traktorů, na model 316 si budete muset chvíli zvykat.

Jak starý je můj traktor John Deere?

Nejprve se můžete podívat na výrobní číslo . To se obvykle nachází na rámu traktoru a může vám pomoci určit rok jeho výroby. Můžete se také podívat do návodu k obsluze nebo se obrátit na zákaznický servis John Deere, který vám s touto informací pomůže.

Která číslice v kódu VIN znamená model?

Dekódování čísla VIN
Uvádí zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak udává typ nebo divizi vozidla. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Jaké jsou modely traktorů John Deere?

Výběr produktů velkých traktorů

  • Traktory pro pěstování řádkových plodin řady 6. 6R 175. Šestiválcové motory John Deere FT PowerTech™. …
  • Traktory pro řádkové plodiny řady 7. 7R 210. Traktor. Výkon motoru HP1: 231 Max | 210 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory pro řádkové plodiny řady 8. 8R 230. Traktor. Výkon motoru1: 253 Max | 230 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 9 s pohonem 4WD. 9R 390. Traktor.

Co znamenají čísla na traktorech John Deere?

Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Jaký je nejoblíbenější traktor John Deere, který byl kdy vyroben?

Model 4020 je jedním z nejoblíbenějších traktorů, které kdy společnost Deere & Company vyrobila. Rok 1965 přinesl standardní model 5020, který byl nejvýkonnějším modelem s pohonem dvou kol v oboru, spolu s modely 1020, 2020 a modelem 2510 o výkonu 54 koní (40 kW). V roce 1966 tvořil model 4020 48 % všech prodejů traktorů John Deere.

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě čísla jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jak převést sériové číslo na datum?

Pro převod takového sériového čísla na datum stačí změnit formát čísla buňky . Za tímto účelem jednoduše vyberte možnost Datum v poli Formát čísla na kartě Domů. Chcete-li použít jiný než výchozí formát, pak vyberte buňky se sériovými čísly a stisknutím klávesové zkratky Ctrl+1 otevřete dialogové okno Formátovat buňky.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: