Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Ferguson?

Pro určení modelu traktoru a roku výroby zkontrolujte štítky s výrobním číslem motoru (SN). Štítek SN se nachází na různých místech na přístrojové desce v závislosti na modelu.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak přečíst výrobní číslo traktoru Massey Ferguson?

Sériové číslo zjistíte tak, že se podíváte na přístrojovou desku pod sloupkem řízení . U modelů ho najdete také na pravé straně motoru pod bateriovou vanou.

Jak zjistíte rok výroby modelu traktoru?

Když chcete určit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení . K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.

Jak starý je traktor Ferguson?

Pro další technický vývoj a předvedení potenciálním výrobcům byl postaven pouze jeden prototyp traktoru Ferguson System, známý jako Ferguson Black. V roce 1936 byly v Huddersfieldu v hrabství Yorkshire vyrobeny první sériové traktory Ferguson ve společnosti David Brown Company.

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků představuje kód výrobce'vozidla.

Jak zjistím, jaký je model mého traktoru Massey Ferguson?

Jak zjistit číslo modelu traktoru Massey Ferguson?

 1. Vyhledejte model nebo výrobní číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. …
 2. Projděte si uživatelskou příručku dodanou s traktorem a zjistěte, zda je číslo modelu vytištěno na obálce, první nebo poslední straně.
 3. Tip: V případě, že se jedná o traktor, který je v provozu, je třeba se podívat na jeho údaje.

Kde se nachází číslo VIN traktoru Massey Ferguson?

Kde se nachází číslo VIN na traktoru Massey Ferguson? Číslo VIN se nachází na levé straně traktoru Massey Ferguson. Najdete ho také na přední nápravě, bloku motoru a zadní nápravě. Číslo VIN se nachází také pod sedadlem traktoru.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla výrobního čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

V jakém roce byl traktor vyroben?

1892
V roce 1892 , John Froelich postavil v Clayton County, Iowa, USA traktor poháněný benzinem. Jednoválcový benzinový motor Van Duzen byl namontován na podvozku Robinson, který bylo možné ovládat a pohánět pomocí Froelichovy převodovky.

Kde se nachází výrobní číslo traktoru GREY Ferguson?

ČÍSLA MODELŮ FERGUSON
Hliníkový štítek SN motoru, připevněný k bloku čtyřmi malými nýty s průběžným závitem, bude umístěn v blízkosti horní části levé strany bloku motoru mezi cívkou a rozdělovačem .

Jaký je rok výroby traktoru Ferguson 30?

Technické údaje

Značka: Ferguson Model: TO-30 Roky výroby: 1951-1954
Motor-Cyl(y)-CID: 4/129 Převodovka-STD: GEAR Volitelná výbava:
Standardní: 4/1 Fwd/Rev Volitelná: 4/1 Mfwd-Std/Opt:
Pneumatiky-Std Přední: 6.00-16 Pneumatiky – standardní zadní: 11-28 Rozchod kol v palcích:
Pto Type: Pto Type: CAT I-3pt Závěs: Plocha: 1,5 m: Falešný Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla výrobního čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla se týkají roku a druhá dvě týdne, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vozidla nebo výrobní divizi.

Jaký je rok a model vozidla Massey Ferguson 275?

Massey Ferguson 275 (MF 275) je traktor s pohonem dvou kol, který byl vyráběn v letech 1975 až 1983 jako součást řady 200 výrobce'a. V roce 1983 byl vyroben jako součást řady 200. V roce 1983 byl vyroben jako součást řady 200.

Jak mohu identifikovat svůj traktor Massey Ferguson?

V tomto případě budete muset provést trochu podrobnější průzkum.

Vyhledejte model nebo výrobní číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. …

 1. Vyhledejte model nebo výrobní číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. …
 2. Projděte si uživatelskou příručku dodanou s traktorem a zjistěte, zda je číslo modelu vytištěno na obálce, první nebo poslední straně.
 3. Tip: V případě, že se jedná o traktor, který je v provozu, je třeba se podívat na jeho údaje.

Desátá číslice čísla VIN slouží k identifikaci roku výroby vozidla pomocí řady číslic a písmen, jak je uvedeno v tabulce rok výroby čísla VIN.

Jaké je datum na výrobním čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová čísla, takže je lze použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Jaký je nejstarší provozovaný traktor na světě?

Nejstarší existující traktor na světě, Mechwart's maďarské výroby z roku 1896 , objevil Graeme Quick na snímku s kurátorem Klausem Kerrmannem v německém muzeu, kde se traktor nyní nachází.

Který traktor od firmy je nejlepší?

Deset nejlepších společností vyrábějících traktory v Indii v roce 2023

8) Traktor New Holland.

 • 7) Traktor John Deere.
 • 6) Eicher Tractor.
 • 5) Escorts ( Kubota) Tractor.
 • 4) Traktor Sonalika.
 • 3) Traktor Swaraj.
 • 2) Traktor Massey Ferguson.
 • 1) Mahindra Traktor.
 • Jak zkontrolovat číslo VIN na traktoru?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod jeho kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka setkává s krytem diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Kdy byl vyroben první traktor Grey Ferguson?

6. července 1946

6. července 1946 sjel z montážní linky v bývalém výrobním závodě Banner Lane v Coventry ve Velké Británii první traktor Ferguson TE20, důvěrně známý jako 'Malý šedý Fergie'.
Z jakého roku je můj Ferguson 35?

Model Massey Ferguson 35 se vyráběl v letech 1960-1965 . Chcete-li zjistit své výrobní číslo, podívejte se na přístrojovou desku traktoru Massey 35.

V jakém roce byl vyroben model Massey Ferguson 35?

Massey Ferguson 35

Výroba
1956-1964 (Spojené království) 1955-1964 (Spojené státy) 2015-dosud (Keňa) Délka
117 palců (300 cm) Šířka
64 palců (160 cm) Výška
54 palců (140 cm) Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Ferguson?

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: