Jak zjistím sériové číslo svého zařízení?

IMEI, sériové číslo a číslo modelu jsou vytištěny na zadní straně zařízení. Poznámka: Většina moderních zařízení nemá vyměnitelnou baterii.

Jak zjistím sériové číslo svého zařízení?

Řešení:

 1. V systémových nastaveních zařízení': Nastavení->Systém->O tabletu->Model->Sériové číslo.
 2. Na maloobchodním balení zařízení': Na prodejním obalu zařízení. Sériové číslo zařízení'najdete na zadní straně krabice.
 3. Na zadním krytu zařízení. Sériové číslo zařízení'najdete na štítku umístěném na zadní straně zařízení.
Jak najdu sériové číslo svého zařízení?

Je moje IMEI stejné jako sériové číslo?

V závislosti na operátorovi bude mít vaše zařízení buď IMEI, nebo MEID. Tato dvě čísla se liší od sériového čísla . Používají se na mezinárodní nebo globální úrovni, nejen u výrobců. Oba typy čísel mohou poskytovatelům sítí pomoci při vyhledávání odcizeného nebo ztraceného zařízení.

Jak zjistím sériové číslo telefonu bez telefonu?

Na obalu
Pokud jste telefon zakoupili nový, pravděpodobně byl dodán v krabici, na které je někde uvedeno sériové číslo. Pokud jste si ponechali obal telefonu, mělo by být nalezení sériového čísla snadné; obvykle je na zadní straně krabice nálepka. Tato metoda je užitečná, pokud nemůžete telefon zapnout.
Kešované stránky

Jak zjistím sériové číslo notebooku?

Windows

 1. Otevřete Příkazový řádek stisknutím klávesy Windows na klávesnici a poté stiskněte klávesu X. V nabídce vyberte Příkazový řádek (správce).
 2. Zadejte příkaz wmic bios get serialnumber a poté na klávesnici stiskněte klávesu Enter.
 3. Na obrazovce se zobrazí sériové číslo.

Kešované stránky

Jak zjistím sériové číslo svého iPhonu?

Zjištění sériového čísla nebo IMEI iPhonu, iPadu nebo iPodu…

 1. Přejděte do nabídky Nastavení > Obecné a klepněte na možnost O zařízení.
 2. Vyhledejte sériové číslo. Možná budete muset sjet dolů, abyste našli IMEI/MEID a ICCID.
 3. Chcete-li tyto informace vložit do registračních formulářů nebo formulářů podpory společnosti Apple, dotkněte se čísla a podržte je, abyste je zkopírovali.

Kolik číslic má sériové číslo zařízení?

Počet znaků, které tvoří sériové číslo, se značně liší v závislosti na výrobci, výrobku a modelu. Většina sériových čísel má nejméně šest nebo sedm znaků a některá sériová čísla mají dvacet nebo více . Někteří výrobci (např. Acer) mohou mít na svých zařízeních jak sériové číslo, tak SNID.

Kde najdu sériové číslo svého telefonu Iphone?

Přejděte do nabídky Nastavení > Obecné a klepněte na možnost O aplikaci . Vyhledejte sériové číslo. Možná budete muset sjet dolů, abyste našli IMEI/MEID a ICCID.

Jak zkontrolovat IMEI podle sériového čísla?

Nejprve tedy musíte otevřít nastavení. Poté přejděte na položku o zařízení, posuňte se o něco níže a vyberte položku stav. A zde'máte k dispozici jak e-mail, tak sériové číslo.

Jak zjistím sériové číslo iPhonu bez nastavení?

Tato čísla najdete na několika místech, včetně nastavení, na fyzickém zařízení, ve Finderu nebo iTunes a na originálním obalu. Když se obrátíte na podporu společnosti Apple, můžete k identifikaci svého zařízení použít sériové číslo nebo číslo IMEI/MEID .

Jak najdu sériové číslo iPhonu, když jsem telefon ztratil?

A chystám se klepnout na zařízení. Zde se'zobrazí všechna zařízení. Která mám přiřazená ke svému Apple ID. Včetně tohoto iPhonu. Takže na něj můžu klepnout. A teď se tady úplně nahoře zobrazí.

Jak najdu sériové číslo a model svého notebooku?

Jak zjistit sériové číslo notebooku/počítače (Windows)

 1. Otevřete Nastavení. ( Můžete buď vyhledat, nebo otevřít aplikaci z úvodní obrazovky).
 2. Klikněte na položku Systém a poté vyberte možnost Nad.
 3. V části Specifikace systému Windows se zobrazí sériové číslo.

Kolik číslic obsahuje sériové číslo?

Počet znaků, které tvoří sériové číslo, se značně liší v závislosti na výrobci, výrobku a modelu. Většina sériových čísel má nejméně šest nebo sedm znaků a některá sériová čísla mají dvacet nebo více . Někteří výrobci (např. Acer) mohou mít na svých zařízeních jak sériové číslo, tak SNID.

Jak zjistím sériové číslo iPhonu bez nastavení?

Tato čísla najdete na několika místech, včetně nastavení, na fyzickém zařízení, ve Finderu nebo iTunes a na originálním obalu. Když se obrátíte na podporu společnosti Apple, můžete k identifikaci svého zařízení použít sériové číslo nebo číslo IMEI/MEID .

Jak zjistím sériové číslo iPhonu, aniž bych ho zapnul?

Pokud nemáte svůj produkt nebo se vám nechce zapnout
Pokud máte originální obal svého produktu'můžete zkontrolovat čárový kód a najít sériové číslo . Sériové číslo výrobku'můžete také najít na originálním dokladu o koupi výrobku nebo na faktuře.

Má každé zařízení sériové číslo?

Všechna mobilní zařízení mají jedinečnou identitu, která se skládá z čísla IMEI, sériového čísla a čísla modelu . V závislosti na modelu zařízení existuje několik různých způsobů, jak tyto informace zjistit.

Jak vypadá sériové číslo?

Sériová čísla jsou jedinečné kódy, které identifikují výrobek. Mohou to být pouze čísla nebo čísla s písmeny a symboly. Jsou to jedinečné kódy, které odpovídají pouze jednomu výrobku. Obvykle jsou sériová čísla vyhotovena v pořadí a mají různé informační části.

Kde se nachází sériové číslo na mém iPhonu 13?

A nyní otevřeme e-mailová čísla prostřednictvím nastavení. A tam si také budete moci zkontrolovat sériové číslo. Vstupme tedy do nastavení. Poté klikněte na . Obecné přímo zde a přejděte na položku o.

Má obrazovka iPhonu sériové číslo?

Zjištění sériového čísla v nastavení zařízení
Nejprve klepněte na položku Nastavení. Poté klepněte na položku Obecné. Dále klepněte na položku O zařízení. V části O zařízení uvidíte seznam sériových čísel vašeho iPhone.

Jak zjistit IMEI ze sériového čísla Android?

Musíme tedy otevřít nastavení. Nyní sjeďme úplně dolů a najděme položku o telefonu. A nyní sjeďme dolů, jak vidíte v zařízení.

Jak zjistím číslo IMEI na svém iPhonu po obnovení továrního nastavení?

Číslo IMEI můžete snadno zjistit v aplikaci Nastavení na jakémkoli iPhonu nebo mobilním iPadu. Přejděte do části Obecné > O zařízení a po troše posouvání snadno najdete číslo IMEI vašeho zařízení iOS .

Jak najdu své zařízení iPhone podle sériového čísla?

Pomocí notebooku, tabletu nebo jiného iPhonu se můžete přihlásit ke službě iCloud a nainstalovat aplikaci Najít můj telefon. Poté přejděte do aplikace pro určování polohy v zařízení Apple a přejděte do nabídky nastavení v horní části hlavního rozhraní aplikace. Do určeného pole zadejte sériové číslo uzamčeného iPhonu.

Mohu najít svůj iPhone podle IMEI nebo sériového čísla?

Polohu iPhonu nelze zjistit pomocí IMEI nebo sériového čísla . Lze to provést pouze prostřednictvím aplikace Najít moje a pouze v případě, že aplikace Najít moje byla na iPhonu aktivována před jeho ztrátou/odcizením. Pokud v iPhonu není žádná služba nebo pokud funkce Find My nebyla aktivována, nelze jej digitálně lokalizovat.

Co dělat, když jsem ztratil telefon?

Zde je sedm kroků, které je třeba učinit, pokud jste ztratili telefon:

 1. Zavolejte na svůj telefon.
 2. Použijte službu „Najít mé zařízení“.
 3. Vzdáleně uzamkněte telefon a vymažte citlivá data.
 4. Změňte hesla aplikací a přihlašovací údaje.
 5. Kontaktujte orgány činné v trestním řízení.
 6. Podejte pojistnou událost.
 7. Sledujte finanční výpisy.

Lze v nastavení najít sériové číslo notebooku?

Zjištění sériového čísla notebooku pomocí nastavení systému BIOS
Hledejte „Sériové číslo“ někde na obrazovce s informacemi o systému na panelu nastavení systému BIOS nebo firmwaru UEFI. Na různých počítačích se může nacházet na jiném místě, ale obvykle je to na obrazovce „Main“ (Hlavní) nebo „System“ (Systém).

Jak zjistím sériové číslo notebooku HP?

Tato informace je také na štítku produktu u notebooků zkontrolujte spodní zadní hranu nebo uvnitř prostoru pro baterii všechny v mají štítek na zadní straně a u stolních počítačů. Je na boku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: