Jak zjistím rok výroby svého traktoru?

Když chcete zjistit rok výroby svého traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení. K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.

Jak zjistíte rok výroby traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.
Kešované stránky

Jak zjistím rok výroby svého traktoru?

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje číslice i písmena . Prvních 9 znaků je kód výrobce.

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Traktor na trávu má identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jak zjistit rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 bude uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje motor z roku 2013.

Jak zjistím rok výroby svého traktoru Kubota?

Chcete-li zjistit přesný rok výroby vašeho traktoru Kubota, obraťte se na naši skupinu pro uspokojování potřeb zákazníků . Uveďte prosím číslo modelu a sériové číslo. Pomoci vám může také váš místní prodejce.

Která číslice udává rok v čísle VIN?

Desátá číslice
Desátá číslice každého čísla VIN představuje rok výroby vozidla. Zde je jednoduchá tabulka roku VIN, která vám pomůže dekódovat rok výroby vašeho vozidla.

Jaké je datum na výrobním čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová čísla, takže je lze použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Co znamená osmá číslice ve VIN?

A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepší servis na internetu.

Jak identifikovat traktor?

Převodovka 4c je také v julian naa stejně. Takže to'druhé číslo značí jakou převodovku. A nastavení vývodového hřídele hydraulické nastavení nastavené na polovinu.

Jak zjistím, jaký je můj model?

U uživatelů Huawei můžete postupovat podobně, jako jsme postupovali u Samsungu. Otevřete nastavení. A dole přejděte na položku systém a vyberte položku o telefonu. Jakmile se'ocitnete v této nabídce.

Jaký je datový kód motoru?

První znak – A – tento znak představuje měsíc, ve kterém byl motor vyroben . Písmeno „I“ se v abecedě vynechává. A = leden B = únor C = březen D = duben …. L = listopad M = prosinec Druhý/třetí znak – 13 – Tyto znaky představují rok výroby motoru.

Jak se čte výrobní číslo traktoru Kubota?

Číslo modelu není nikde na motoru uvedeno. Objevuje se však na seznamu dílů dodávaných se strojem. Otevřete kapotu traktoru. Prozkoumejte blok motoru najděte. Štítek na krytu hlavy.

Jak přečtete číslo modelu Kubota?

Ve skutečnosti vyrábí pět různých řad motorů. A ty vám ve skutečnosti říkají jen technologii. Která je v daném motoru použita. Takže například dvojka se používá pro Kubotu supermini.

Co vám říká osmá číslice VIN?

Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepšího servisu na internetu. Neváhejte nám zavolat na bezplatnou telefonní linku 888.

Vypovídá číslo VIN o datu výroby?

Obsahuje informace o výrobci a datu výroby . Rok výroby se nejčastěji nachází na 10. místě VIN. Všimněte si, že v různých obdobích existovaly různé způsoby označování data výroby vozidla.

Jak dekódovat kód data výroby?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě čísla jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jaký je rok výroby modelu podle čísla VIN?

Desátý znak v 17místném čísle VIN představuje modelový rok vozidla . Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak se čte rok výroby podle čísla VIN?

Třetí číslo nebo písmeno používá výrobce vozidla k identifikaci, o jaký druh vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd. Desátý znak čísla VIN označuje modelový rok .

Která číslice VIN je rok výroby?

Desátý znak
Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později.

Jaká čísla jsou na traktoru?

Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu a další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Jak zjistím svou značku a model pomocí čísla VIN?

Dekódování čísla VIN

  1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
  2. Druhý znak označuje výrobce.
  3. Třetí znak vás informuje o typu nebo divizi vozidla.
  4. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, typu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Může mi číslo VIN prozradit model?

Jak použít dekodér VIN ke kontrole čísla VIN. Zadejte 17znakové identifikační číslo vozidla (VIN) do výše uvedeného pole a vyhledejte a získejte okamžitou zprávu o výrobci, značce, modelu a typu vozidla, stylu karoserie, velikosti motoru, montážním závodě a modelovém roce.

Jak zjistíte, v jakém roce byl motor vyroben?

Kódové číslo motoru udává přesné datum jeho výroby. Tento systém poskytuje snadný způsob, jak určit stáří vašeho malého motoru. Následující příklad interpretace data Kód 99011556: První dvě číslice (99) označují rok výroby.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: