Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Ford 5000?

To zjistíte tak, že se podíváte na výrobní kód traktoru, známý také jako kód data výroby jednotky. První číslice výrobního kódu traktoru udává rok výroby. U traktorů vyrobených v letech 1965 až 1974 odpovídá tato číslice poslednímu číslu v roce výroby.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Ford?

A když přijdete sem nahoru k přednímu kolu. Střední část je u modelu 9n nebo 2n velká asi jako talíř od večeře. A u modelu 8n uvidíte, že je středová část mnohem menší.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru Ford 5000?

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak identifikovat traktor Ford podle výrobního čísla?

Traktor lze nejlépe identifikovat podle výrobního čísla. Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem . Umístění sériového čísla traktorů řady sto a "01" je na ploché ploše nad a za startérem.

Jakou hodnotu má traktor Ford Jubilee z roku 1953?

Předaukční odhad je 5 000 až 7 000 dolarů, což není nepřiměřené. Ačkoli není obtížné najít NAA Golden Jubilee, jsou mezi sběrateli oblíbené a ve stavu jako nové mohou dosáhnout prémiové ceny.

Jak zjistím datum výroby svého Fordu podle čísla VIN?

Dekódování roku/měsíce výroby pro čísla VIN vozů Ford
Sedmnáctimístný kód VIN společnosti Ford používá následující dvě pozice: 11. znak: rok výroby . 12. znak: měsíc výroby .

Kdy byl můj Ford vyroben podle čísla VIN?

Některé automobilky používají svůj systém značení. Například vozy Ford' data výroby jsou 11. a 12. pozicí VIN'a zahrnují měsíc výroby .

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje číslice i písmena . Prvních 9 znaků je kód výrobce.

Jak zkontrolovat číslo VIN na traktoru?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod jeho kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka setkává se skříní diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Jak zjistím, jaký je model mého Fordu?

Dekodér VIN lze použít k identifikaci konkrétního modelu vozidla Ford a k určení výrobce, modelu, roku výroby a dalších důležitých údajů.

Kolik vozů Ford Jubilee z roku 1953 bylo vyrobeno?

128 965 kusů
Tento stroj byl jedním ze 128 965 kusů vyrobených v Highland Parku ve státě Michiganu do roku 1959. Byl uveden na trh v rámci 50. výročí založení společnosti Ford a je opatřen speciálním odznakem na přídi (kapotě), který tuto událost připomíná.

Ve kterých letech se Ford Jubilee vyráběl?

Traktor Ford NAA
Ford Golden Jubilee 1953
Přehled
Výrobce Ford
Výroba 1952-1954

Která číslice v čísle VIN označuje rok výroby?

Desátý znak
Desátý znak v sedmnáctimístném kódu VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma se vztahuje na vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

V jakém roce byl vyroben můj Ford?

Datum výroby vašeho vozidla Ford najdete na štítku na dveřní zárubni, který se nachází na předním nebo zadním panelu dveří na straně řidiče' . Bude označen jako "DATE." Pokud štítek nemáte, můžete si vyžádat Leták s datem výroby od našeho Centra pro styk se zákazníky na telefonním čísle 1-800-392-3673 nebo kliknutím na tlačítko LIVE CHAT.

Jak zjistím datum sestavení čísla VIN?

Vy. Rok výroby vašeho vozidla můžete také zjistit podle desáté číslice kódu PIN. V tomto případě je to C, což by znamenalo, že se jedná o model 2012 v závislosti na. Na roce výroby vašeho vozidla.

Jak přečtete datový kód vozu Ford?

Většina panelů Ford má vyražený datový kód. Obvykle je to číslo dílu a část alfanumerická. První sada číslic je měsíc, druhá část je den a třetí část je kód lisovny kombinovaný se směnou, která panel skutečně vyrazila .

Jak dekódovat kód data?

Kódy dat jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě týden, kdy byly vyrobeny. Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jak zjistit rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno něco takového: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vozidla nebo výrobní divizi.

Jaké je datum výroby čísla VIN?

Většina vozidel má VIN, jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici kódu VIN .

Lze vyhledat číslo VIN online?

Na stránkách NHTSA.gov , můžete zadat dotaz na konkrétní vozidlo'VIN a zjistit konkrétní informace zakódované v čísle.

Jak zjistíte rok výroby vozidla Ford podle čísla VIN?

Na desáté pozici uvidíte písmeno označující modelový rok . Písmena od B do Y odpovídají modelovým rokům 1981 až 2000. VIN nepoužívá písmena I, O, Q, U ani Z. V letech 2001 až 2009 se místo písmen používala čísla 1 až 9. V roce 2009 se místo písmen používaly číslice 1 až 9.

Jak podle VIN poznáte, jaký je rok výroby vozu Ford?

Desátý znak v sedmnáctimístném kódu VIN představuje modelový rok vozidla . Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak zjistíte stáří traktoru?

Mnozí z vás již pravděpodobně vědí, jak zjistit rok výroby traktoru'podle výrobního čísla . Moje aplikace, Průvodce traktorem, a spousta písemných průvodců, například to, co je v katalogu Steiner nebo v jiných knihách, dokáže přiřadit rok k výrobnímu číslu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: