Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru New Holland?

Traktory mají výrobní čísla, která vám pomohou určit rok výroby, stejně jako další informace o modelu a specifikacích.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru New Holland?

Jak zjistíte rok výroby modelu traktoru?

Když chcete určit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení . K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: Podle prvních tří čísel výrobního čísla vždy zjistíte datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Kde se nachází číslo VIN traktoru New Holland?

Umístění čísla VIN: U některých modelů je štítek VIN umístěn na levé straně (na dálnici) pod kabinou obsluhy. Na jiných modelech bude umístěn na pravé straně (obrubník) pod kabinou. Štítek VIN může mít obvyklou velikost Case-New Holland nebo větší, která se obvykle nachází na nových modelech (od roku 2009) Může být vyražený (8 číslic) v blízkosti štítku, podobně jako u CASE.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN se nachází na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků představuje kód výrobce'traktoru.

V jakém roce byl traktor vyroben?

1892
V roce 1892 , John Froelich postavil v Clayton County v Iowě, USA, traktor poháněný benzinem. Jednoválcový benzinový motor Van Duzen byl namontován na podvozku Robinson, který bylo možné ovládat a pohánět pomocí Froelichovy převodovky.

Jak zkontrolovat číslo VIN na traktoru?

Číslo VIN se obvykle nachází na jednom nebo několika různých místech traktoru: buď uvnitř motorového prostoru nebo pod kapotou; těsně pod sedadlem řidiče; nebo na identifikačním štítku připevněném k rámu v blízkosti místa, kde se převodovka spojuje se skříní diferenciálu (tato poslední možnost je běžná u starších traktorů).

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Co znamená datum na výrobním čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová sériová čísla, aby je bylo možné použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Která číslice udává rok v čísle VIN?

Desátá číslice čísla VIN slouží k identifikaci roku výroby vozidla pomocí řady číslic a písmen, jak je uvedeno v tabulce roku čísla VIN.

Jak se čte kód traktoru New Holland?

Nyní máte zvýrazněné kódy poruch. Musíte stisknout enter. Toto je ikona pro enter. A zde máte své chybové kódy.

Jak dekódujete štítek VIN?

Jak přečíst a dekódovat VIN kód vašeho vozu'Jak dekódovat VIN kód vašeho vozu?

 1. 1. – Písmeno nebo číslo udávající, kde na světě byl vůz vyroben. …
 2. 2. – Výrobce, který vůz vyrobil. …
 3. 3. – Konkrétní divize výrobce, která vůz vyrobila. …
 4. 4. – Bezpečnostní prvky a informace specifické pro daný model. …
 5. 5. – Série vozu'a. …
 6. 6. a 7. – Styl karoserie.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Jaký byl nejoblíbenější traktor v 50. letech 20. století?

Pět nejoblíbenějších traktorů podle desetiletí, 1950-2000.

 • 1950s: Allis-Chalmers WD45. ….
 • 1960s: Massey Ferguson 150. …
 • 1970s: John Deere 850. …
 • 1980s: Ford 5900. …
 • 1990s: New Holland 5030.

Který traktor od které společnosti je nejlepší?

Deset nejlepších společností vyrábějících traktory v Indii v roce 2023

 • 8) Traktor New Holland.
 • 7) John Deere Tractor.
 • 6) Eicher Tractor.
 • 5) Escorts ( Kubota) Tractor.
 • 4) Traktor Sonalika.
 • 3) Swaraj Tractor.
 • 2) Traktor Massey Ferguson.
 • 1) Traktor Mahindra.

Jaké je datum výroby čísla VIN?

Většina vozidel má VIN, jedinečný identifikační kód složený ze 17 znaků (číslic a písmen). Obsahuje informace o výrobci a datu výroby. Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici čísla VIN .

Jaká je kontrolní číslice na čísle VIN?

Číslo 9 je kontrolní číslice, která se používá k odhalení neplatných čísel VIN. Číslo, které se zobrazuje, se liší a vychází z matematického vzorce, který vyvinulo americké ministerstvo dopravy.

Jaké je číslo mého modelu?

Nejjednodušší způsob, jak zkontrolovat název a číslo modelu telefonu'je použít samotný telefon. Přejděte do nabídky Nastavení nebo Možnosti, sjeďte na konec seznamu a zaškrtněte 'O telefonu', 'O zařízení' nebo podobně . V seznamu by měl být uveden název zařízení a číslo modelu.

Jak dekódovat kód data?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jak zjistit rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován v sériovém čísle za prvními dvěma čísly. Jako příklad lze uvést motor z roku 2013, který by měl toto číslo: 1013426. Číslo „13“ označuje motor z roku 2013.

Jak se čte číslo VIN pro modelový rok?

Následující informace o identifikačních číslech vozidel (VIN) umístěných na podvozku pomohou určit rok výroby vozidla. Jak již bylo uvedeno, rok výroby vozidla'se označuje písmenem nebo číslem na desáté pozici zleva v čísle VIN. Jak je uvedeno výše, desátý znak VIN označuje jeho modelový rok .

Vypovídá číslo VIN o datu výroby?

Obsahuje informace o výrobci a datu výroby . Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici kódu VIN. Všimněte si, že v různých obdobích existovaly různé způsoby označování data výroby vozidla.

Jak starý je traktor New Holland?

Dědictví společnosti New Holland'je budováno průkopníky v oblasti půdy, kteří od roku 1895 zvyšovali produktivitu zemědělců'.

Jaký je rok výroby modelu podle čísla VIN?

Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje modelový rok vozidla . Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak se čte rok výroby podle čísla VIN?

Třetí číslo nebo písmeno používá výrobce vozidla k určení, o jaký typ vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd. Desátý znak VIN označuje modelový rok .

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: