Jak zjistím stáří sekačky John Deere?

Výrobní číslo sekačky'by mělo být šestimístné. První dvě čísla odpovídají měsíci výroby sekačky, druhá dvě odpovídají dni výroby a třetí dvě odpovídají roku výroby.

Jaký je rok výroby sekačky John Deere podle výrobního čísla?

V jakém roce byla vaše sekačka John Deere vyrobena?

MODEL ROK POČÁTEČNÍ SÉRIOVÉ ČÍSLO
John Deere model 70 1953 1954 1955 1956 7000001 7006692 7017501 7034950
John Deere Model 80 1955 1956 Konečný 8000001 8000775 7034950
John Deere model 100 1975 1976 1977 1978 30001 55001 70001 80001
John Deere model 102 2006 010001
Jak zjistím, jak stará je moje sekačka John Deere s pojezdem?

Jak přečíst výrobní číslo traktoru John Deere?

Zjištění čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu se zobrazí pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a výrobní číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).
Stránka v mezipaměti

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Jak staré jsou sekačky John Deere?

Položení základů. Společnost John Deere pronikla na trh s travními traktory v roce 1963 uvedením modelu 110 v Horiconu ve Wisconsinu. Čtyřtaktní benzínový palubní motor o výkonu 7 k využíval nárůstu sekání trávy, které se v té době stávalo oblíbenou volnočasovou aktivitou.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka na trávu?

Druhá dvojčíslí. Jedná se tedy o dvanáctý ročník. A poslední dvě jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto se dá zjistit stáří vaší staré. Travního traktoru.

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže ji přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pětka, nebo trojka pětka znamená nafta trojka znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jaký je rok výroby John Deere?

John Deere byl kovář, který v roce 1837 vyvinul první komerčně úspěšný samonasávací ocelový pluh a založil společnost, která dodnes nese jeho jméno.

Kdy byl vyroben model A John Deere?

1934
Společnost John Deere zareagovala svým prvním traktorem „General Purpose“, modelem „GP“, v roce 1928. O několik let později, v roce 1934, uvedla společnost Deere na trh svůj první skutečně řádkový model „A“ a v roce 1935 jeho menší protějšek „B“.

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků představuje kód výrobce'vozidla.

V jakém roce byla sekačka na trávu s pojezdem?

Po druhé světové válce si sekačky na trávu získaly oblibu, když se rodiny přestěhovaly na předměstí a začaly se starat o větší dvory. V roce 1956 , Cecil Pond vytvořil první sekačku na trávu s pojezdem a dnes jsou současným trendem robotické sekačky.

Jak zjistit datum výroby na motoru Briggs and Stratton?

Následuje příklad výkladu data Kód 99011556:

  1. První dvě číslice (99) označují rok výroby. …
  2. Další dvě číslice (01) označují měsíc roku, kterým je leden.
  3. Následující dvě číslice (15) představují den v měsíci. …
  4. Poslední dvě číslice označují závod a montážní linku.

Co znamenají čísla na traktorech John Deere?

Nálepka: Na obálce je napsáno, že se jedná o vozidlo značky Johnere. Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Jak staré jsou traktory John Deere?

1837 . Společnost John Deere vstupuje na trh s traktory dvěma modely, Waterloo Boy a John Deere Tractor.

Kde se nachází výrobní číslo traktoru John Deere model A?

Model A byl prvním traktorem Deere, který vyjel z továrny s gumovými pneumatikami. Otevřené stanoviště obsluhy s ocelovým sedadlem. Štítek se sériovým číslem na levé straně traktoru, nad setrvačníkem .

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě čísla jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jak zjistit rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno něco takového: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky John Deere?

Výrobní číslo sekačky'by mělo být šestimístné. První dvě čísla odpovídají měsíci výroby sekačky, druhá dvě odpovídají dni výroby a třetí dvě odpovídají roku výroby.

Jaký je rok výroby sekačky John Deere 111?

Travní traktor s pojezdem 111 se vyráběl v letech 1979-1985 jako součást řady 100 Lawn. Standardní vybavení zahrnovalo motor Briggs & amp; Stratton o výkonu 11 HP, pětistupňovou převodovku, nezávislý přední vývodový hřídel a středně uložený žací ústrojí 38".

Ve kterém roce začala společnost John Deere vyrábět sekačky s pojezdem?

1963
Cesta v RLE začala v roce 1963 modelem 110 vyráběným v závodě John Deere Horicon Works v Horiconu ve státě WI. Dnes má společnost John Deere v nabídce nové a zajímavé modely jak v oblasti rezidenčních nulových obracečů, tak i v oblasti jezdících travních traktorů, čímž pokračuje v závazku poskytovat kvalitní a inovativní nabídky pro rezidenční zákazníky.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby sekačky na trávu?

Druhá dvojčíslí. Jedná se tedy o dvanáctý ročník. A poslední dvě jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto se dá zjistit stáří vaší staré. Travního traktoru.

Jak zjistím datum výroby?

A často se stává, že když'nakupujete. U dílů některých vozidel budou mít jako brzdy bude napsáno, že tyto brzdy pasují na vaše vozidlo, pokud je vyrobeno. Před určitým datem nebo po určitém datu.

Jak poznáte, jaký je rok výroby traktoru?

Pokud chcete zjistit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení . K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.

Co znamenají stará čísla modelů John Deere?

Nálepka: Na obálce je napsáno, že se jedná o vozidlo značky Johnere. Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: